Какво харесват мъжете ...

  • 9 694
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 081
Много сте сексуално незадоволени нещо. Мъжете харесват задоволените жени. Не задължително от тях, на задоволената жена си и е изписано на лицето.

Вчера гледах някъде 100 съвета как да подлудиш мъжа. Да ти ги пусна ако искаш? Grinning

Напоследък съм толкова задоволена от сексуалния си живот, че има опасност да се пристрастя доста повече, та няма нужда да чета 100-те съвета, защото аз това си го умея - от вътре ми идва  Mr. Green

Да, колкото ни се иска и на двамата. Въпрос на синхронизация е.

Това е много важно  Peace

Ма кой не може да задържи дълго повтаря бре ,че и потретва  Peace и така  докато станат нещата  Peace

А най - добре ем да се задържа, ем да се повтаря  Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако наистина ви интересува, питайте в някой форум за мъже Rolling Eyes
Тука каква статистика, бе мацко, ще ти отговорят вечното присъстие Гильо и още един-двама случайно попаднали hahaha

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не ги интересува чак толкова, просто им се говори за секс.  Simple Smile Няма лошо, де.

# 18
  • Мнения: 7 947
Какво лошо има - като няма достатъчно мъже - да разнищим собствените такива с техните им желания, които се предполага, че поне основно познаваме  Wink

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако наистина ви интересува, питайте в някой форум за мъже Rolling Eyes
Тука каква статистика, бе мацко, ще ти отговорят вечното присъстие Гильо и още един-двама случайно попаднали hahaha

засилих се да отговарям, ама белинда ме сецна ...


(това за запис)

# 20
  • Мнения: 4 380
Цитат
Напоследък съм толкова задоволена от сексуалния си живот, че има опасност да се пристрастя доста повече, та няма нужда да чета 100-те съвета, защото аз това си го умея - от вътре ми идва  

Едва ли си го знаеш щом питаш, а съветите си струват да се прочетат между другото. Сигурна съм че едва ли има някой във форума на който всичките сто да си им идват от вътре. Wink

# 21
  • Мнения: 183
Интересно ми е как предпочитате:
- един път седмично например ама качествено и не за 10 секунди или
- на често, но пък не чак толквоа кчествено/събувай гащите и давай/
- и по двата начина колкото по -вече толковаа по-добре
Не е нужно да се прекалява,ама пък и един път седмично  Wink аде са  Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 24
Тези, които ме познават са се убедили, че съм дискретен, деликатен и ненатрапващ се човек. Съжалявам, не мога да отговоря на подобни въпроси - твърде лични и интимни са. Питай ме нещо друго  Hug

# 23
  • Мнения: 3 641
Много сте срамливи днес Whistling

# 24
  • Мнения: 1 081
Ако наистина ви интересува, питайте в някой форум за мъже Rolling Eyes
Тука каква статистика, бе мацко, ще ти отговорят вечното присъстие Гильо и още един-двама случайно попаднали hahaha

И това е нещо  Laughing

Какво лошо има - като няма достатъчно мъже - да разнищим собствените такива с техните им желания, които се предполага, че поне основно познаваме  Wink


Подкрепям  Crazy

Не ги интересува чак толкова, просто им се говори за секс.  Simple Smile Няма лошо, де.

Може и така да е...
Ние ще си поговорим, пък който има нужда да вади тефтера и да си записва  Mr. Green

засилих се да отговарям, ама белинда ме сецна ...


(това за запис)

Аа, отговаряй, отговаряй  Whistling

# 25
  • Мнения: 1 749
Утре е петък,записвам се да следя темата . Flutter

# 26
  • Мнения: 183
Утре е петък,записвам се да следя темата . Flutter
Ако мислиш,че няма да има петъчна  Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 7 947
Тези, които ме познават са се убедили, че съм дискретен, деликатен и ненатрапващ се човек. Съжалявам, не мога да отговоря на подобни въпроси - твърде лични и интимни са. Питай ме нещо друго  Hug
А тези, дето не те познават - искат да знаят!
Иначе така написано е точно като в обявите за запознанства   Joy

# 28
  • Мнения: 4
трудно се владея ,даже почти не го умея Simple Smile
и много зависи от увода Simple Smile
понякога повтяряме ,понякога не

# 29
  • Мнения: 6 884
Интересно ми е как предпочитате:
- един път седмично например ама качествено и не за 10 секунди или
- на често, но пък не чак толквоа кчествено/събувай гащите и давай/
- и по двата начина колкото по -вече толковаа по-добре

Ако не е качествено предпочитам сам да се оправя.

Общи условия

Активация на акаунт