Благоевград 27

  • 22 440
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
Хай де и аз да се отчета днес.
Да се ви кажа за инфо, писмото вече ние в САЩ, сега остава да чака ме дата за интервю, но по мои груби изчисления това ще се случи някъде през другата годи Януари - Март
Ани, честити нови придобивки със здраве да ги ползвате  Hug
Дани, не се впрягай толкова на колежката ти, можеш да се гордееш с това, че без някой да ти показва ти си се справила, по този начин показваш на нея и на останалите, че ти си една незаменима личност и винаги се справяш със поставените ти задачи  Hug
Марси, как е Вики
Мама Цоцоланке, ти как си, а Рая
Ех Ели и Боби няма ли да се прибират вече, нещо много дълго ми се струва тяхното отсъствие
Деси, хубава е идеята само трябва да се види кои сайтове да се включат, ще помисля и ако ми хрумне нещо ще пиша  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 397
Леле Дани,Ивет е страхотна сладурана на тази снимка.

# 17
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
daniela_ch значи трябва да стискаме палци в началото на следващата годна. Не може ли да си вземете някоя баба с вас да гледа там Ивет, вместо да я оставяте тук. newsm78
Анелия поздравления за покупките. Ще чакам да видя снимките. Wink
Виктория мога да кажа че е здрава вече, макар че сутринта като се събуди пак ми каза че има афта в гърлото, но много бързо и мина. А температура не е вдигала от понеделник. Не знам обаче кой ще я пази в понеделник, че ще съм на работа от 7 до 7 най-вероятно, а с баба и се изпокарахме пак. Омръзнаха ми вече номерата и. #Cussing out Венци трябва да си дойде в понеделник на обяд, а сутринта най-вероятно леля му ще я пази. Confused

# 18
  • Мнения: 2 837
Здравейте! Да ви почерпя, днес стават пет години от сватбата ни със Стефан:)




Марси,не се ядосвай, няма смисъл.  Hug
Румен пак запуши носа и почна леко да кашля Close
Ани, честити ти придобивки:)
Дани, успех:)
На всички ви весел ден:)

# 19
  • Мнения: 1 397
Ana2,честита годишнина! Желая ви много семейно щастие и само хубави неща да ви спохождат Hug Какъв подарък си му подготвила или той все още е на очни?
Марси,доведи Вики при мен.Аз ще я пазя,няма проблем Simple Smile

# 20
  • Мнения: 62
Билянче, хай де и тук да ти честитя, годишнината. Мнго семейно щастие ви пожелавал и пне още едно сладунче да си имате  Mr. Green
Марси, обмсля ме го тозивариянт, но няма как да стане най-вероятно пърата година ще сме без нея, живот и здрае ако ни дадът визи. Ако дойде някоя баба, ще ни се вдигнат много разходите коетокато начало няма да е много добре, за това май ще сме безнея, но и това още не се знае. Много сложно става, но какво да се прави няма начин.
Специално за Ани

# 21
  • Мнения: 1 397
Каква сериозна физиономия е направила само Simple Smile

# 22
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Билянче, честита ви годишнина!!!
Много, много да се обичате и уважавате. Приятно изкарване!



Anelia20 благодаря за предложението, ама е голямо диване Вики, няма да иска. Confused
daniela_ch голяма е сладурана верно Иветката. Hug

# 23
  • Мнения: 286
Здравейте,и от мен на бързо отчет Grinning
днес бях на работа до 14ч
през повечето време се упражнявах една нова операция която трябва да правя,този път колежката ми обясняваше Flutter
сега децата спят и аз лягам след малко smile3507
Снощи откриха новата детска площадка на центъра на с Покровник-направена е от ГЕРБ,но това няма особено значение сега децата има къде да играят много е красиво всичко ще снимам и покажа пък и може да дойдете на гости някой път Peace
Марси,наистина имам нужда от някой урок по ексел,ама няма кога да дойда към вас за съжаление че се сменяме с Жоро да гледаме децата и работим
утре сме на детски рожден ден на момиченцето на кумовете във това заведение дето последно се събирахме Peace
Билянче,желая ви много дълък сем живот,много любов и разбирателство  bouquet
ей сега минахме през Струмско и на бариерата си харесах в магазина 2 бели туники,хайде да идва края на месеца че да взема заплата и да се обзаведа Mr. Green
чао за сега от мен Sunglasses

# 24
Здравейте!

Ана2,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!Със здраве , любов и разбирателство продължавайте съвместния си път!Ако не се лъжа петата година от сватбата е" дървена". Купете си нещо дървено за късмет.  bouquet

Daniela_ ch успех с подготовката на документите и интервюто за САЩ.Ще трябва да имате търпение да почакате поне половин година. Peace

Jinjer_78 всички притеснения на новото работно място за няколко седмици ще отминат.Сега трябва да се въоръжиш с малко търпение.Ще се справиш!

Марси, радвам се , че Вики се възстановила напълно.Не се ядосвай на свекито , съхранявай си нервната система.

Момичета да ви попитам дали сте ползвали течен прах за пране?Много се чудя дали да си взема!Казаха ми , че по-малко дразни кожата от другите прахове.Не водел до алергични реакции?!
Желая всичко най-добро и повече усмивки! Grinning

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, да се включа и аз в новата ви темичка Simple Smile
По този повод ходите ли на плаж? ( гледах снимката на заглавната страничка)
С мъничката сме добре, пу пу, другата седмица сме на консултация и ще видим какво ще каже педката... След по-малко от месец ни предстои местенето към вашия край на БГ, може и да се видим по улиците на Бл-д след това  Wink ако вие не сте на почивка де Simple Smile
С разходките по цял ден нямам много време да ви чета, но се опитвам Simple Smile
Желая на всички хубав ден   bouquet

# 26
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
ben78 кога точно си идвате на сам? Само за лятото ли ще е? И ние с Вики другата сдмица мислим да отидем на Кюстендил да постоим малко. WinkНа плаж ходихме ама преди да  се развали времето, сега с тези дъждове всеки ден, направо забравих кога е било хубаво времето. Cry
Дани ще ви дойдем на гости щом си имате нова хубава детска площадка. Laughing Само да се прибере Венци и да си ми даде пак колата. Усещам как първата ти заплата ще отиде само за нови тоалети. Wink
linda_vik аз  не съм ползвлала такъв течен сапун, а и не съм чувала отзиви за него. А иначе Вики още не е напълно възстановена и днес ми се оплаква че я боли гърлото, но поне на вдига температура и си хапва хубаво. Cry
На Венци лелята току що ми каза че не може утре да пази Вики, върти ми се в главата че е по идея на свекито, ама всичко се връща. #Cussing out Ще поумуваме още малко, ако не ред е на баща ми да пристига утре. Wink

# 27
  • Мнения: 2 837
Здравейте! Снощи вечеряхме навън , след това се разходихме (беше много приятно след дъжда), Румен като никога си ходи бе проблеми, беше в страхотно настроение. После може да кача снимчици...
Линда, аз пера с течния "Фрош Алое", той може да се ползва дори за новородени и освен това по-малко замърсява природата. Харесва ми.
Иначе аз живея с резбар и поне дървенийки ми подарява постоянно - собствено производство. Някой ден ще ви покажа какви красоти прави:)

# 28
  • Мнения: 286
Здравейте голяма жега нещо и съм в МС хич нямам настроение Sick
преди малко купихме на децата сандалки от Струмско много хубавки,а иначе Марси правилно усещаш че първите пари които взема ще са за тоалети Mr. Green
linda_vik ,аз от скоро взех да пера с течен перилен препарат Рекс Колор е страхотен е много съм доволна така ухаят страхотно дрехите,и още си ползвам гръцкият омекотител че беше голяма туба Peace
ние почти 3 години перем само с Тео Бебе и така ми беше писнало ама свекървата това купуваше заради децата че и нашите дрехи,но откакто сложихме нашата пералня вече перя с други прахове или този течния дори го имаше скоро на промоция в метро изгодна е цената и съм много доволна Peace
сега трябва да слагам децата да спят и да простирам и пера някои дрехи на ръка и да се къпя и докато се завъртя станало време за рожденият ден че сме от пет и половина,хайде хубав ден на всички  bouquet

# 29
  • Мнения: 11 607
Билянче, честита годишнина на патерица! Да се обичате и слушате още дълги години!

Днес е нетипично топло.....Като си помисля,че 10 дни само дъжд и студ има, днес направо е рай за вируси и по-слаби организми........Не обичам такива резки промени.......Но...нещо пак започна да се гърми, та знае ли се.......

Нямам забележка към течните перилни препарати......Преди години ползвах такива за по-специфични тъкани и дрехи, доволна бях, особено на някои тъкани не ми оставаха въобще бели следи от прах......Смятам,че е въпрос на навик....На този етап - за добро, или лошо - всичко пера с универсален прах за пране.

Дани, много професионална снимка на теб и Ивет! Поздравления! И дано ви одобрят за визи! Peace

Анелия, чакам снимки на покупките!

Марси, що така си разсърдила свекървището? Нещо да и се подмажиш,че да стане по-добричка? Важно е Вики да е добре, останалото са подробности.

Диде, май на теб е противопоказно да се дават заплати newsm78Туники, дрехи, Жоро ще те изпусне теб някъде.........

А къде е Ели,че не разбрах?

Хубав следобед ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт