Бира,скара,кафене,а ОКТОМВРИйка на море!

  • 10 541
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 668
vanirra , няма как да ти отговоря на този въпрос. То е важно, но защо твоя лекар не е преценил така е въпрос, на които само той може да отговори...

# 286
  • Мнения: 103
vanirra , няма как да ти отговоря на този въпрос. То е важно, но защо твоя лекар не е преценил така е въпрос, на които само той може да отговори...

да бе, аз си самозадавам въпрос  ooooh!
мерси, гери

# 287
  • Мнения: 282
Здравейте на всички! Аз да се похваля, вчера бяхме на преглед и всичко с бебчо си е наред, тежи вече 805 гр., постоянно риткаше, на два пъти такива шутове раздаде на ехографа че ... даже и ни се усмихна, махна ни с ръчичка - страхотно изживяване беше.
Напоследък доста се "заразих" с копуването на разни неща за малкото човече - купих малко дрешки, шишета, разни други полезни неща и стерилизатор, за който много се чудих, но в крайна сметка взех този - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/7720 понеже още от първото детенце съм привърженик на Чико.
Количка обаче още не съм харесала, въпреки че има време...

Стилисима - Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много здраве и много сбъднати мечти! И аз на 21.06 имах рожден ден, но не успях да влезна и да ви почерпя  Wink!!!

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 420
Здравейте на всички! Аз да се похваля, вчера бяхме на преглед и всичко с бебчо си е наред, тежи вече 805 гр., постоянно риткаше, на два пъти такива шутове раздаде на ехографа че ... даже и ни се усмихна, махна ни с ръчичка - страхотно изживяване беше.
Напоследък доста се "заразих" с копуването на разни неща за малкото човече - купих малко дрешки, шишета, разни други полезни неща и стерилизатор, за който много се чудих, но в крайна сметка взех този - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/7720 понеже още от първото детенце съм привърженик на Чико.
Количка обаче още не съм харесала, въпреки че има време...

Стилисима - Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много здраве и много сбъднати мечти! И аз на 21.06 имах рожден ден, но не успях да влезна и да ви почерпя  Wink!!!

Светле, какъв е този стерилизатор  - парен или микровеле;-) и колко парички ти излезна? аз също съм се спряла на ЧИко.

# 289
  • Мнения: 23 466
Вече има достъп до албума,за което много се радвам.Моля ви не пипайте нищо там,само качвайте и разглеждайте снимки.Ако нещо не е ясно,питайте!!! Simple Smile
Изписаха сестра ми,мернахме ги отдалче и за малко,че нали съм хремава още.Аз бях фотографът .Simple Smile После сс дечко бяхме в Мола и гледахме ЛЕдена Епоха3 ,страхотно филмче,както винаги,а сега е и 3Д.После минах през магазините,но ме мързеше да разглеждам,купих само голяма памучна пелена/оделаце за бебето,бяха ги намалили във Фокса.В Окаиди също има намаления и има сладки неща.Заради дъжда вътре беше мравуняк и сле дкиното побързах да си тръгнем.

# 290
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Момичета някой да пусне новата тема, мен вече ме е страх  Sick

# 291
  • Мнения: 851
Човек 1 ден да не ви навести и вие сте изписали цял роман Simple Smile
Деси, изисква ли албума парала? Аз влизах преди седмица и нямах проблеми. Сега достъпа отново ли ще е свободен?
Относно люлките- още съм в дилема. Ако накачура 2 люлки в стаята на бебетата ще се видим в чудо - няма за нищо друго място да остане. Стаята уж много голяма беше..... а сега като подредим мебелите  - ще видим . Май по-скоро ще се ориентрам към два пеещи и вибриращи шезлонга..знам ли....още не съм решила окончателно
Приятен ден, момичета

# 292
  • Мнения: 23 466
Аз имам люлка,но от големите,стоящи на Грако.Дани обичаше да седив  нея,но не чак толкова много.Големичка е и не се мести лесно.Нашата издържаше до 11кг.тегло и бързо му омаля,предвид,че той на 7м. бе толкова.
Нови теми пуска само МИРКАМ,тя смени паролата на акаунта,за да не стават повече грешки.

Гер40, за теб ,а и за всички интересуващи се,пускам резултатite от краш-тестовете за 2009 на най-известните марки детски столчета:

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/tab.asp?Com … urcePageID=254587

Копнах и обяснение от един друг форум:

По шестобалната система 2 плюса са за 6, 1 плюс за 5, 0 е за 4, задраскана 0  за 3, а минус е за 2. Видовете столчета са тествани за 1. сигурност, 2. начин на работа и поддръжка, 3. комфорт и 4. почистване и обработка.  Зелената колонка е крайната оценка.

Нашето столче има +,тоест 5-ца./то всички в тази категория са с тази оценка/,а моделът е този:

http://www.mytoys.de/catalog/search/?query=maxi+cosi+rodi+xp& … roductsPerPage=20

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 18:08 от ДесиХ2

# 293
  • Мнения: 1 668
Аз имам люлка,но от големите,стоящи на Грако.Дани обичаше да седив  нея,но не чак толкова много.Големичка е и не се мести лесно.Нашата издържаше до 11кг.тегло и бързо му омаля,предвид,че той на 7м. бе толкова.
Иван в момента е 13 кг  Joy Joy Joy. Ако и бебка върви финна ако взема на грако ще я дондуркам до 3 г  Joy Joy Joy

# 294
  • Мнения: 282
Melly.G   стерилизатора е парен, не за микровълнова и в магазина ми обясниха, че е нов модел на Чико, струваше 125 лв. Пълното му наименование е Chicco SterilNaturalDigit. Изглежда ми много добър, горе-долу се доближава до електронния парен стерилизатор на Филипс Авент дето е около 220 лв.

# 295
  • София
  • Мнения: 48
Сега се зачетох - последната фетална морфология се прави между 28-32г.с.
Не знам защо бях с впечатлението, че е след 32г.с. ...

Та пускам и тук - ако има други заблудени като мен да подсетя Wink

Герчо - ти стерилизатор на Tommeе Tippеe ли си взе? Дали е ок?

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 18:32 от radost_i_na

# 296
  • Мнения: X
Момичета здравейте,аз малко тъп въпрос ще задам Crazy,ама кога е последния ехографски преглед. newsm78

# 297
  • Мнения: 12
Здравейте бъдещи мами,

Аз съм нова, но ще се радвам да споделяме новинки за очакващите ни прекрасни мигове през Октомври.

Хубава вечер на всички Simple Smile

# 298
  • Мнения: X
ively Добре дошла при нас.Пожелавам ти едно здраво и хубаво бебче на финала. baby_neutral
Кога ти е термина.

# 299
  • Мнения: 12
Привет Anhelika,
Благодаря Simple Smile. Термина ми е на 9 Октомври.

Общи условия

Активация на акаунт