Няма да стъпя вече в "Нинка"!

  • 5 901
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 714
Поздравления, че не си оставила нещата така  Hug
Иначе замислях една идея  Wink по мои спомени в някакъв американски мол бяха накарали да напусне една майка, която се опитала да накърми бебето там. Като ответна реакция майките бяха организирали масово кърмене в мола  Peace

Та си мислех, за едно невинно групово нашествие на майки с колички в магазина на Нинка  Joy

# 16
  • Мнения: 589
Та си мислех, за едно невинно групово нашествие на майки с колички в магазина на Нинка  Joy
Ехх, щеше да стане много весело когато тази девойка е на смяна да нахлуят 10-15 бебока на работното и място...ама на, тя от понеделник вече няма да е там...Simple Smile
 Нека разграничим нещата- от "Нинка" ми се извиниха, политиката на фирмата не е срещу бебешките колички и грачещите бебета.Просто съм случила недобросъвестен служител:)

# 17
  • Мнения: 1
Лелее,мами чета и не вярвам на какво е способна човешката злоба.....аз редовно пазарувах с малкия докато беше бебе,но до сега никога не съм попадала на такова чудо...верно случвало се е разни "оборотни" продавачки (където все едно аз работя за тях,а не те за мен) да не ми обърнат внимание като видят че съм с дете,но пък за сметка на това винаги съм ги поставяла на място (както хич не ми знае устата  Laughing ).Аз съм на мнение че винаги трябва да се отстоява позиция и да се дава урок на подобни "отворковци" все пак ние(клиентите) им вадим хляба.... ooooh! Но за съжаление живеем в БЪЛГАРИЯ и правата ни са ограничени-всички знаем това.
Именно поради тази причина НЕ трябва да оставяме нещата така.Браво на Olimpiia че и тя не е оставила нещата недовършени. И да наистина щеше да е страхотно ако си организирате едно групово посещение на въпросния магазин,та да видим тогава какво ще и се случи на въпросната девойка,ако пак се опули насреща...... smile3508

# 18
  • Мнения: 74
Поздравления и от мен ,че си се обадила. Hug
Според мен това отношение е повече от абсурдно и недопустимо.  Naughty
И аз бих се оплакала ако бях на твое място.

Общи условия

Активация на акаунт