За нишадъра

  • 13 991
  • 19
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Една стерилна марля. навивам на пръста си, поливам го с преварена вода и поръсвам от горе ,така че навсякъде да е равмомерно количество, като най отпред на пръста слагам повече.Бъркам в грълото и мажа за около 5-7 сек.След това детето нищо не трябва да пие и яде поне час.

# 16
  • Мнения: 17
Една стерилна марля. навивам на пръста си, поливам го с преварена вода и поръсвам от горе ,така че навсякъде да е равмомерно количество, като най отпред на пръста слагам повече.Бъркам в грълото и мажа за около 5-7 сек.След това детето нищо не трябва да пие и яде поне час.
много благодаря.ние сме вече с вирусна ангина Cry

# 17
  • Мнения: 2 082
намажете с гаранофурин-аз туширам сливиците с гранофурин и малко сода.навивам памук на един молив и бързо ,без да обтривам само долепям лекарството на сливиците...освн това през целия ден правим гаргари ,като редувам лайка,сок от лимон и нишадър.нишадъра е по-добре да се ползва за гаргара,но това естествено става при по-големи деца...до сега така се лекуваме и не съм им давала антибиотици.естествено ако е вирусна ангината няма и нужда от такъв...имайте предвид,че ангината не минава бързи и това да не ви притеснява-трябват поне 7-10 дни,като не е изключено да се поддържа температура почти през цялото време.в последните дни темп.се разрежда,т.е започва да се вдига по-рядко...

# 18
  • Мнения: 255
Вирусната как я доказвате? Правите ли посявка на гърлен секрет за да отхвърлите бактериите.Нашата педиатърка никога не пуска посявки.Много ме дразни .Направо изписва АБ.Аз последния път и отказах АБ и казах че ще се оправяме с бабините рецепти.Е после се учуди как така толкова бързо се оправил.

# 19
  • Мнения: 17
Благодаря ви за съветите,мами.Температурата наистина се поразреди.Вчера го научих да се гаргара,но се измъчих с мазането на сливиците.Повече от половин час не искаше да си отвори устатата.
Днес и педиатърката се опита да го намаже с гранофурин,но той само като видя лекарството и стисна зъбите.
Колкото до това дали наистина е вирусна,всъщност е само предположение,защото има още деца с ангина в момента.Посевки естествено не сме правили Sad

Общи условия

Активация на акаунт