Какво харесват мъжете ...

  • 9 739
  • 206
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 947
Е ти да не реши, че аз съм си лезбийка, а  Joy
Не казвам, че си падам по жени, а само че бих опитала, интересно ми е. Но не бих имала връзка с себеподобна полово. Приемам го някак като игра, разнообразие и т.н. Просто ми харесва да гледам, което ме навежда на мисълта, че може би ще ми е и приятно да попробам...а и нали от веднъж не се става  Laughing

# 181
  • Мнения: 593
Мда... то и педераст не се ставало от един път, ама... спомените остават за цял живот.  Mr. Green


На мен също ми харесва да гледам две жени.
Обаче има една, която не ми трябва да я гледам, гласа й ми действа страшно еротично. Замисляла съм се, дали бих пробала с нея (ако ми се отдаде случай), ама по-скоро не бих. Предпочитам да й слушам гласа. Как му се вика на това...  newsm78

# 182
  • Мнения: 1 081
Е ти да не реши, че аз съм си лезбийка, а  Joy
Не казвам, че си падам по жени, а само че бих опитала, интересно ми е. Но не бих имала връзка с себеподобна полово. Приемам го някак като игра, разнообразие и т.н. Просто ми харесва да гледам, което ме навежда на мисълта, че може би ще ми е и приятно да попробам...а и нали от веднъж не се става  Laughing

Казват и че от опит глава не боли  Twisted Evil

Надали ще го приемат за изневяра мъжете

Моя изобщо няма да го сметне за изневяра[/b], ако го направя с жена, но сигурно защото знае, че не си падам по своя пол.  Laughing

Те на приказки май всички казват, че не биха го сметнали за изневяра, но знае ли човек, когато опре ножа да кокала как ще реагират  Mr. Green

# 183
  • Мнения: 3 641
Знам,че не много по темата ,но бихте ли опитали с двама мъже? Crazy В смисъл харесва ли ви, присъства ли като сцена във фантазиите ви?
Съответно предполагам,че мъжете биха участвали с удовоствие в такава сцена Simple Smile Или се лъжа?

# 184
  • Мнения: 593
Те на приказки май всички казват, че не биха го сметнали за изневяра, но знае ли човек, когато опре ножа да кокала как ще реагират  Mr. Green

Аз точно поради тази причина питах по-напред в темата.
Даже питах и мъжа си, ама той си помисли, че се шегувам.

# 185
  • Мнения: 6 945

Ами дали и аз ще участвам, може и като наблюдател.

Знам,че не много по темата ,но бихте ли опитали с двама мъже? Crazy В смисъл харесва ли ви, присъства ли като сцена във фантазиите ви?
Съответно предполагам,че мъжете биха участвали с удовоствие в такава сцена Simple Smile Или се лъжа?

В моите фантазии не присъства такова нещо.

# 186
  • Мнения: 7 947
Моя казва, а и други приятели, че не биха участвали в тройка с една жена, щото мразят конкуренцията и няма да ги кефи да гледат още една пишка как действа  Wink

# 187
  • Мнения: 2 448
За моя съм абсолютно сигурна, че от жена не ме ревнува, не питайте защо съм толкова сигурна, няма да ви кажа.  Mr. Green

Тройка с двама мъже никога не ми е било фантазия, иначе ако беше дори щях да го и реализирам, имала съм реална възможност за което, но не ми е тръпка. Изобщо присъствието на трети човек в акта го прави по скоро гимнастика и експеримент и изчезва всякаква интимност.

# 188
  • Мнения: 156
не разбрах дали въпросът е към мъжете или жените, но да си кажа - аз не бих го правила с двама мъже. с две жени - може би, но склед някоя друга година.

# 189
  • Мнения: 3 641
A , то е ясно ,че и моя ще ревнува и не е навит. Мерси за отговорите. На мен пък не ми се струва лоша идея Crazy

# 190
  • Мнения: 1 081
не разбрах дали въпросът е към мъжете или жените, но да си кажа - аз не бих го правила с двама мъже. с две жени - може би, но склед някоя друга година.

Въпроса беше към мъжете по първоначална идея, но в последствие стана унисекс  Mr. Green
Аз също не бих пробвала с двама мъже, въпреки че сценката присъства във фантазиите ми...
Може би бих пробвала първо само с жена, и ако ме удовлетвори преживяното бих пробвала и тройка /един мъж и две жени/...

Което пък ме навежда на мисълта, при тази ситуация, дали има опасност едната от жените в тройката да остане незадоволена ?!? Thinking   Whistling

# 191
  • Мнения: 3 641
В тройките егоизма трябва да отпадне. Май няма вероятност да остане незадоволена.Зависи кой начин предпочита. Все един от другите двам ще свърши работа Simple Smile

# 192
  • Мнения: 7 947
За моя съм абсолютно сигурна, че от жена не ме ревнува, не питайте защо съм толкова сигурна, няма да ви кажа.  Mr. Green

Тройка с двама мъже никога не ми е било фантазия, иначе ако беше дори щях да го и реализирам, имала съм реална възможност за което, но не ми е тръпка. Изобщо присъствието на трети човек в акта го прави по скоро гимнастика и експеримент и изчезва всякаква интимност.

Е какво да те питаме, то ни стана ясно  Joy
Аз също съм имала възможност за тройка, то кой не е имал...но не съм. понякога за секса не е необходима задължително интимност, понякога си е просто секс и хормони.

# 193
  • Мнения: 2 448
понякога за секса не е необходима задължително интимност, понякога си е просто секс и хормони.

Ами вече би беше омръзнал секса само от хормони като се случи възможността за тройката. Ако беше по рано сигурно щях да се навия за пробата.  Mr. Green Пък сега без интимност честно казано не ми е интересно вече. Мързелива съм и по капризна.

# 194
  • Мнения: 62
 Hug
Спокойно - всичко се дължи на незадоволеност.
Ако ви трескат как треба, през деня нема да си мислите за секс.

Общи условия

Активация на акаунт