"Eureka"

  • 10 915
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Успях да гледам серията с момчето - робот, много емоционална беше, разчувства ме, добре че беше Джо с репликата"Всички свестни мъже са женени, гейове или роботи", та да ме спаси от сълзите Wink.Гледах и следващата серия, накрая някакви танци организираха, там Али танцуваше влюбено с уж бившия си съпруг, заформя се любовен триъгълник май Heart Eyes.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Забравила съм ги първите серии, трябва да си ги припомня, и без това сега свършиха сезоните на всички сериали, които следя  Grinning


Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 11:03 от Amidala

# 17
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Amidala , то ние сигурно едни и същи сериали следим, че и при мен сезоните свършиха, затова се огледах за нов сериал и така попаднах на "Еврика" - направо се чудя как съм го пропуснала Joy.Аз затова най- вече отворих темата - ако някой е пропуснал този сериал, да му го препоръчам, не е за изпускане Wink.Ако решиш да си припомниш първите серии, ще си ги коментираме Wink.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 581
Забравила съм ги първите серии, трябва да си ги припомня, и без това сега свършиха сезоните на всички сериали, които следя  Grinning



и аз така
гледах го преди доста време и успях да изгледам всичките сезони, но вече съм забравила. Ще трябва да повторя

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да се разпиша като фен на сериала.Отдавна съм го изгледала,даже за да продължа с новите серии,които ще излязат,ще трябва да гледам пак последните.Що правят такива големи паузи не ми е ясно Tired

# 20
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
nellyr ,danibaby  - аз преди няколко дни открих сериала, тъкмо ще изгледам какво е излезнало досега и ще започнат новите серии.Не знам защо правят големи паузи, да не са стачкували сценаристите пак newsm78? Не е хубаво така, защото след дълга пауза някак ти се охлажда ентусиазма ooooh!.

# 21
  • Smallville
  • Мнения: 994
При мен проблема е,че следя доста сериали и честно да ти кажа,ги забравям.Аз обичам да гледам на екс,докато ми изтекат очите,интересно ми е.Практикувам да изчаквам да се понасъберат няколко серии от тези,които сега излизат и си правя маратон,ако имам време ,де Party.

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Аз също почти нищо не си спомням. Ще направя повторения май Thinking

# 23
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
При мен проблема е,че следя доста сериали и честно да ти кажа,ги забравям.Аз обичам да гледам на екс,докато ми изтекат очите,интересно ми е.Практикувам да изчаквам да се понасъберат няколко серии от тези,които сега излизат и си правя маратон,ако имам време ,де Party.

И аз обичам да ми се натрупат много серийки за гледане, затова , като се оглеждах за нов сериал, гледах да е с няколко излезнали сезона и така попаднах на Eureka Wink.

Аз също почти нищо не си спомням. Ще направя повторения май Thinking

Те и някои други момичета са го позабравили и се канят да си го припомнят, аз пък го гледам за първи път ppp.Загледах се в подписа ти, гледала съм "Здрач" , но не съм чела книгите, филмът ми хареса  bouquet.

# 24
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Преди малко изгледах 10-ти еп., онзи ,където всички заспаха и после полудяха Joy - много се смях на палавата Джо, Алисън извади тяло, а Тагард голичък ми дойде малко в повече Joy.Голяма веселба е този филм, то първи сезон е само 12 еп., още само два и започвам 2-ри Crazy.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте! Приемате ли нови фенове на сериала  Sunglasses? Разбрах за него от тази тема, гледаше ми се нещо приятно и развлекателно. Трябва да ви кажа, че не съм очаквала да ми допадне толкова, защото определено избягвам sci-fi филми и сериали, трудно ги харесвам, не знам защо  Embarassed! Този обаче ми допадна доста  bowuu

# 26
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Вени*** , много се радвам, че сериала ти е допаднал, то едната от целите на тази тема беше точно такава - да се препоръча сериала на тези, които по една или друга причина са го пропуснали Heart Eyes.Другата ми цел беше да се съберат всички, които са го гледали и да си го обсъждаме, нещо като фен - клуб Wink.До кой епизод стигна?Аз от време на време цитирам някои от героите, защото има реплики , които много ме впечатляват, но внимавам да не разказвам сериите,за да е интересно и на другите, които сега започват да гледат" Eureka".Приятно гледане ти пожелавам, споделяй и ти впечатленията си от сериала, аз го правя с удоволствие  bouquet.

# 27
  • Мнения: 2 000
Хайде още един фен на сериала Grinning Grinning
Изгледах  сезоните с удоволствие.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси за милото посрещане  Hug!
Аз всъщност реших да тегля сериала не защото съм фен на този жанр, а защото ми допаднаха коментарите и цитатите ти. На практика так се ориентирах за идеята на филмчето. Друга причина бяха и постовете на Amidala и Mirirel, а с тях съм се засичала в други теми за сериали и явно имаме допирни точки във вкусовете.
Аз съм още в началото на първия сезон - минах първите пет епизода. Допада ми как на разбираем език се поднася иначе доста интересна научна информация.

# 29
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
gabkata , добре дошла в темичката   bouquet!След като си изгледала сериала сигурно с нетърпение очакваш следващите епизоди Wink.

Вени*** , радвам се , че с наша помощ си открила света на " Eureka", наистина е хубаво това, че не пълнят сериала с невъзможна за разбиране терминология Wink.А и учените с техните открития са уникални и забавни Party.

Общи условия

Активация на акаунт