Забременяване от непознат донор

  • 12 846
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 919
Прави сте,ние вече имаме по едно /две деца.Ако нямахме,може би щяхме да мислим по друг начин.

# 31
  • Мнения: 9 973
бих се навила на подобен вариант в краен случай

# 32
  • Мнения: 1 796
Аз съм ЗА донорската инсеминация,защото всяка жена има право да бъде майка по един или друг начин.Осиновяването е много дълга процедура и пак не е сигурно че ще завърши с успех,ин витрото е решение но ако жената си има половинка,а в случая не е така. Относно това какво ще каже на детето след време, при осиновяването го има същия проблем.Към авторката:щом мислиш за този вариант желая ти успех,проучи внимателно въпроса и извинявай че се повтарям но проучи нещата за чужбина-не те съветвам да правиш подобна процедура в България.

# 33
  • Мнения: 145
За мен по един или по друг начин се получава така , че човек остава сам и за мен това е прекрасен начин да дариш любовта , която имаш в себе си на някой и още повече на детенце . Аз съм ТВЪРДО ЗА този метод всеки има право да има дете ако желае , а щом не е срещнал подходящия човек , намира най - добрия начин за него . Имам позната останала сама с течение на годините и преди години подаде документи за осиновяване - одобрена и до там още си чака и с чакането ще си остане ( за съжаление ) . Тя е с добра работа , материално осигурена и всичко , което изискват от нея е на лице - само не и така желаното от нея детенце  Cry.
Към авторката : възхищавам се на хора като теб , направи това , което ти подсказва сърцето . Каквото и да решиш за себе си ти желая много , много успех . Hug

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 09:32 от zuza1984

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Само не разбрах защо правите разлика между инвитро  и донорската инсеминация.
Нямам такива познати,но лично аз бих го направила и то точно защото имам дете и знам какво е да си майка.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 064
Разбира се, защо не?
Аз обаче винаги си мисля за мъжете, които са сами и искат дете. При тях е много по-трудно...

# 36
  • Мнения: 919
Аз обаче винаги си мисля за мъжете, които са сами и искат дете. При тях е много по-трудно...
Така е,за съжаление.От няколко дни на площадката се засичам с едно семейство .Първо мислех че това са майката и дядото.После ми се стори че детето го нарече"тате" и се заслушах.Правилно съм чула .Та този татко ,абе не знам ,може и да му е втори брак и да има и друго дете,но по-щастлив човек не бях виждала  .С такава любов му говореше и си играеше с него!

# 37
  • Мнения: 2 110
Не намирам нищо лошо в това ,ако няма друг вариант да се забременее от непознат донор. Не познавам такива майки ,защото повечето се страхуват, не е познато и затова.
Покланям се пред всяка майка или баща които правят всичко възможно ,за да имат и да отглеждат дете .

# 38
  • Мнения: 835
Темата не е за или против.жената пита как става и дали има някой който е минал по този път.Имам приятелка, която също се е замислила на тази тема, живее в чужбина, но е решила да го направи в бг.За сега прави някакви изследвания в МА / на нея самата/ и септември може би ще предприеме действия.
Ще следя темете ако има нещо интересно да и кажа Grinning

# 39
  • Мнения: 2 110
Аз не съм си и помислила ,че темтата е за или против!
Щом пиша ,значи и аз я следя !

# 40
  • Мнения: 544
Нямам познати, забременели по този начин, или поне не ми е известно. Уважавам желанието ти и ти се възхищавам. Желая ти успех!

# 41
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Да, познавам такава жена, забременя с инсеминация от непознат донор.Гледа си детето и е щастлива.Уважавам решението ти и ти пожелавам много късмет и щастие! Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 39 935
Нямам такива познати, или поне не знам. Имам доста познати с осиновени деца.
Имам приятелка, с множество операции. Може би за нея това е едно решение. Но за такива неща не се пита.

# 43
  • Мнения: 998
Аз съм ЗА донорската инсеминация,защото всяка жена има право да бъде майка по един или друг начин.
И аз така мисля.Сигурна съм ,че донорите се избират прецизно и не всеки определят като подходящ за такъв.
Щом има жени и семейства ,желаещи такава инсеминация-защо не Peace

# 44
  • Мнения: 31
Нямам такива познати, но поздравявам авторката на темата за това решение. Аз самата не бих се колебала на подобна стъпка, ако се наложи и наистина не разбирам закостенялите разсъждения на някои изказали се тук, още повече че темата не е "за и против''. Желая ти късмет и по-добре сама с едно прекрасно дете, отколкото просто сама! Когато имаш нужда и сили да дариш едно малко човече с любов и да го накараш да повярва, че въпреки всичко, светът е чудесно място за живеене - всякакви графи '' баща неизвестен'' и комшийски клюки остават толкова далеч, колкото е нашето махленско общество от това в едни по-развити и хуманни държави.

Общи условия

Активация на акаунт