Какво харесват мъжете ...

  • 9 728
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 947
Е ако им харесва и на двамата - какъв ти е въпроса всъщност  Crazy
Всеки прави това, което му харесва.
Аз лично не бих приела да гледам моя - независимо дали ми е мъж, гадже или просто секс партньор...така съм си, малко егоист, малко собственически гледам на нещата, които "ползвам" в дадения момент.

# 166
  • Мнения: 6 945
Ами понеже cybercat каза, че мъжът не държи на партньорката си в тази ситуация. Аз обаче смятам, че ако и на двамата им харесва няма нищо лошо.

# 167
  • Мнения: 7 947
Абе за тях няма лошо, защото и двамата го искат, но лично за мен - казах, че има повече от лошо...еми не мога да гледам как моя оправя друга, някак не става  Wink

# 168
  • Мнения: 593
Ами понеже cybercat каза, че мъжът не държи на партньорката си в тази ситуация. Аз обаче смятам, че ако и на двамата им харесва няма нищо лошо.

Аз не мога да се изказвам от позицията на "тях двамата". Изразявам собственото си мнение, а доколкото познавам мъжа си, и той е с такива разбирания.
Така че, "двамата" (по-скоро тримата) могат да си правят каквото си искат, не съм човека, който има право да им казва, че е лошо.

# 169
Ма кой не може да задържи дълго повтаря бре ,че и потретва  Peace и така  докато станат нещата  Peace
А който не може ни да задържа, нито да повтаря?

# 170
  • Мнения: 1 081
Добре де, ами ако жена ви/партньорката ви реши, че иска да опита с друга жена?
Как ще реагирате и приемате ли го за изневяра ?

И още едно въпросче:

Предпочитате ли жената да е водещата фигура в секса?

Ма кой не може да задържи дълго повтаря бре ,че и потретва  Peace и така  докато станат нещата  Peace
А който не може ни да задържа, нито да повтаря?

И такова животно ли има  Laughing

Сега осъзнавам каква съм късметлийка  Twisted Evil

# 171
  • Мнения: 6 945
Добре де, ами ако жена ви/партньорката ви реши, че иска да опита с друга жена?
Как ще реагирате и приемате ли го за изневяра ?

И още едно въпросче:

Предпочитате ли жената да е водещата фигура в секса?



По първото реакцията ми ще зависи от някои неща.
По второто ще се радвам да проявява инициатива. Водеща... не знам какво имаш предвид с това.

# 172
  • Мнения: 1 081
По първото реакцията ми ще зависи от някои неща.
По второто ще се радвам да проявява инициатива. Водеща... не знам какво имаш предвид с това.

Кои неща например?  Crazy

А под водеща имам предвид точно да проявява инициатива   Peace

# 173
  • Мнения: 7 947
Водеща фигура го разбирам като това тя да наложи позите, темпото, продължителността, игрите.
Иначе две жени е по-приемливо определено от двама мъже  Wink

# 174
На въпроса за стимулирането с вибратор при мъжете - ми не бих го направила, просто аз се чувствам тъпо, защото не ми харесва като идея и като изпълнение от моя страна. Ама това не значи, че мъжете са извратени, ако това ги възбужда.

Ако му харесва, а на теб ти харесва на него да му харесва.... бзззззз Wink

# 175
  • Мнения: 183
Деска нема ядове бре   Hug Hug нека води стига да не ме води на каишка  Laughing Laughing

viliko - На теб да не би да ти е зле с двама мъже А?   Laughing Laughing

# 176
  • Мнения: 7 947
На въпроса за стимулирането с вибратор при мъжете - ми не бих го направила, просто аз се чувствам тъпо, защото не ми харесва като идея и като изпълнение от моя страна. Ама това не значи, че мъжете са извратени, ако това ги възбужда.

Ако му харесва, а на теб ти харесва на него да му харесва.... бзззззз Wink

Ами по принцип ми харесва на него да му харесва, но не чак толкова, че на мен да престане да ми харесва..ако ме разбрахте  Wink
Зная, че стимулирането на простата при мъжа увеличава удоволствието. Но също така е и вярно /според мен/ че не всеки мъж ще си признае, че му харесва да му бърникат в задника. И не всяка жена се кефи на това да го стимулира по този начин. Е, аз май съм от вторите. Само веднъж съм го правила и то отдавна и не ми беше особено комфортно. Може би обаче сега ако го направя за половинката, която обичам и т.н. - ще се чувствам по-различно...де да зная. Така като го мисля обаче не ме блазни идеята. Пък и моя никога няма да поиска.

Деска нема ядове бре   Hug Hug нека води стига да не ме води на каишка  Laughing Laughing

viliko - На теб да не би да ти е зле с двама мъже А?   Laughing Laughing

На мен с двама може би няма да ми е зле, това е една от скритите ми сексуални фантазии...за сега.
Обаче аз говорех за друго - по повод поста на Дейзи за това дали ще ми е приятно да гледам половинката си с друг партньор от същия пол. Е, тогава няма да ми е гот определено.
В същото време обаче ми харесва да гледам две  жени  Flutter

# 177
  • Мнения: 1 081
Деска нема ядове бре   Hug Hug нека води стига да не ме води на каишка  Laughing Laughing

viliko - На теб да не би да ти е зле с двама мъже А?   Laughing Laughing

Никаква каишка   Naughty - направо на повод /в в секс играта де /  Mr. Green

viliko, тази фантазия и мен ме преследва  Crazy
А въпроса ми беше за секс между две жени - дали мъжете го приемат за изневяра?
Казваш, че би ти харесало да гледаш двойка жени - а би ли участвала ?  Whistling

# 178
  • Мнения: 7 947
Бих, ама не пред половинката си  Sunglasses
Да не вземеш да ме каниш сега  Joy
Надали ще го приемат за изневяра мъжете, но надали и повечето ще се навият наистина, макар да си падат по това, та то си е класика!

# 179
  • Мнения: 2 448

Надали ще го приемат за изневяра мъжете

Моя изобщо няма да го сметне за изневяра, ако го направя с жена, но сигурно защото знае, че не си падам по своя пол.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт