Бира,скара,кафене,а ОКТОМВРИйка на море!

  • 10 535
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 668
Деси, виж да не си написла паролата на кирилица или пък с големи букви... Вариант 3 е ако пишеш от лаптоп да си щракнала без да искашфункционалния клавиш... Аз често правя такива глупости, та казвам от опит  Joy. Иначе никога не съм знаела паролата, че да опитам и сама да разконспирирам мистерията...

Стилисима, да си жива и здрава и много обичана!

Ронка, на иван столчето до 18 кг беше чико и по спомени не е надхвърляло 200 лева... Затова и цената ме учуди.

Girl from Ipanema , тук в Бг няма избор за столчета над 18 кг. тук е практика деца над 2 г да се возят сами на задната седалка между седалките на родителите си така че ако вземе шофьора да набие рязко спирачка да може да е сигурно, че детето ще разбие предното стъкло с глава  #Cussing out #Cussing out #Cussing out. малко са родителите, на които им хрумва да купуват столчета изобщо. Избора тук е между 1 модел на чико и 2модела на рикаро, както и 1-2 модела от неизвестни за мен марки със съмнително качество, предвит изработката. аз лично таях наежда за стол с изофикс и петточково закопчаване на детето, ама като гледам няма да ме огрее. Иначе трябва да се гъзя нон-стоп да връзвам стола и детето с коланите на колата, което ми се струва кошмарно. Това ми е най-голямата болка в момента. Иначе цената ще я преживея.

# 256
  • Мнения: X
Здравейте. Сега вече имам малко повече време да се включа. На мен всяка вечер по няколко пъти ми се схващат и двата крака.
Болежката на десния ми бут и крак, за която ви питах миналата седмица,  така и не ми мина, дори стана и по-зле-едва ходя и съм като някаква поклащаща се патица ooooh!. Вчера ходих на лекар. Каза, че било нормално за бременността и от натоварването и ми изписа Аllga San-мазило, което е на билкова основа с камфор и ментол. От снощи започнах да се мажа с него, та да видим ще има ли резултат, защото вече почти не мога да ходя, не мога да клякам, не мога да слизам по стълбите, а пък камо ли да изляза някъде на разходка  Sick Абсолютен кошмар е, а ми остават още няколко дни до отпуска и не искам да си пуска болничен.
miracle82 и аз като теб трудно свикнах с новия ни апартамент, но няма как  Hug

# 257
  • Мнения: 1 107
Ger4o - и аз не мога да вляза със старата парола- нещо друго се е случило....

Сега видях,че тук има столчета- поне информативно. Иначе доставят и до Бг, доколкото знам...аз нямам опит с тях, но дано намериш нещо качествено!

# 258
  • Мнения: 68
Bunsy Наистина имам наблюдения върху тази люлка. На първия си син бях купила такава, след него е изгледала още едно бебе! Препоръчвам я с две ръце! Ако можеш да си я позволиш, хич не се замисляй. Аз съм на мнение, че ако има с какво и 30мин. да умириш ревящо бебе (освен да е в ръцете ти) си заслужава! Моят син също плака в началото, но отне около 1 седмица да свикне с нея. След това нямах никакви проблеми. Много и се радваше! Закачах различни играчки горе на въртележката, за да му държа интереса. В последствие го захраних в нея, може на масичката дасе прикрепят и играчки с вакум, които са много подходящи. Всеки ден сме я ползвали до годинката. Ронка е права. Дават ги до 9кг. Моят син беше 11кг. като спряхме да я ползваме, нищо и нямаше и както вече казах още едно бебе е изгледала. Дамаската е супер мека и удобна! Лесно се сваля и пере. Батерии за една година съм сменила 2 пъти, а я ползвах всеки ден. Незаменима е за мен! Ти от къде ще я поръчваш?

Бих искала да напомня, ако търсите шезлонги, люлки и други такива да гледате моя сайт и ако нещо ви харесва да казвате навреме. Наличностите на вносовете им са винаги ограничени  #Cussing out

Миракъл Мила нямам никаква представа за шийката какво дати кажа..... Много кофти... Защо не отидеш и при твойта докторка в Майчин дом и тя даси каже мнението? На мен лично този шезлонг дето си го показала ми се вижда доста странен..... Не мога даго коментирам.

За паролата аз като качвах моите снимки си влязох съвсем нормално със старата  newsm78

# 259
  • Мнения: 23 418
Гер40,не съм сбъркала паролата,после влизах 100 пъти със старата.Виж столчетата на КОНКОРД също.Почти нвма столчета с ИЗОФИКС за възраст 18-36,заради ползването на коланите на колата.Но пък им се слагат едни колани,които минават през облегалката на колата и облегалката на стола.Ще потърся снимки да ти покажа.Виж и последната класация на краш=тестовете в Германия,кой модел как се е представил.Аз така избрах нашия стол.


Стилисима,да си жива,здрава,обичана и щастлива!Много късмет и благополучие ти желая от сърце!!!

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 12:15 от ДесиХ2

# 260
  • Мнения: 99
Здравейте момичета   bouquet
Докато аз дремя и не се сещам да пусна компа, вие сте се сетили вече за моя рожден ден  Blush

Благодаря ви за пожеланията, да ви се връщат  Hug
А ето и почерпката, да не кажете, че съм ви забравила  Party





Сутринта бебчо ме събуди с яки танци за да ми честити празника  Laughing  Каката с песен а мажо с много целувки и не забрави да ми напомни, че ме обича  newsm51



П.П за снимка.бг и аз вчера се опитах да вяза за да кача морски снимки ама и на мен ми каза греяна парола, помислих си, че нещо аз бъркам и оставих за днес, но май проблема е друг  newsm78

# 261
  • Мнения: 1 341
Стилисима, благодарим за щедрата почерпка! Wink

За паролата нямам идея какво става. Както вече казах, рядко влизам дори и снимки да разгледам. Embarassed
Дано който я е сменил се сети и каже. Simple Smile

Герчо, виж и моделите на Макси Кози и Плей! Конкорд също са хубави, поне само положителни мнения съм чела за тях.

Колкото до това, че масово децата в Бг се возят без столчета..Не е до вносителите, а до култура. Много хора немогат да проумеят, че като спестят 300лв.(примерно) не са направили голямо нещо. Лошото е, че се замислят откакто каруцата се обърне. Дано и санкциите скоро станат по-строги, че е страшно.

# 262
  • Мнения: 12
Момичета - аз вече съм на тема бебешки люлки . hahahaНякоя от вас  има ли  тази и какви са впечатленията ви  от нея? Вече съм почти убедена , че ще я купя  Laughing, но все пак вашите  отзиви няма да са излишни .Благодаря!

Ани може би ти може да дадеш полезен коментар .




Ами противно на другите мами,а з пък съм много доволна от тая люлка, нашата е пак Fisherprice, ама е по малкия вариант, с не толкова високо рамо. Андрей още го люлям вкъщи на нея, понякога дори като е по-нервен на нея го успокоявам да заспи. Само че си я люлея аз, че той си е доста тежък вече и батериите бързо се скапват. Ама си е до дете, де, просто нашият много обича люлките.

Стилисима, да си жива и здрава и много бебешки ритничета до октомври, а след това сладко пухено бебоче!  bouquet
Само моля те каква е тая почерпка, те килцата и без това се трупат!!! Аз то казвам наздре с едно диетично фрешче! Laughing Wink

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 12:58 от kaki

# 263
  • Мнения: 1 668
Ронка , аз имах предвид, че като няма търсене - няма и предлагане... Т.е. вносители и продавачи не са виновни, че българина има чудесното оправдание АМИ ДЕТЕТО НЕ ИСКА! Ами иска неиска Иван никога не е возен без седалка и си няма и идея, че може и без. дори детето е убедено, че предните две седалки са столчетата на мама и тати и веднъж се пробвах да седна отзад и ми каза, че трябвало да си взема столчето, че така ще падна  Joy Joy Joy (представете си само как отскубвам предната седалка и я монтирам на задната  Joy.)... А глобите не помагат - като има глоби за возене без колан да не са се научили... даже и точки вземат и пак нищо... Като глобите за превишена скорост и каране на пиято са солени за де сме изкоренили таз традиция в бг...

Аз вчера много се отчаях в тази държава... Имам проблеми с БТК. Дължат ми пари - около 2000 лева. те не отричат - напротив казват си хората ами да - дължиме ви и сме ви издали кредитни известия... Само че вече 1 месец не казват кога ще ми ги преведат.... Всеки ден е утре... Отидах в комисията за регулиране на съобщенията и оттам ми казаха, че нищо не могат да направят. Ако съм искала да ъм ги съдела... Питах ги кой може да ги накаже, че ми задържат парите и те ми се изсмяха - ами никой. Т.е. в БГ всеки си прави каквото си иска и пак нищо... А ако се обърна към съда той ще констатира, че имам да вземам - ами аз това си го знам... Т.е. дори и БТК не о орича и си имам документи, ама съда в БГ не казва как се вземат тея пари. Демек - от умрял писмо... Те ми дължат, аз си крещя всеки ден и нищо... Бъзикаха ме колегите, че съм като с любовник - не мога да не ги чуя поне 5 пъти през деня, иначе няма как а заспя  Joy Joy Joy... И кво съм щяла да правя ако се реши проблема ми с тях  Joy...

# 264
  • Мнения: 1 341
Герчо, не знаех, че оправданието за некупуване на столчета е, че детето не иска. ooooh!
Ми как ще иска като не е научено. Ако излезе от родилният дом с него и се вози само в него няма как да не иска. То наистина детето няма да знае, че може и без него. Ема ми прави забележки, ако се забавя при слагането на колан. Crazy
А изказването на Иван да си вземеш столчето е уникално! Laughing Сладур!

Ти с кой говориш в БТК? Ако се опиташ да проведеш разговор с директора? Сигурно си опитала всичко де, ама да си питам. Все си мисля, че съда би трябвало да им сложи някакъв срок в който да ти изплатят парите. При все, че не е някой безработен татко който не си плаща издръжката, а голяма компания, която има пари!
Сещам се и за КЗП, но не знам дали ще ти свършат работа в случая. Но ако още не си се запознала с тях, нищо не пречи да опиташ. Wink

# 265
  • Мнения: 45
Здравейте мили маминки! Около месец не съм влизала, защото съм в болнични и не бях в София... Страхотна първа страничка си имаме! Онзи ден се върнах от Бургас и нямам търпение пак да отида на морска територия след две три седмици. Преди малко се върнах от преглед пишете и на мен розово щъркелче  Hug
styllisima Честит рожден ден! Здраве, много поводи за усмивки, лека бременност и разбира  се здраво бебче на финала   bouquet   bouquet   bouquet  Наздраве!  Hug
Имам питане: Записах си час при д-р Спасов във Фемина за 21 юли, но на 20-ти заминавам за море. Ако някоя от вас има час при него между 28 юли и 10 август моля да ми пише на лична, ако иска по-ранен час ще й отстъпя моя, а ще взема нейния.
Добре дошли на новите във форума и хубав ден на всички!

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 420
Деси, не знам какъв е проблемът- и аз сега обърнах внимание: разглеждам ги  без парола, но при опит да вляза в албума дава, че е грешна паролата newsm78

Хора, аз си влизам със същата парола и не ми дава грешка?! newsm78

# 267
  • Мнения: 1 668
Ронка , сигурно на малко име ме знаят от КЗП, ама проблемите с бтк били към комисия за регулиране на събщенията, ама те не знаят  Joy Joy Joy... Според КЗП топлофикация е в правомощията на Комисия за енергийно и водно регулиране, ама и те незнаят... И така до безкрая. Единствено ако намери човек пирон в хляба на малка хлебопекарна само тогава вземат отношение... Това е жалкото положение... Иначе говоря с най-високото ниво, до което мога да се докопам... Дори незнам в коя сграда са им баш шефовете... Ако знам ще ида и такъв панаир ще им спретна, че няма да има начин да не пожелаят да ме приемат... ама сега си говоря с некви полуидиоти регионални шефчета и подобни, дето си го местят от ляв в десен крачол, щото си мислят, че като вземат 2 бона заплата в полуфалирала компания са хванали Мойсей за т.... те...

# 268
  • Мнения: 27
Деси, не знам какъв е проблемът- и аз сега обърнах внимание: разглеждам ги  без парола, но при опит да вляза в албума дава, че е грешна паролата newsm78

Хора, аз си влизам със същата парола и не ми дава грешка?! newsm78

Аз също  Peace

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 420

За люлка или вибриращ шезлонг, аз мисля да взема шезлонг, гледах и нещо подобно
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/6943
ама не знам дали е хубаво
Какво мислите за него?

и аз съм се спряла на нещо подобно Peace, поне отзивите от познати са много добри. miracle, това second hand  ли е ? Аз заради цената  #Crazy просто е шокиращо ниска1

Атадарче, страхотен клип Hug много миличко ми стана като се върна потрошеното щъркелче с каската Hug

Стилисима, ЧРД! С пожелание за много усмивки и слънчеви мигове!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт