Велико Търново и региона се гласи за среща-гореща

  • 15 047
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 381
И аз да се запиша.
 CryЗа Майкъл Джексън!
За вечерна среща съм навита,ако някой ми разясни къде се намира точно заведението където ще се събираме. Praynig
Ние ще почиваме на Царево в една семейна вила.Брат ми от Англия избра това място и ние с детето сме съгласни.Преди години съм ходила там на почивка и беше доста спокойно.Ще видим тази година как е.
На болните бързо оздравяване!Лек ден на всички!

# 16
  • Мнения: 276
Все още сме с температура-38,3. Sad Нито ни е зачервено гърлото нито имаме нещо в гърдичките.Лекарката каза че може да е от зъбите защото сме с много надути венци.Давайте идеи какво да правя.  Praynig

# 17
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен, ние ходим  от две седмици на градина но Габи много тежко изживява раздялата с мен не и харесва неиска да говорим за детската градина  от няколко дни плаче много като се приберем в къщи там ми казват че е спокойна през деняSerenity вие как сте Радинка свикнали не те виждам в парка казвай ако са и помогнали хаповете давай и на нас Simple Smile

# 18
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Дентокинд дали няма да помогне?
Не съм много компетентна, още не ни мъчат зъби...
Дано скоро да се смъкне температурата!

# 19
  • Мнения: 873
и аз да се разпиш в новата тема-Майкъл Джексън беше първият певец,на който станах фен като дете,макар че когато за първи път гледах Трилър,пощурях от страх Embarassedв училище имахме много съвременен даскал по музика и учихме някои песни на Джако и много се кефихме Party.мисля си,че всеки човек,в някой период от живота си му е била фен или поне фен на негова песен,затова загубата е огромна за всички,въпреки скандалите около него в последните години.едва повярвах,като чух,че си е отишъл човека Sad
за срещата на 4-ти аз съм пас,но ако кажете в колко часа е,ще пия с вас една биричка от морския бряг по това време Wink

# 20
  • Мнения: 276
Момичета 37,3 висока температура ли е?В смисъл чувала съм че за бебета е нормално до 37,5?Оф май вече ще се побъркам?

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
За зъбоникнене е нормално, но все пак се води по детето - ако е унило - по-добре му дай антипиретик. Пък ако продължи, бъди по-настоятелна пред педиатърката за нов преглед, защото понякога от бързане, пропускат да прегледат я ушите, я нещо друго  Peace Стискам палци да минава бързо  Hug

# 22
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
 wavey

 Cry за Майкъл Джексън!
Един от първите изпълнители, на които съм била фен.
Така се чувствах и когато си отидоха Barry White и Aaliyah.
Мир на праха им!


3des, да не си отишла да раждаш вече? С теб сме!

Bialkova, Рибарица мислех да ти предложа. На Априлци, колкото и странно да звучи, не съм ходила никога, но на Рибарица миналата година бяхме в една супер готина къща.

Tefterche, Крушуна и от Търново не е много далеч – около 60 км.

Лично моята почивка ще е екскурзия в чужбина в началото на юли и после за по 1-2  дни през август някъде наблизо /Трявна може би/. По-вероятно е обаче през септември да прескочим до Созопол. И се надявам на кратка екскурзийка в съседна държава, че да не е много скъпо.

   С възрастта се изкушавам да пробвам к'во е т'ва Ол инклузивЪт, но засега изкушението от дивотията е по-голямо. А и детето е свикнало на дивотийка, не сме твърде изискано семейство.
Моят опит /еднократен  Mr. Green/ говори, че колкото е хубаво, толкова и не е. Голяма блъсканица е по време на часовете за хранене, а мен тълпите хора ме вбесяват, особено ако преобладават рускоговорящите  Rolling Eyes.
 
Момичета 37,3 висока температура ли е?В смисъл чувала съм че за бебета е нормално до 37,5?Оф май вече ще се побъркам?
За мен не е висока. А къде я мериш?

Хайде, съберете се пробно на 04.07., пък после да си направим още една среща, когато вече се надявам да успея да се включа.

# 23
  • Мнения: 268
Хоп и аз в темата  Laughing
Пепи, ще  разуча и за Рибарица, мерси за идеята.

# 24
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Хоп и аз в темата  Laughing
Пепи, ще  разуча и за Рибарица, мерси за идеята.

http://www.vila-omainiche.com/ - препоръчвам!

# 25
  • Мнения: 686
Хоп и аз в темата  Laughing
Пепи, ще  разуча и за Рибарица, мерси за идеята.

http://www.vila-omainiche.com/ - препоръчвам!
Страхотно местенце ,и аз го препоръчвам Peace
 Да уточня ,че аз съм Vqqra.

# 26
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Щастлива мама, аз знам от лекар, че 37,5 е норма, повече от това вече е повод за притеснение. Не знам доколко ще те успокои това въобще. Ако няма проблеми с кашлици и т.н, може би просто ще трябва да отмине само.
Дано скоро се оправяте!

# 27
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тази виличка е страхотна!
Ние тука ще ходим в края на юли http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129067
Верче, останаха ли котенца?

# 28
  • Мнения: 686
 Диде,вие редовно си ходите на Черноморец Wink
 Нямам вече котенца.

# 29
  • Мнения: 268
Хоп и аз в темата  Laughing
Пепи, ще  разуча и за Рибарица, мерси за идеята.

http://www.vila-omainiche.com/ - препоръчвам!

Страхотна е! Много ми хареса вилата! Ще я обсъдим с компанията и ще побързам , за да може да я запазим за една седмица.  Party

Общи условия

Активация на акаунт