95/60 кръвно -дали ще ми откажат епидурална?

  • 2 006
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
не не съм говорила с доктора-случайно тук някъде прочетох че може да има проблем

# 16
  • Мнения: 1 045
не не съм говорила с доктора-случайно тук някъде прочетох че може да има проблем
Ще си позволя един съвет:за сериозни неща се пита лекаря,защото ние няма да акушираме.Форумът е за статистика,сверка,скандали и.т.н,но разчитай само на компетентното мнение.

# 17
  • Мнения: 718
Консултация със следящия бременността лекар Peace З апротокола - аз съм била винаги с ниско кръвно, нямаше проблем за упойката Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Естествено, че могат да ти откажат, ако преценят, че е твърде опасно за теб. Упойката сваля кръвното още повече. Ти какво искаш да те изкарат с краката напред от родилното ли?
Аман вече!
Има лекари, следящи бременността, има анестезиолози. Питайте!
Тук, ако ще 20000 майки да ви кажат, че не е имало проблем при тях, при вас може да има. И тогава кой ще е виновен?

# 19
  • Мнения: 2 447
Тези неща се коментират с лекар,а не с форума...
Мисля,че не би трябвало да ти откажат,но всичко е възможно,затова са лекарите да преценят..

# 20
  • Мнения: 651
Лекаря ти може всичко да ти откаже или всичко да ти разреши!В тях е ножа с хляба-както си поискаш,така ще ти отрежи!Убедих се в това!

# 21
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Ниското кръвно е неприятно, но не опасно и не е проблем при поставяне на епидурална упойка. Все пак може да пиеш повече течности, за твое успокоение и да повишиш малко налягането, защото наистина от упойката кръвното пада и може да се сдобиеш с неприятно главоболие.

# 22
  • Мнения: 2 334
Лекаря ти може всичко да ти откаже или всичко да ти разреши!В тях е ножа с хляба-както си поискаш,така ще ти отрежи!Убедих се в това!

Точно така е .Аз винаги съм била с ниско кръвно както и на края на бременноста ми.Тове не ми е попречило да раждам със спинална упойка.

# 23
  • Мнения: 9 441
Това зависи изцяло от твоя лекар и след него от анестезиолога.Преди операцията ще ти направят нужните изследвания и ще ти кажат .

# 24
  • Мнения: 1 354
Аз през цялата бременност бях с ниско кръвно 90/60, на раждането също бях със същото и родих секцио с епидурална упойка Peace не мисля, че ще ти  откажат.

# 25
  • Мнения: 1 740
Това зависи изцяло от твоя лекар и  от анестезиологала. Ние тук можем само да гадаем.

# 26
  • Мнения: 8 999
Аз бях също с много ниско кръвно по време на цялата бременност и по време на секциото. Естествено, никой не ми е отказал анестезия.

# 27
  • Мнения: 276
Аз винаги съм била с ниско кръвно, не са ми споменавали изобщо нещо подобно и раждах с епидурална  Peace

# 28
  • Мнения: 208
Днес бях на лекар и моето кръвно е 60/90 ,което ми предизвиква задух и очистен пулс. Казаха ми ,че ако всичко върви по този начин няма да е възможно да ми поставят епидурална.

Общи условия

Активация на акаунт