помогнете ми,как да разбера

  • 27 659
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
Чудя се на такива истерични и параноични жени като тебе и как ги тарпят мъжете им.
Никога не бих нарушила личното пространство на някого,било то и собствения ми мъж.Това е гнусно и грозно!


Така се живее то в Демокрацията. Остави мъжа си ходи да се е...е с други мацки и не му разрушавай личното му пространство и остави Нас, които го разтрушаваме  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 17 283
Преди да направиш каквото и да било, трябва да си отговориш на въпроса готова ли си за истината.
Тоест - ако разбереш, че продължава да влиза и така нататък, ще го оставиш ли или ще продължиш да живееш с него.
Ако ще продължите да сте заедно - няма смисъл да ровиш.

# 17
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
има един плъгин за мозилата който ти записва всички сайтове които посещаваш.
Кой е казал, че човекът ползва Firefox?!

# 18
  • Мнения: 54

А за личното пространство - ех, като ми се настани в личното пространство девет месеца нещо от неговото лично пространство, а после трайно остане поне 18 години, докато той упражнява правата и свободите си, просто колко е "гнусно и грозно", нямаш идея. Mr. Green

  Много добре казано.

# 19
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Иначе за Хисторито се запазва, дори изтрито. Това качество го има всеки един комп., с разликата, че ти нямаш достъп то това място. Агентите са по тази част. Всяко нещо, което се деиснталира и се изтрива ,се запазва в дадена папка, до която ние обаче нямаме достъп. Само ЦРУ ....
Joy Joy Joy



Страхотна логика!

# 20
  • Мнения: 1 045

Ако използва само за забавление да си чати и да се баламосва аз не бих се дразнила.

Мисля, че ако беше само това, нямаше да се крие от жената... ама знае ли човек?  newsm78
Ако жената е ревнива ще се крие и още как.А след като е направила проверка на всичко което пише има опция и да е такава.Аз познавам такива които нон стоп ровят в сметките за телефон,в рс-то,вдигат луд скандал за едно здрасти...та за това питам в какво го подозира?Наистина ли има доказателство че е кръшнал?Има и мъже които знаейки че жените са им крайно ревниви,нарочно им създават материал.Това че е чатил и говорил с някой по телефона за мен не е доказателство.Пък и да намери какво продължава да чати едва ли ще е толкова тъп да се издаде.Знам ли?....

# 21
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Преди да направиш каквото и да било, трябва да си отговориш на въпроса готова ли си за истината.
Тоест - ако разбереш, че продължава да влиза и така нататък, ще го оставиш ли или ще продължиш да живееш с него.
Ако ще продължите да сте заедно - няма смисъл да ровиш.

Ето една смислена приказка!

# 22
  • Мнения: 166
Никога не бих нарушила личното пространство на някого,било то и собствения ми мъж.Това е гнусно и грозно!
Разбира се, напълно съм съгласна. Личното простанство си е лично. Не знам защо изобщо на някой му хрумва и него да споделя с друг. Че и с две други.

# 23
Иначе за Хисторито се запазва, дори изтрито. Това качество го има всеки един комп., с разликата, че ти нямаш достъп то това място. Агентите са по тази част. Всяко нещо, което се деиснталира и се изтрива ,се запазва в дадена папка, до която ние обаче нямаме достъп. Само ЦРУ ....
Joy Joy Joy


Не се смей, защото е точно така. Друг е въпросът, че много малка част са запознати  hahaha hahaha hahaha .. Ако седнеш и помислиш , много неща ще разбереш. Примерно защо и с каква цел се използва това качество.

Аз ще ти подскажа малко, дано успееш да вдянеш за какво идЕ реч.
как си мислиш, че хващат педофилите, които водят коренспонденция през Интернет и ги залавят на мястото на срещата, как си мислиш , че хващат убийства, за които се е говорило от даден комп. . И това една много малкаааа част .

Но за съжаление, голяма част от хората са недоучени  Laughing

# 24
Благодаря за отговорите.Искам да съм наясно дали продължава да чати,затова му ровя в<<Личното пространство>>,дано не ви се случва и на вас,защото тогава изобщо няма да ви пука чие лично пространство нарушавате.Ползва Мозила,и той не разбира кой знае колко от компютри.Съмнявам се че от един чат нещата могат да се задълбочат,понеже щом чатиш с един човек повече от половин година и се виждаш и говориш по скайп,значи не е само ей така.Той продължава да се държи съмнително,това ме навежда на мисълта че няма да спре.

# 25
Иначе за Хисторито се запазва, дори изтрито. Това качество го има всеки един комп., с разликата, че ти нямаш достъп то това място. Агентите са по тази част. Всяко нещо, което се деиснталира и се изтрива ,се запазва в дадена папка, до която ние обаче нямаме достъп. Само ЦРУ ....
Joy Joy Joy


Не се смей, защото е точно така. Друг е въпросът, че много малка част са запознати  hahaha hahaha hahaha .. Ако седнеш и помислиш , много неща ще разбереш. Примерно защо и с каква цел се използва това качество.

Аз ще ти подскажа малко, дано успееш да вдянеш за какво идЕ реч.
как си мислиш, че хващат педофилите, които водят коренспонденция през Интернет и ги залавят на мястото на срещата, как си мислиш , че хващат убийства, за които се е говорило от даден комп. . И това една много малкаааа част .

Но за съжаление, голяма част от хората са недоучени  Laughing


По-голямата част от хората като теб примерно си мислят ,че като си трият интернетадресите на работното място , които са посетили, за да не ги хванат къде се ровят, си мислят, че за изтрити за век и веков.
Да, ама не...
Всичко това се запазва на централният Сървър и на Шефа ако му се занимава, винаги можа да изконтролира кой къде си вре носа през работно време.
 Joy

# 26
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Иначе за Хисторито се запазва, дори изтрито. Това качество го има всеки един комп., с разликата, че ти нямаш достъп то това място. Агентите са по тази част. Всяко нещо, което се деиснталира и се изтрива ,се запазва в дадена папка, до която ние обаче нямаме достъп. Само ЦРУ ....
Joy Joy Joy

Не се смей, защото е точно така. Друг е въпросът, че много малка част са запознати  hahaha hahaha hahaha .. Ако седнеш и помислиш , много неща ще разбереш. Примерно защо и с каква цел се използва това качество.

Аз ще ти подскажа малко, дано успееш да вдянеш за какво идЕ реч.
как си мислиш, че хващат педофилите, които водят коренспонденция през Интернет и ги залавят на мястото на срещата, как си мислиш , че хващат убийства, за които се е говорило от даден комп. . И това една много малкаааа част .

Но за съжаление, голяма част от хората са недоучени  Laughing

ooooh!
Ти в ЦРУ ли работиш?
Не си разваляй прикритието, че ей сега ще ти трейсна ip-то и ще ти пратя мутри, нищо че пишеш като гост.
Много си зле.  hahaha

Сериозно казано, изобщо нищо вярно няма в това, което си написал/а.
Казвам го в случай, че някой толкова се заблуди, че реши да ти повярва.

# 27
  • Мнения: 109
 
Чудя се на такива истерични и параноични жени като тебе и как ги тарпят мъжете им.
Никога не бих нарушила личното пространство на някого,било то и собствения ми мъж.Това е гнусно и грозно!


Така се живее то в Демокрацията. Остави мъжа си ходи да се е...е с други мацки и не му разрушавай личното му пространство и остави Нас, които го разтрушаваме  Mr. Green

...и едновременно с това разрушавате семейното си спокойстви и после идвате да се жалвате тук  Sick
...или семейните мъже нямат право да контактуват с други жени???
...и кой е казал,че с подобни интернет запознанства винаги  се стига до изневяра,по-скоро е начин да забравиш за кратко такива досадни,обсебващи мъжете си жени като авторката.

# 28
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
По-голямата част от хората като теб примерно си мислят ,че като си трият интернетадресите на работното място , които са посетили, за да не ги хванат къде се ровят, си мислят, че за изтрити за век и веков.
Да, ама не...
Всичко това се запазва на централният Сървър и на Шефа ако му се занимава, винаги можа да изконтролира кой къде си вре носа през работно време.
 Joy
Е, тук вече се досетих, че някой се бъзика, просто чак такава простотия не може да има. Mr. Green

# 29
Иначе за Хисторито се запазва, дори изтрито. Това качество го има всеки един комп., с разликата, че ти нямаш достъп то това място. Агентите са по тази част. Всяко нещо, което се деиснталира и се изтрива ,се запазва в дадена папка, до която ние обаче нямаме достъп. Само ЦРУ ....
Joy Joy Joy

Не се смей, защото е точно така. Друг е въпросът, че много малка част са запознати  hahaha hahaha hahaha .. Ако седнеш и помислиш , много неща ще разбереш. Примерно защо и с каква цел се използва това качество.

Аз ще ти подскажа малко, дано успееш да вдянеш за какво идЕ реч.
как си мислиш, че хващат педофилите, които водят коренспонденция през Интернет и ги залавят на мястото на срещата, как си мислиш , че хващат убийства, за които се е говорило от даден комп. . И това една много малкаааа част .

Но за съжаление, голяма част от хората са недоучени  Laughing

ooooh!
Ти в ЦРУ ли работиш?
Не си разваляй прикритието, че ей сега ще ти трейсна ip-то и ще ти пратя мутри, нищо че пишеш като гост.
Много си зле.  hahaha

Сериозно казано, изобщо нищо вярно няма в това, което си написал/а.
Казвам го в случай, че някой толкова се заблуди, че реши да ти повярва.


Ха ха смешник ли си къв си или някоя недодялана смешница  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт