Мъже, кое за вас е най важното в една жена

  • 4 839
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
3 опции са недостатъчни,
липсва опция "К в леглото" ...

# 16
Изберете максимум по 3 опции. Давайте мъже, анонимно е. Бъдете искрени  Hug

Не съм мъж, но... все пак, какво ще рече всъщност интелектуален чар?  Embarassed

# 17
  • Мнения: 593
Сега ще гласуват само жени и ще се окаже, че най-желаната жена е добра къщовница с интелектуален чар и голяяяяяма ДУША.

Веднага ще се разбере, ако гласовете са повече от мъжете във форума....  Joy

# 18
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Чета и в ума ми се появява един виц от отминалото социалистическо време

Мъжете от 20 до 35 г са хали,
от 35 до 55 са хали, гали
от 55 до 70 са гали,гали,
над 70 са с чанти пред държавни хали!

Не съм гласувала, защото съм жена и смятам анкетата изцяло за тяхно задължение  Wink
като съпруга с дълъг семеен опит мисля, че възрастта има значение за отговорите
/нямам предвид вица/, защото с годините се променят приоритетите  Peace
Естествено, че за един млад човек сексапилността и добрия външен вид ще е решаваш,
кой бяга от красивото ! С годините научаваш, че има и още нещо, когато сгрешиш /че кой не греши/ човека до теб да те разбере и прости, когато си с проблем, човека до теб да е с добро сърце и да ти помогне, когато не можеш да вземеш важно решение и се нуждаеш от съвет, човека до теб да е достатъчно интелигентен за да ти го даде. " Labrador споменава "К в леглото", съгласна много важно нещо, но за него трябват двама, не зависи само от единия.
В еротичните филми Тя е се появява в секс бельо, пуска онзи премрежен поглед, почва се една
игра... красота! Само аз все се питам, кое я е накарало да почне да пъшка и стене преди да си е стигнала до партньора. Това, че е нимфоманка /между другото е болестно състояние/ или мисълта, за страхотния мъж до себе си. Ако е първото едва ли дълго ще остане с един, а ако е второто - точката затова липсва в анкетата, защото зависи и от мъжа.
Това мисля аз, а относно анкетата, ако бях мъж 3 опции нямаше да ми стигат, защото всеки човек иска най доброто за себе си и бих гласувала за всички точки  Peace
Перфектен партньор рядко се намира, но го пожелавам на всички!   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 757
Ако мъжете са гласували искрено, което бих искала да го вярвам, и имайки предвид разсъжденията на дамите тук си правя извода, че жените не познаваме мъжете, нищо че се изказваме със самочувствие относно техните предпочитания

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
NikiFin има разлика между избор на жена и гадже.

# 21
  • Мнения: 2 448
Ники, направо две анкети паралелни, една за жените и една за любовниците. Ще получиш събирателен образ на това какво ги привлича мъжете в жените.  Mr. Green

Упс забравих най важната жена в живота на мъжа - мама. Тя е идеална винаги.  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 757
Относно К... в леглото, може би е добре да го има като опция. Но се предполага, че мъжът първо си изира жената, после си ляга с нея, а не обратното

# 23
  • Мнения: 6 884
2, 5 и 6 ама тия 11 гласували нещо не ги вярвам.

# 24
  • Мнения: 2 448
Относно К... в леглото, може би е добре да го има като опция. Но се предполага, че мъжът първо си избира жената, после си ляга с нея, а не обратното

Е, колко човека са се впуснали в сериозна връзка преди секс???
Това, че на първо четене някоя ще му грабне окото, нищо не означава, нито, че ще му стане гадже, нито жена.

# 25
  • Мнения: 593
Относно К... в леглото, може би е добре да го има като опция. Но се предполага, че мъжът първо си избира жената, после си ляга с нея, а не обратното

Защо ли си мисля, че е обратното?  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 757
Не казвам, че си я избира за съпруга преди да легне с нея. Но преди да легне все пак трябва да хареса нещо в нея. Никой не си ляга с жена без да го привлякла преди това по някакъв начин.

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поправи анкетата така: секс, форма, лице, интелект, пари , домакиня .... и го пусни в мъжки форум. пак с 3 опции за гласуване.

# 28
  • Мнения: 543
най-важното в една жена е да умее да изпълнява команди с усмивка

но каквото и да говорим един мъж никога не може да е щастлив само с една жена

# 29
  • Мнения: 830
Упс забравих най важната жена в живота на мъжа - мама. Тя е идеална винаги.  Crazy
Това беше докато се появих аз  Laughing Laughing Laughing после що снахите са лоши   Mr. Green

пп.липсва опция да мълчи..       Joy

Общи условия

Активация на акаунт