Какво е животът и как трябва да се живее?

  • 3 726
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да си блъскаш главичката какво да правиш с живота си, докато той си минава, че и да го обиждаш с някакви цитатчета... Денят е 24 часа и от нас зависи какво ще ги правим. За други не отговарям и не се впечатлявам.
Абе, навремето четох Мъдростта на вековете, още ли не я прочетоха всички, че тая мисъл да си отлети по пътя (на мен само цигарите ми спират дъха).

# 16
  • Мнения: 7 947
                                Животът е възможност да се раздадеш.

е, трябва и да получиш нещо поне  Wink


това какво ще рече  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 161
Животът е в розово.

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033

това какво ще рече  newsm78
Нищо, детко, тя Тити се е объркАла, шъ знайш. Искала е да напише, че Животът е Пауло Коельо, но от вълнение, ей на, включила нумерика.

# 19
  • Мнения: 7 947

това какво ще рече  newsm78
Нищо, детко, тя Тити се е объркАла, шъ знайш. Искала е да напише, че Животът е Пауло Коельо, но от вълнение, ей на, включила нумерика.
Ми пак не разбирам  Laughing
Не всеки има време за четене. Не всеки харесва Пауло.

# 20
  • Мнения: 24
Ще си запиша тази мисъл, много ми хареса.

А аз ще си я сложа в подписа!  Peace

# 21
# 22
# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да нямаш време за четене е, хм, ами, случва се и в най-добрите семейства, да не харесваш Коелю, значи да не харесваш живота.  Mr. Green

Само че това не е Коелю, а ти, ако просто бе прочела един или два поста след Тити, щеше да разбереш, че е Пътеводител на галактическия стопаджия, но да ти обясня, че и да разбереш-сложна работа.

# 24
  • Мнения: 592
Пък Маркс е казал, че животът е борба! Аз допълвам - низ от победи и загуби. Важното е победите да са повече.

# 25
  • Мнения: 7 947
Да нямаш време за четене е, хм, ами, случва се и в най-добрите семейства, да не харесваш Коелю, значи да не харесваш живота.  Mr. Green

Само че това не е Коелю, а ти, ако просто бе прочела един или два поста след Тити, щеше да разбереш, че е Пътеводител на галактическия стопаджия, но да ти обясня, че и да разбереш-сложна работа.

Това, че явно ти четеш доста, определено не те е направило по-интелигентна, по-разбираща и по-толерантна  Wink
Недей пак напада и не квалифицирай толкова много де, не е нужно никому.
Наистина питах за какво става дума, относно това "42". Този, които намира за добре - нека поясни, този, които не му се обяснява, а му се заяжда - няма нужда да се хаби  Wink

# 26
  • Мнения: 459
Живота е времето, което ти се дава, за да направиш нещо значимо (по твоите си разбирания). Как да се живее? - ами то едва ли има рецепта за това, в противен случай всички щяхме да сме много еднакви и предсказуеми. Според мен трябва да се опиташ да бъдеш оптимист, да подаваш ръка на хората до себе си, да не се тровиш със злоба, завист и безразличие.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 133
Какво е животът???Просто дихание!
Глътка въздух за миг,и смъртта.
Какво е животът без на пролет ухание?
Безсмислена крачка натам под пръстта!


Това е цитат...Затова правим всичко възможно да осъществяваме мечтите си и гребем с пълни шепи.Но знам, че колкото и да обичаме един човек, той не винаги ще е до нас Sad

# 28
  • Мнения: 743
От снощи съм в странно състояние - разбрах за Майкъл Джексън. И си мисля - животът е просто един скок, едни скачат по-високо и стигат до так, където всички ги виждат. Оставят си дирята в сърцата и съзнанието на хората и отлитат внезапно, след тях - пустота.
Животът всеки го живее според собствените си разбирания, всеки възприема различно смисълът му.
Нека го живеем достойно!

# 29
  • Мнения: 4 717
"Живота се измерва не с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!" Кастанеда
това е правилния цитат  Peace

редактирам се, Джордж Карлин е това, беше блестящ, напусна ни миналата година


Общи условия

Активация на акаунт