умора близо до термина

  • 4 786
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Чувствах болки в кръста и слабините.

# 16
  • Мнения: 4 434
Спокойно,нормално е да се чувстваш така в последните седмици.
Леко наближаващо раждане! Hug

# 17
  • Мнения: 2 447
Всъщност означава,че бебето вече ти тежи  Wink
Това не означава,че ще раждаш.Спокойно и леко раждане.
Peace Спокойно,на финала си вече

# 18
  • София
  • Мнения: 169
А пък аз в деня (родих през нощта) преди да родя цял ден спах и лежах.Ставах нещо да хапна и отново в леглото.По скоро ми беше страшно отпуснато и мързеливо.До сега не ми се беше случвало подобно състояние.

# 19
  • Мнения: 5 776
ти просто нямаш търпение да гушкаш бебчо,аз бях така при втората бременност целия девети месец и се ослушвах за всякакви симптоми и всеки ден си мислех дали не се започва,но на беба не и се излизаше,още малко търпение,леко раждане и прекрасно бебче Peace

# 20
  • Мнения: 3 929
Почивай повечко, то е ясно. Сега му е времето да почиваш. Аз пък, напротив - имах прилив на енергия и бях като на пружинка - постоянно в движение и все нещо правех. Изобщо не ме свърташе и постоянно си търсех работа.

# 21
  • софия
  • Мнения: 2 140
Като цяло усещах дискомфорт към края на деветия месец.
Всичко ме болеше и се изморявах много бързо.

# 22
  • Мнения: 92
Благодаря ви за бързите отговори. Определено нямам търпение вече и дори и най малката болка или дискомфорт ме съмняват че ще раждам.  Wink

# 23
  • Мнения: 9 441
Деветия месец ми се стори цяла вечност,все едно съм изкарала втора бременност.Тежеше ми,безсъние ме мъчеше,безпокойство,абе ужас ooooh!Нормално е да се чувстваш така,особенно на края.
Леко раждане и здраво бебче.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз имах болки в корема и кръста от самото влизане в 9 месец. Нормално е да се чувстваш уморена .

# 25
  • София
  • Мнения: 250
Чувтвах се много уморена и ми тежеше доста  Naughty
Почивай си възможно най-много, защото после и да искаш няма да можеш  Peace
Леко раждане и здраво бебче   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 354
Да, нормално е. Не се притеснявай, желая ти леко раждане и успех Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз бях по същият начин.След раждането си пусни изследвания за хемоглобин(те ги правят в болницата,но не ти казват колко е) и според това почни да взимаш желязо и допълнително витамини.

# 28
  • България
  • Мнения: 757
Човека се подготвя за белия свят,а на мама все по уморено и тежко ще и става от тежестта.На финала си и ти желая леко раждане  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 334
Нормално е .И мен накрая много ме болеше кръста и се чувтсвах като изцеден лимон Tired Успех и леко раждане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт