В ДОБРИЧ лято е! Търсете ни на море! (58)

  • 11 369
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 821
Да, днес е безплатната постановка Трилър, предоставена от ГЕРБ....Аз предлагам да се срещнем в летния театър...тъкмо да слушаме/не че съм престанала да слушам друго напоследък Confused/, макар че не знам колко е общото на спектакъла с музиката ва М.Дж.. За заглавието е ясно...

Хайде казвайте за срещата, щото още не съм прокарала идеята пред таткото Whistling...
Ако трябва да я отлагаме...

# 76
  • Мнения: 11 607
Къде ще бъде срещата днес, ако проявя интерес? Laughing

Хм.....и после да ми я снимате Спинки, нищо че ще се дърпа.....Да и видя "наднорменото" тегло........Щом ще ходиш на среща, следователно си добре - това ме радва! Да събереш клюки и после на уше да ми ги кажеш.....

Вела, баба, дядо, няма ли? А и момиченцето ти гледам,че е голямо - защо не рискуваш да отидеш с нея на срещата?

# 77
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Имаме само една жива баба/свекърва ми/, която живее на село и я ползваме само в редки случаи, защото не може да се справя, както е необходимо...  Така, че си ходя навсякъде с детето, когато не е на детска градина. Довечера съм и обещала разходка с леля и и после да я заведа на концерт. Мисля да отидем в летния театър, защото мюзикълът ми се струва ще бъде по- интересен  от предизборния концерт на синята коалиция. А освен това ще можем да седнем надявам се.

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Преди малко ми се обадиха от РИК - на нашата порта вече няма предизборен плакат. Личало си, че е имало, но някой го е разлепил. На другите порти имало, само на нашата бил отлепен. А преди два часа, когато проверих си стоеше на портата. Laughing Значи все пак има начин да накараш някоя партия да си свали сама предизборните плакати - само трябва да подадеш оплакване срещу нея с точния адрес на афиша. smile3521

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 12:19 от Вела

# 79
  • Мнения: 774
Да, днес е безплатната постановка Трилър, предоставена от ГЕРБ....Аз предлагам да се срещнем в летния театър...тъкмо да слушаме/не че съм престанала да слушам друго напоследък Confused/, макар че не знам колко е общото на спектакъла с музиката ва М.Дж.. За заглавието е ясно...

Хайде казвайте за срещата, щото още не съм прокарала идеята пред таткото Whistling...
Ако трябва да я отлагаме...

За мен няма значение къде ще е.
Казвайте ще има ли среща?

# 80
  • Мнения: 643
Предлагам среща 19 часа в Летния театър, понеже Борето го спомена. Няма да запазваме места, но все пак дайте по едно мнение да се изброим.

# 81
  • Мнения: 774
Ми,така като гледам обичайните заподозрени сме на линия Laughing

# 82
  • Мнения: 2 821
Твърде вероятно е да съм с опашка, даже две и за малко Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 377
Значи 19 часа на летния театър! Peace
Честит рожден ден на Рая на Геомар- да е много здрава , щастлива и с безгрижно детство!

# 84
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте мами,

Пише ви една добричлийка, която в момента живее в София. През август смятам да водя моето бонбонче в Добрич и искам да ви разпитам за необходимите ми неща за нея ако нямате нищо против. Не съм била в Добрич от две години и съм загубила реално представа къде какво има.
Вие от къде купувате пюрета (интересуват ме хип и гербер най-вече)? Дъщеря ми яде нормална храна,но все още от време на време давам пюре,когато не успея да сготвя за нея. Има ли кисело мляко Верея в Добрич и къде? Катя друго не иска да яде Sad
Намира ли се АМ Humana 3 и къде? В Сф го намирам сравнително трудно. Можете ли да ми препоръчате педиатър. Надявам се да не се налага и все пак е добре да имам идея по въпроса.

Предварително благодаря за съдействието!

# 85
  • Мнения: 200
Добро утро! Посрещнахте ли Джулая?


  Аз да  Mr. Green ходихме на Камен бряг. Обещавам и снимки, но малко по късно, че батерията на апарата свърши  Blush  Хареса ми много, не бях ходила досега, обаче имахме премеждие. Тръгнахме от тук с друго семейство, което след изгрева ни остави на плажа на Болата, защото имаше работа тук в Добрич. Там трябваше да дойде братовчеда на мъжа ми и да се приберем заедно след като изкараме един плаж, обачеее, на човека по пътя, незнайно как му пада двигателя..... Тук ще спестя ядовете и часовете висене в с. Българево с приятелката на братовчеда, цяла вечер не бяхме мигнали, нооо след 5 часа висене по пътищата се прибрахме живи и здрави. Последното ми ядене беше в два посреднощите и едва преди малко успях да хапна малко, от вчера сутринта от 11 до момента съм мигнала за два часа и за капак се скарах със свеки, ама много ме ядосва таз жена и дето не съм спала и всичките ядове и познайте каква кавга  Flutter

Дано си прекарате добре на срещата, да пийнете по едно заради мен и да не забравите снимчица, поне една  Laughing

marta7, пюрета на Хипп има във всички детски магазини, Гербер има в КАуфланд и Оазиса(на входа на градската). За  АМ Humana 3 не мога да ти кажа. КМ Верея мисля, че има, май съм срещала. Педиатър всеки ще ти препоръча неговия ( на детето е Арабаджиева  Mr. Green ) или Карпузов  Laughing


Честит рожден ден на Рая на Геомар!!! Нека расте много щастлива   bouquet

# 86
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Педи малко с Жени се прибрахме  след мюзикъла в летния театър. Огледах се за съфорумки, когато минавах през заведението. Забелязах на една маса /първата в ляво до стълбите като влизаш/ голяма дамска компания, която след концерта беше намаляла на половина, но като не познавам никого не можех да съм сигурна... А ми беше смешно да питам " Вие за срещата  от форума бг.мама ли сте?"

# 87
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Вела, ние бяхме. Жалко, че не си настоявала. От нас няма отърване. Grinning

Ленка, много неприятна случка. Като му тръгне на човек накриво и край няма. Важното е че вече сте у дома и си почивайте.

marta7, кисело мляко Верея има в Била със сигурност и пюрета също. За Хуманата не съм сигурна, но при желание можеш да я поръчаш на собственичката, която държи магазина за памперси до Поликлиниката.

Хубаво си изкарахме и се посмяхме. Чакаме видео от Кемито.

# 88
  • Мнения: 2 821
но като не познавам никого не можех да съм сигурна... А ми беше смешно да питам " Вие за срещата  от форума бг.мама ли сте?"
Трябваше да се подплатиш със снимки Mr. Green...тогава нямаше да се двоумиш ние ли сме или не...

Видео ли имаме Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 11 607
Яха...този път са се прибрали в къщи навреме....Че и рано сутринта се разписали....Пу-пу-пу.........Супер сте!

Чакам приятелката Кеми!

Вела, видя ли ги - не са толкова страшни! Защо не им се обади? То ние в началото като се събирахме така се питахме - извинете вие от форума ли сте?

Чакам повече......

Общи условия

Активация на акаунт