(.Y.) ~ ТЕНИСКИ кърмачески всякакви! ТЕМАТА ЗА ЗАПИСВАНЕ! ~ (.Y.)

  • 14 920
  • 314
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 440
и аз съм от отплеснатите, на които дадохте втори шанс - днес преведох парите, и разбира се, пак бях объркала нещо, не бях преписала IBAN-а като хората, слава Богу касиерката го оправи  hahaha

# 241
  • Мнения: 289
 Joy rotfImbo Представям си как в ОББ са гледали котката Марта.

# 242
  • Мнения: 2 274
И аз платих днес!

# 243
  • у нас
  • Мнения: 5 743
Аз пък направо отидох с един лист, на който бях написала всичко. Не е имало проблем с изписването на основанието Peace

# 244
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Момичета, ще ви помоля да погледнете таблицата и който не си е проверил поръчката да го направи, защото стават грешки при нанасянето, разбирате надявам се.

Тениските се работят вече, артикулите ги поръчваме в понеделник, тъй че сега е момента!

# 245
  • Мнения: 237
При мен всичко е наред. Чакам с нетърпение. smile3503

# 246
  • Мнения: 1 153
mimsat, и моята поръчка е ок Simple Smile
 

# 247
  • Мнения: 152
Момичета аз не съм следила темата и май съм изпуснала срока, но да попитам за всеки случай  Embarassed
Късно ли е днес да поръчам кърмаческа блузка (размер L) и да преведа парички по е-Pay?

# 248
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Момичета аз не съм следила темата и май съм изпуснала срока, но да попитам за всеки случай  Embarassed
Късно ли е днес да поръчам кърмаческа блузка (размер L) и да преведа парички по е-Pay?

Най-добре се обърни към Шаманката, тя ще ти каже дали може или е късно вече.

# 249
  • Мнения: 1 380
Mimsat, и при мен всичко е наред.
Благодаря ти за труда.  bouquet

# 250
  • Мнения: 616
При мен и Angeliha май нещата са наред, дължим още 1.50 лв, ще ги внесем в понеделник Simple Smile
Благодаря!

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 326
При мен всичко е ОК Peace

# 252
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Понеже видях, че съм с цветна бележчица  Mr. Green ако е възможно нека моите неща да стоят при Шаманката, ако станат готови до 27-28. юли една добра съфорумка би могла да ми ги вземе и донесе. Иначе пак ще мисля как да стигнат до мен.

# 253
  • Мнения: 3 718
Нямаш грижи  Hug

# 254
  • Мнения: 763
Видях, че съм преразпределена за Варна! Супер! Шаманке, много ти благодаря! newsm20

Общи условия

Активация на акаунт