Велико Търново и региона се гласи за среща-гореща

  • 15 105
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 40
здравейте,мами, моля за телефон на д-р Милатович от родилното в Горна. Ако го знаете, напишете ми го на лични, благодаря ви!

# 226
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
3des, като ти разглеждах снимките направо не можах да си скрия усмивката- много ти е хубава момата пу-пу, като си помисля как и се радваш сега, направо нямам търпение да се запозная с моята вече Simple Smile))
Момичта , искам да ви питам имате ли проблеми с уличните кучета нощем? Аз живея до стадиона и ВСЯКА нощ около 3-4 часа минава една глутница от около 10-тина помияра, които лаят като ненормални , а едното скимти, като , че ли го убиват. Аз и без това не мога да спя много добре по ред причини, ами и тези кучета направо ме побъркват!!! Споделете ако става и около вас или дайте някой съвет, че понякога направо ми иде да се развикам от терасата посред нощ!!! ( малко не си сдържам нервите в момента   ха хахаха )  smile3511 smile3514

хей ама ние сме комшийки ние сме в един от червените високи блокове, и наистина от известно време нощем около 3-4 като по график минава някаква глутница от която квартала ехти, нас ни будят а Ема понякога се буди почти с писък, мъжо каза че от "Пешо морския" ги хранели като затваряли рестоиранта той поня ги видял един път от там да се смъкват около 5-6 кучета са. Незнам дали си чула и нашествието на кукумявки който все още не съм чула да кукумяукът ама дишат все едно човек хърка и ние както сме на последния етаж не се издържа направо, от едното се оттървеш и почнат кучетата няма покои и тишана да му се невиди. Преди около седмица пък имаше няква птица която и тя по график пееше почва 21-21.30 и до към 1 ......... #Crazy

# 227
  • пяната на дните
  • Мнения: 686

 Добро утро!
Как сте? Аз вчера се прибрах от фестивал в Нови Сад, имам много да си наваксвам със съня, но пък беше страхотно. Ще поработя сега малко, после имам служебно пътуване до Русье  Wink за няколко дни и после пак на море.
Каква е тая работа с ремонтите в детска градина Здравец? Дали ще са приключили до първи септември?
 

# 228
  • Мнения: 5 698
Еми като му е голямо на детето какво да го правя. LaughingСигурно ще стане като баща си  bowuu
Joy
Във връзка с това се сетих за една моя история. В болница сме с малкия в детското. Там бяхме в стая с една приятелка /чиста случайност/. Децата още на гърнета си вършат работата. Та седнал моя синковец, тя му се радва, закача го и по някое време вика - "Аууу, ама какво голямо п....ле има. Сигурно като на татко му". Позасмяхме се, покоментирахме по темата и дотам. Малко по-късно нейното седна и мен кво ме прихвана докато му се радвам му казвам : " Ах, каква малка сладка бубка имаш" /детенцето по-малко от моето, че в тази връзка е "малко" и достойнството/ и сещайки се какво е казала приятелката ми,  изтръсквам като си мисля, че го връщам като комплимент- "Сигурно като на баща му"  Embarassed

# 229
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен. Аз се опитвам да си събера багажа за морето та затова нещо не се появявам във форума.
От 19 до 29 ще сме на Китен. Ако случайно има някоя мама по същото време на същото място да се обажда - ще се радвам а се видим.

# 230
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен
Имам едно запитване
Някой има ли някакви впечтления от Механа Паяка в Арбанаси?Моля да споделите. Praynig

# 231
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Здравейте ето ме и мен отново, накърмила и приспала Сияна:) Благодаря за поздравите на всички, ама още не я даваме момата на никого, а и таткото добре борави с огнестрелни оръжия. Wink Симонка, още малко и идваме, само да "изгоня" таткото на работа, ама сега ми е хубаво да помага и гледам сама да излизам, а той я гледа:)
Щастлива мама, от де познавате нашия дядо? Малката на него реших да я кръстим:)
bialkova, аз съм наблизо, но не ги чувам тия кучета, както и не знам какво да те посъветвам. Радвай се и сега на бебето в корема. Моята като се роди, все едно вече я бях виждала - стряска се по съшия начин, хълца както в корема и
заспива на същата музика, която е слушала преди и я е успокоявала:)
iva.vt, Китен винаги е било пълно с търновци, весело изкарване ти желая Sunglasses
Я дайте съвет от де да си взема сутиен за кърмачки, че вече 2 пъти излизам и където ходя или нямат или е затворено. То и аз единият път в неделя кво ли очаквах да е отворено? newsm78
Иначе тръгнах да пиша за раждането, ама май дълго стана, ще е друг път Simple Smile

# 232
  • Мнения: 60
3des , аз си купих от магазина за бременни на Пето Авеню. 20-ина лева е и бях супер доволна. Ама питай като влезеш, защото те май много много не се виждат...

и аз искааам на морееее....давайте снимки, поне на снимка да го видя  Tired

# 233
  • Мнения: 276

Щастлива мама, от де познавате нашия дядо? Малката на него реших да я кръстим:)


Работихме заедно,но аз напуснах.Пък и с баща ми са в един блок.Пък и Женя познавам от друго място.Общо взето такивати му работи Mr. Green

# 234
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Ох,да ви кажа нашата Щастлива мама колко е амбЕциозна.Днес купи на невръстния Гошко книжка Mr. Green

Сутиен за кърмачки аз си купих на Триумф от магазина на Джорджо в мол-а,а в Хиполенд има по 14 лв.Намират се до щанда с шишета.

Щастлива мама,смело и безотговорно отивайте в Паяка.Тяхната кухня години наред ми държеше първото място наред с Винпаласа.
Вчера ходих с приятелки и децата да запазвам дата за кръщенето на Мина и седнахме в Севастократор,ами всичко хубаво и детски кът има,ама на празно заведение чакахме 20 мин. да ни донесат пържени картофи.

# 235
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ох тоя Китен ми е голяма мъка, навремето (като съм била7-8 годишна ходехме всяко лято там. Ива ще чакам да разказваш като се върнеш и задължително снимки!

# 236
  • Мнения: 263
 
 Щастлива мама, да ти кажа честно аз в Паяка не стъпвам, откакто намерих дъвка в салатата си снежанка  Sick Съответно стана грандиозен скандал, строи се целия персонал да обяснява как никой не дъвчел дъвки в кухнята, ама фактът си е факт. Признавам, че инцидента беше преди няколко години, но още ми държи влага.

 На мен пък в Севастократор много ми допадна. Май бях споменала, че ходихме с моарейн на по мелба и после още веднъж с приятели. И двата пъти персонала беше изключително внимателен. Гледката е супер и гледах, че децата много се забавляваха в детския кът.

 Ако планираш тържеството да е по-голямко може би е най-удачно да сте в Калоян. Има маси навън, а кончетата ще представляват голям интерес на дечицата. (моля да не се счита като реклама, просто споделям мнение  Peace).

 3дес, сутиени за кърмачки има и в ГУМ на последния етаж. Не помня името на магазина - нещо за бельо  Blush

 Верте, живот си живееш ти! Моренца, концерти, пътуване!! Много хубаво лято да си изкараш и задължително да ни представиш снимков материал!  Hug smile3509

# 237
  • велико търново
  • Мнения: 588
Здравейте мили мами как сте в тази жега?Аз в вторник ходих до триъгълника до детският отдел на библиотеката и ми изгоряха раменете от слънце защото бях с потник.Сиске какво се мъчеше с количката да я сглобиш исках да ти помогна ,но ти беше с приятели и се въздържах,ако искаш утре да се видим в парка с децата пиши ми на ЛС.
Момичета който сте на моренце дайте отзвуци как е ,напълниха ли се курортите с туристи ?Дано няма болести .

# 238
  • Мнения: 276
Аз книга че купих купих,но няма кой да я погледне ooooh!Изобщо не го вълнуват тези детски работи. Tired
И кубчета вземах и към тях интерес никакъв.Пък то какви кубчета са с животни като на едното кубче е нарисуван Лешояд,на другото едно тлъсто прасе и от долу написано''свиня''. ooooh!Как да обясня на детето как прави прилепа или лешояда.Общо взето ужасТ.
Днес следобед може да прескочим до Паяка да видим да запазим маса за рд-то на малкия.

# 239
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Привет, момичета!

Пак да питам  Simple Smile: Лаборатория "Цибалаб", която е била преди около година на "Габровска" 47, дали е преместена някъде, или вече не съществува?
И къде в Търново (и дали въобще) се правят изследвания за анти-тиреорецепторни антитела (ТРАК) и титър?

Благодаря предварително   bouquet

Приятна разходкана разхождащите се, лек сън на подремващите и студена бира на плажуващите!

Общи условия

Активация на акаунт