Мъже, кое за вас е най важното в една жена

  • 4 863
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 957
Ако можеше да се гласува с 4 оции, щеше да е перфектно.

# 31
  • Мнения: 34
Ай стига де, тези дни го обърнахте на викторина "Мъже, това...?", "Мъже, онова....?". Как очаквате задълбочени и компетентни отговори при такова количество въпроси?!

П.С. Липсва един важен критерий в анкетата - "Да носи на бой"
и сръбско  Party

# 32
  • София
  • Мнения: 4 080
Хм, винаги съм мислила, че за мъжете най-важно е да прави добри ..... , но тази опция дори не е включена?!  newsm78

# 33
  • Мнения: 2 757
Хм, винаги съм мислила, че за мъжете най-важно е да прави добри ..... , но тази опция дори не е включена?!  newsm78

Шегуваш се нали  #Crazy

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чувал съм за доста мъже предпочели една жена пред друга именно поради по-добрия секс ...

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
като се събуди моУото ще му кажа да гласува Wink, но ще му седя на главата да видя кои опции ще посочи

# 36
  • Smallville
  • Мнения: 994
Като гледам резултатите от анкетата,май само от жени е попълвана ooooh!.Никой не може да ме убеди,че интелекта е на първо място,а не секси формите,например Whistling

# 37
  • Smallville
  • Мнения: 994


Хм, винаги съм мислила, че за мъжете най-важно е да прави добри ..... , но тази опция дори не е включена?!  newsm78

Шегуваш се нали  #Crazy
Що да се шегува?Е,хайде да не е най важното,но едно от важните Wink

Съжалявам за двата поредни поста,но нещо ми се спече редакцията

# 38
  • Мнения: 2 448
Като гледам резултатите от анкетата,май само от жени е попълвана ooooh!.Никой не може да ме убеди,че интелекта е на първо място,а не секси формите,например Whistling

Ами може да е попълвана на база каква е жената до тях, а не за какво са си мечтали едно време.   Wink
Ти като ходиш по улиците какъв е процентът на жените със секси форми, защото според мен е доста малък. И би трябвало всичко останали да са самотни, ама не са.   Simple Smile

Виж за добрия секс съм по съгласна, защото за него секси формите не са чак от такова първостепенно значение, отколкото съвпадението на вкусовете в двойката.

# 39
  • Мнения: 2 757
Сексът колкото и да е добър в един момент ще ти стане безинтересен ако е с един и същ човек. Затова е тъпо сексът да ти е определящ при избора на съпруг или съпруга. Виж, на никой не би му омръзнала добра слугиня или умна жена, на която знае, че може да разчита и няма  да праи глупости периодично и да се чуди после как да и оправя бакиите.

# 40
  • Smallville
  • Мнения: 994
Съгласна съм и със двете ви отчасти,но все пак продължавам да твърдя,че интелектът е едно от последните неща,които мъжът търси в една жена.

# 41
  • Мнения: 2 448
"Мъжът търси" - такова изречение като цяло е неправилно, защото колкото хора толкова и критерии, отделно като те тресне сляпата неделя нищо не е от значение.  Crazy  Laughing

# 42
  • Мнения: X
Тая анкета нещо ми намирисва  - май са гласували жени в нея, а не мъже.
Водещото до момента е интелектуален чар?! А, стига бе!

Labrador, Seltakis, като по-активни мъже, които забелязвам из форума, нещо да кажете за тези резултати, че аз нещо не ги вярвам особено.  newsm78

# 43
  • Мнения: 6 957
Естествено, че интелекта е важен. Аз пък не мога да разбера кое ви е толкова чудно?

# 44
  • Мнения: 3 641
Естествено, че интелекта е важен. Аз пък не мога да разбера кое ви е толкова чудно?
Да бе, за това никой не ще "Грозна интелектуалка" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт