Maclaren Volo или Quinny Zapp или нещо друго???

  • 2 869
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 715
Препоръчвам Инглезина Трип. Купих я за дъщеря ми след годинка. за спане е перфектна, лека, маневрена и с глезотийки по нея. Но е около 6 кг. За детето е по-удобна от Макларън Куест.
Britax Verve не препоръчвам. Шик е, лека, но няма нищо по нея. Второто положение е пак седнало. За инцидентни заспивания става, но започнах да я ползвам чак когато дъщеря ми спеше само един път на ден, като избягвах тогава да съм вън.
Сега имам Bebe Confort Vit. Разкошна е, супер лека (4кг), бутам без проблем, но не бих сложила 7-месечно бебе в нея. И проблемът с калта под калниците ще е осезаем есента, предполагам.
Подкрепям съвета, че много лека не е добър вариант в твоя случай Peace

# 16
  • Мнения: 267
Не няма ги , имат само х-ландера
Мила-мама,  newsm51,бебе комфорт много ми харесва,но толкова пари не ми се дават,иначе инглезината не е лоша,ама няма къде да ги видя на живо  newsm78
А сегашната ми количка е с калници ,нямам проблем до сега,в дъждовно и кално време е екстра  Peace
Тъй като нямам наблюдение,важен ли е бордът за една количка,удобен ли е на детето,много беб4ета виждам с вирнати крачета на борда и винаги съм си мислила,че им е много удобно  Mr. Green Laughing
http://www.mamasandpapas.co.uk/range/nuna/3795/ А тези колички продават ли се тука,май не съм виждала  newsm78

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 14:47 от rusana

Общи условия

Активация на акаунт