Брак с много по възрастен мъж

  • 16 838
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
Как да ти помогнем.Вие сте две планети ,които с напредването на възрастта на човека до теб ,направо ще се изстреляте в различни галактики.Мисля ,че огромната разлика няма как да не си каже думата-във всяко отношение.

# 16
На 68години е. Дъщерите ни са на 14год и 11год. А темата поне за мен е сериозна. 

# 17
  • Мнения: 1 761
Давай му да пие витамини,проставит....може да се преуморява.Понякога от стрес и работохолизъм дори мъже на по 20-30 години издават багажа.Пуши ли,пие ли алкохол-това също може да влияе.
Някои лекарства също действат на сексуалното желание и тонуса,анти-депресантите и тези за високо кръвно за врагове на пълноценния сексуален живот.
Не може ли да оставите децата на някой роднина за два дни и да излезете само двамата?Или го остави еди-два дни сам с децата.
Не се давай лесно,не е разликата проблем, а характера и навиците.
Излизайте сред природата,направете си пикник някъде.

# 18
  • Мнения: 22 433
Ти какво очакваш и какви изисквания имаш към този човек? Аз нещо не разбрах...
Освен, че искаш да не работи толкова и да ви обръща внимание...
Ами кажи му го, не говорите ли....

# 19
Че пълноценен сексуален живот нямаме отдавна, е ясно. А и на тази възраст не мога да очаквам дпруго.  Слава богу не пуши и не пие. За годините, на които е все още се държи достатъчно добре, но не знам как да го накарам да спре да работи толкова много.

# 20
  • Мнения: 24
Че пълноценен сексуален живот нямаме отдавна, е ясно. А и на тази възраст не мога да очаквам дпруго.  Слава богу не пуши и не пие. За годините, на които е все още се държи достатъчно добре, но не знам как да го накарам да спре да работи толкова много.

Егати, едната работа му е останала на човека, ти и от нея искаш да го лишиш?!  ooooh!

# 21
  • Мнения: 202
След като вече не може да се доказва като мъж в леглото той се доказва като такъв чрез работа така,че остави го нека се чувства пълноценен мъж, а най добрият вариант е да си поговорите за това какво те притеснява.

# 22
  • Мнения: 589
Че пълноценен сексуален живот нямаме отдавна, е ясно. А и на тази възраст не мога да очаквам дпруго.  Слава богу не пуши и не пие. За годините, на които е все още се държи достатъчно добре, но не знам как да го накарам да спре да работи толкова много.

Егати, едната работа му е останала на човека, ти и от нея искаш да го лишиш?!  ooooh!
То когато на човек му остане едната работа, жена му обикновено е кисела и всичко и пречи...

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хм, не ти е розово положението, но предполагам си била наясно и в началото с евентуалното развитие на връзката ви.
Не знам каква ще да е тази работа, толкова обсебваща, че на тези години да не предпочита да прекрва повече време със семейството си? Хоби някакво няма ли си? Ако има активирай го в тази насока, може и децата да се включват.
А да го стреснеш с възможни здравословни проблеми- на неговата възраст всеки стрес си е рисков, дори фатален. Мъжете са страхливи и плашливи, може да има ефект.
Нищо друго не ми хрумва като съвет. Дано имаш успех и го "върнеш" за семйството.

# 24
  • Мнения: 24
А да го стреснеш с възможни здравословни проблеми- на неговата възраст всеки стрес си е рисков, дори фатален. Мъжете са страхливи и плашливи, може да има ефект. ..

Подкрепям!  Peace ...НО ДА ГО СТРЯСКА ВНИМАТЕЛНО, ЧЕ АКО СЕ СТРЕСНЕ ИЗВЕДНЪЖ....

# 25
  • Мнения: 2 161
Да,можеш да му направиш някакво чайче,от което да му се стегне сърцето за кратко.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 407
И едно синьо хапче стриваш на прах и го слагаш в чайчето.


# 27
  • Мнения: 3
Недейте така, момичета.
Ако бяхте прочели пост "Имаме две тийнейджърки, а мъжът ми е болен. Страх ме е да не умре и да ме остави сама с децата и бизнеса", дали щяхте да давате съвети за виагра?
Жената има съвсем нормални притеснения и желания. Иска децата й да прекарват повече време с него, защото няма гаранция, че той ще живее до 94 (дай Боже).
Той пък гледа да се погрижи за тях максимално, а мъжете се грижат за семейството си главно изкарвайки пари. Това е техният начин.

Аз познавам една такава двойка. Жена му работи с него, бюро до бюро. Но тука случаят не е такъв.

Може би просто трябва да организираш почивки за 4-ма ви и да му казваш 2-3 месеца по-рано да си ги слага в календара.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 041
Че пълноценен сексуален живот нямаме отдавна, е ясно. А и на тази възраст не мога да очаквам дпруго.  Слава богу не пуши и не пие. За годините, на които е все още се държи достатъчно добре, но не знам как да го накарам да спре да работи толкова много.

Че той, човекът, не пуши и не пие, ти искаш със секс да го развалиш!  Naughty

# 29
  • Мнения: 572
Е какво толкова работи този мъж?

Общи условия

Активация на акаунт