(.Y.) ~ ТЕНИСКИ кърмачески всякакви! ТЕМАТА ЗА ЗАПИСВАНЕ! ~ (.Y.)

  • 14 915
  • 314
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 656
Мимсат, аз сега дано не изглеждам нахална, ама тъй като не получих отговор от микки (нали уж при нея трябваше да пишем за корекции  Thinking), а твоята кутия беше запълнена като се опитах да пиша и на теб, та затова ще си пиша направо тук  Rolling Eyes - поръчала съм си 2 кърмачески, а искам една. Има ли шанс за корекция или ще си сърбам попарката?  Laughing

# 226
  • Мнения: 3 695
Мимсат, аз сега дано не изглеждам нахална, ама тъй като не получих отговор от микки (нали уж при нея трябваше да пишем за корекции  Thinking), а твоята кутия беше запълнена като се опитах да пиша и на теб, та затова ще си пиша направо тук  Rolling Eyes - поръчала съм си 2 кърмачески, а искам една. Има ли шанс за корекция или ще си сърбам попарката?  Laughing
Ako e размер "М" /както виждам от таблицата/, може ли аз да я взема, моля?

# 227
  • Мнения: 656
Ako e размер "М" /както виждам от таблицата/, може ли аз да я взема, моля?

хаха - ок, само трябва да се разберем на лични Wink

# 228
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Вчера платих, но не е отразено в таблицата.

Погледни тук

mimsat, а може ли да се напише някъде кой ще бъде отговорник по градове. Че се очертава да ни няма до края на юли и да знам откъде да си търся тениските.

Все още не е уточнено, но вероятно за Пловдив нещата ще са при Бу.

# 229
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Аз съм единствената поръчала от Перник. Как ще си получа блузата?

# 230
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Аз съм единствената поръчала от Перник. Как ще си получа блузата?

Има още една поръчка от Перник - на gotika80. Тя е посочила, че ще си я вземе от София, така че може евентуално тя да вземе твоята и да се разберете да си я вземеш от нея. Но тези неща ще се утачнят, след като са готови работите.

# 231
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Аз съм единствената поръчала от Перник. Как ще си получа блузата?

Има още една поръчка от Перник - на gotika80. Тя е посочила, че ще си я вземе от София, така че може евентуално тя да вземе твоята и да се разберете да си я вземеш от нея. Но тези неща ще се утачнят, след като са готови работите.

ОК, аз затова казвам, че съм само аз в Перник, защото тя писа, че ще я вземе от София. Не че ми е супер спешно - трябва ми за 22.08 кърмаческата блузка, че ще я подарявам  Simple Smile

Сори за спама  Blush

# 232
  • Мнения: 3 718
Девойки прекрасни, тъй като се забавих с поръчките, всички допълнително поръчали до тук (09.07. 13 часа  Simple Smile ) са включени в списъка. Можете да плащате на воля. От тук нататък ще обявявам свободни бройки ако има в темата.

# 233
  • София
  • Мнения: 6 746
Шаманче, много благодаря на теб и на mimsat за включването ми независимо от закъснението!!!  bouquet

Видях се в таблицата и с тениски и с артикули, всичко е точно, платих току-що 53 лева, утре трябва да видите парите.

# 234
  • Мнения: 656
След като всички го правят, аз няма да остана по-назад  Mr. Green и да не съобщя, че преведох вчера парите, та днес трябва да са при вас Wink Много ви благодаря, мацки, че се тормозите с нашите капризи  Hug   bouquet

# 235
  • Мнения: 128
Аз също преведох паричките. Благодаря ти Шамане, че си жена от към точността  newsm10 та така направи възможно въпреки заплеса ми да не пропусна новата колекция кърмачески тениски.  smile3508

# 236
  • Мнения: 5 401
Самоцитирам се:

... 4. За София организираме една обща среща на която присъстват отговорниците по квартали и който още иска и може да дойде. Раздаваме каквото раздаваме, а каквото остане се търси у нас. Който иска, може и да мине преди срещата през мен и да си вземе нещата...

Писах се вече отговорник за София център: НДК, Руски паметник, Лозенец, Оборище.
Който е в този район, да се счита за "оправен". Който е в околностите му, да ми пише да го "оправя". Mr. Green

# 237
  • Мнения: 15
Днес платих но на вносната бележка пише че е от betunetu

# 238
  • Мнения: 1 266
Да кажа, че Бояна Петкова съм аз, омръзна ми да ме гледат като извънземно в локалната ОББ  Mr. Green

# 239
  • Мнения: 529
Аз пък се бях настроила,че касиерката ще ми каже нещо----обаче тя нито гъкна ,нито ме погледна на криво.

Общи условия

Активация на акаунт