Правили ли са ви хороскоп?

  • 673 931
  • 2 845
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 61
Привет, Пит!
Наистина мила не е точната дума за нея. По-скоро... служебна някак си. Няколко пъти ме предупреди, че предварително трябва да си платя, без да съм го поставяла под въпрос. Имахме разговор по скайп. Беше си подготвила предварително какво да каже, което е нормално, но някак си много държеше точно да каже каквото си е написала, а не толкова да провеждаме дискусия. Никакви обяснения за аспекти, планети и прочее, защото това щяло да отнеме време и понеже аз съм проста или по-скоро понеже не съм си платила за лекции по астрология, и понеже нямало да разбера за какво става въпрос и т.н.... никакви връзки кое откъде идва. Е не каза буквално, че съм проста, то това оставаше Ама то това да не е лекция сега, аз ако взема да обяснявам, то докато ти стане ясно.... С две думи, ако искаш да знаеш кое откъде е, плати си за лекция. Това ме подразни, защото аз няма да й взема хляба, даже и да ми каже какви са причините за заключенията й. Има хора, които не се интересуват от астрологичната обосновка, а само от резултата и тълкуването. За мен би било полезно да зная, но уви. Не разчитай, че нещо ще обясни. Във всеки случай ако искаше да ме привлече за постоянен клиент, не беше това начина.

Друго - задавам въпрос и не получавам толкова точен отговор, колкото ми се иска. Понеже консултацията включваше и прогноза, питах конкретно кога еди-какво си. Отговор: ами по принцип еди кой си месец, но то може и по-рано да е, ама ако е по-рано, няма да е толкова важно... ей такива едни пространни обяснения, от които аз лично не съм удовлетворена, защото останах с впечатление за неяснота. Върти се около въпроса.

Като плюс мога да кажа това, което писах - жената си свърши работата, за колкото тя прецени, че й се е платило. Нямаше големи изненади за мен и се убедих, че човек ако си слуша интуицията, други средства не му трябват. В този смисъл беше точна, понеже не ме познава и това, което коментираше като качества, го имам. Трябва да отбележа и че ме пита имам ли нещо да питам. Ами да, имах, но при тоталната липса на взаимно разбирателство нямаше смисъл, щеше да е загуба на време. Както писах и по-горе, преди съм чела нейни постове и статии и мисля, че е добра. Просто на мен не ми допадна като личност. Разочароващо е когато си имал добри впечатления и очаквания и видиш, че реалността е различна. Но пък никой не ми е крив, че съм имала очаквания.

Не бих повторила консултация при нея. Защото мисля, че като човек е дребнава, мнителна и се страхува сакън да не изтърве някоя дума, за която не е взела пари. Плюс това, че аз говоря на един език, тя на друг и няма комуникация. Но това важи само за мен, други може би са много доволни.

Зная, че се занимава с индийска астрология. Най-интересното е, че преди години с възторг четях постовете й. Скоро четох някаква нейна статия. Определено е по-добре да пише статии, отколкото да разговаря, това е лично мое мнение.

Не казвам, че съжалявам за парите или времето, искала съм, направила съм го. Но не бих повторила. Колкото хора, толкова и мнения. Проба, грешка, проба, грешка ... докато намериш точния за теб човек. Успех!

По повод Гали - моите впечатления са абсолютно същите. Незнам дали за съжаление или не - и аз съм на мнение, че тя е по-добра в писането на статии, отколкото в консултите. Мислех, че само аз го забелязвам, но явно е практика.

# 1 291
  • София
  • Мнения: 2 016
А има ли със хороскопи правени при Адриана Вотей и при Илиана Магерова? Ако има такива момичета,  има ли съвпадения в хороскопа на двете?  newsm78

# 1 292
  • Мнения: 1 750
Здравейте всички!Новичка съм тук Simple Smile,но темата ми харесва.Правили са ми хороскоп само веднъж ,през 2005 год., като цяло съм доволна,но имаше теми,които ме интересуваха по- подробно,затова започнах
да изучавам тази наука. Grinning.Оказа се,че тя е като метеорологията например - има точни предпоставки за
определена прогноза,но понякога не се  "сбъдва",защото условията се променят  и съответния метеоролог не ги е предвидил.Така е и с астрологията - някои астролози са добри,защото умеят да виждат и по-дребните условия и да съчетават нещата по-смислено.Астрологът трябва да има и интуиция.Не познавам горепосочените астролози,но имайте предвид,че не всеки астролог "пасва" на всеки човек.

# 1 293
  • Мнения: 5 230
А има ли със хороскопи правени при Адриана Вотей и при Илиана Магерова? Ако има такива момичета,  има ли съвпадения в хороскопа на двете?  newsm78
При мен няма. Crazy

# 1 294
  • Мнения: 2 807
Подкрепям и аз мненията за Галина (Гали).  Няма да назначи час , ако не си е получила парите. Докато не си видя парите преведени по сметката не ми назначи час за разговор по скайп Simple Smile

В комуникацията е ужасно зле. Няма дар слово. Не обича да обяснява много-много. Просто комуникацията и предразполагането на клиента не са й силната страна. Схематична е, и някак си трудно може да ти стане симпатична Simple Smile. Два хороскопа има при нея, след първия нямах търпение да приключи, толкова ме напрегна, натовари и подразни начина й на комуникиране. Едно мънкане, една трудност да намери точните думи, да се изрази ясно. След две години реших, че  може би проблемът е бил в моя телевизор, но уви не. До тук бях аз с Гали. А и нямам нито едно събитие което да е предсказала с точност. Все е около. Никаква яснота. Определнео не е моя астролог, не ми допада никак.

Илияна пък е нейна пълна притивоположност в това отношение. Но към момента нямам съвпадения на важни събития, а едно разминаване и пълна каша. В някои неща беше много точна, в други не.

# 1 295
  • Мнения: 1 750
Който иска нека пробва при мен - първа консултация БЕЗПЛАТНО Grinning ,тук,на лични!!!Отговарям на един въпрос (без ректификация).Ей така,да се "пробваме"взаимно! Grinning Grinning Grinning

# 1 296
  • Мнения: 2 122
Хайде да се "пробваме" Simple Smile И аз съм "ЗА" Simple Smile

# 1 297
  • Мнения: 7 791
аз ще ви пробвам, еднакъв въпрос и на двете и да сравнявам или да се възползвам от безплатната промоция  Flutter Hug

# 1 298
  • Мнения: 1 239
А някой да се пробва с ректификация  bouquet

# 1 299
  • Мнения: 5 230
Къде да пращам въпроса? Mr. Green

# 1 300
  • Мнения: 344
На "лични" ли мога да си пратя въпроса? Thinking

# 1 301
  • Мнения: 1 750
Най-добре - на лични,а който от вас иска може и да го  "обнародваме" Simple Smile

# 1 302
  • Мнения: 1 750
Благодаря за въпросите на лични!!! bouquetМного обичам да се "тренирам" с отговори и ще съм ви благодарна на обратна връзка,след като ви отговоря!

# 1 303
  • Мнения: 1 201
Какви данни трябва да се предоставят?  Blush

# 1 304
  • Мнения: 5 230
Място, дата и точен час на раждане. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт