ПЛЕВЕН - 108

  • 11 261
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Да ви препоръчам една бърканица  Mr. Green - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242823.msg5637452#msg5637452

Току що я направих, буквално за 10 мин. Още не е стегнала, но ядох от купата, много вкусно.
Нямах котешки езичета, а сложих един пакет Еверест с масло.
Усещам как ще се повторя, че и потретя с това  Laughing

# 16
  • Мнения: 50
О ДИкси ,пак ни зарибяваш тук. Най-обичам такива бързи, лесни и много вкусни рецепти. Благодарско!    bouquet

# 17
  • Мнения: 189
ДеЩоВиди,влез си в скайпа,моля те. Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 22 436
Дикси, това звучи доста интересно, ще трябва да се пробва. ))))

Калина голям сън направи, но и аз поспах малко с нея. ))))

Аз още веднъж да попитам - препоръчайте ми педиатър, искам да сменям на Калина педиатърката. Няма значение в кой район на града ще е, само без Дружба.

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 16:53 от Mirama

# 20
  • Мнения: 1 951
Kойто му се слуша Майкъл  Джeксън може да си пусне VH1.
Цял ден въртят негови клипове.

Мира, не обичам да препоръчвам лекари, защото да не ме псува после мен някой.
Лично аз съм доволна от моята лична, която е и педиатър, де.
д-р Анелия Маринова. В ДЦК-то на Сторгозия е.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз с ръка а сърцето препоръчвам Маргарита Григорова във второ ДКЦ.
Аз сега смених личната на децата,но и от новата не съм очарована.Искам си Григорова и това е.

# 22
  • Мнения: 22 436
Валенце, кажи малко повече за Григорова, как се ходи, трябва ли да си уговориш час, как е като човек и т.н.?
И какво е мнението и за ваксините, защото аз не слагам, не искам да се прехвърля някъде, където ще ми мрънкат всеки път на главата за това и няма да обръщат внимание на детето поради тази причина.

# 23
  • Мнения: 14
Ако намерите къде е приема на това медицинско лице, със сигурност ще спечелите съпрузите си за тегавата кауза "водене на деца по лекарски кабинети"  thumbsup

# 24
  • София
  • Мнения: 9 860
Мира,час не съм уговаряла никога,но винаги преди да отида и звънях.За три години не е имало случай да не си вдигне тел.Не съм сигурна обаче,че всичко ще е наред по въпроса с ваксините.Всъщност не зная дали ще намериш лекар,който да ти каже,че няма проблем да не слагаш ваксините.Мисля,че с григорова би имала проблем по този въпрос.Когато бяха реваксинациите на Бубка дори тя ми звънеше по тел,за да отида.
Иначе като човек аз много я харесвам,щом даже и Бубка с кеф ходеше при нея.
Фталл,тая мацка прилича на мене,да знаеш. Flutter hahaha

# 25
  • Мнения: 22 436
Валенцето, аз не искам лекар, който да ми каже, че е ок без ваксини....а просто такъв, на който това да не му пречи и да не си промени отношението към детето.
Може да си направя една среща с нея и да преценя, мерси за отзивите. ))))

ftall, това маце и на мен ми харесва. )))) Само да беше една идея по-малко руса и с по-дълга рокличка. ))))

# 26
  • София
  • Мнения: 9 860
Мира,мисля,че Григорова не би ви приела ако знае ,че не искаш да слагате ваксини.Затова наистина първо поговори с нея.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Мира,мисля,че Григорова не би ви приела ако знае ,че не искаш да слагате ваксини.Затова наистина първо поговори с нея.
Аз бих препоръчала лекарката на Михаела, но съм сигурна,че и тя не би се съгласила детето да е без поставени ваксини.

# 28
  • Мнения: 22 436
нади_миши, а коя е вашата лекарка?
Проблем за педиатъра не съществува от това, че детето няма да има поставени ваксини. Има си декларация, която подписвам, че се отказвам от това. За тях реално няма никакво значение дали ще има, или не ваксини. Мен ме интересува от там нататък да си вършат работата както трябва.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 860
Мира,щом е така иди и поговори с Григорова.Но съм сигурна,че когато трябваше да се поставят реваксинациите на Бубка ми звънеше постоянно да ни вика.И за мантуто се опитах да я накарам да не го правим ,но категорично отказа.

Общи условия

Активация на акаунт