Слънце ни пече, дъжд ни вали, четата наша след Дюкан върви - 196

  • 20 949
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
цоп и аз тук Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 3
 newsm78,дали да си помрънкам че упущих първа!?
Няма ще Laughingи радвам,нали Мирка казва че смейки се се отслабва,та ще послушам старшите само позитивизъм и протеинчета Hug

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 19:06 от galka_62

# 17
  • София
  • Мнения: 1 590
Петенце-цветенце, не мога да ти пратя съобщението!!! Изпразни си кутията!
И аз мръннннннннннннн Joy

# 18
  • Мнения: 630
И аз  да се разпиша в новата темичка. Вещи - благодаря!
Направих една издънка - без да се усетя в един ден за обяд ядох картофена супа / един от въглехидратните дни / а вечерта непредвидена гала. Изобщо не се светнах,  дъвчейки сандвич, че не мога току така да си изтегля галата една вечер напред, защото не съм го съобразила с обяда.  Ето затова трябва да има схема, да си карам по нея и никакви криввания. Дано няма последствия.

# 19
  • Мнения: 226
2 килца!

# 20
  • Мнения: 33
 waveyРежимни ли сте?Защото кака ви Емилия чак днес укроти прасето smile3538,уж бех се кротнала ама шефа направи едно събрание,след което побеснех и.......огладнех..ужаст(немах нищо режимно).
Сега си правя  мусака от тиквички и кремче от извара със степче,та да си имам и за работа утре.
Айде и не се оставяйте като мен без режимна храна под ръка,че не се знае що ви чака зад кьошето. wavey

# 21
# 22
  • Мнения: 239
я, връщам се точно навреме да се класирам за 2кила!  Laughing

Боре, както и всички които писаха след него - аз не призовавам никого педантично да чете етикети (освен в случаите, когато ни питат дали може примерно пълнозърнест хляб или корнфлейкс  Laughing), нито пък съм казала, че не трябва да се ядат подправки като ръсеница, шарена сол и от сорта Simple Smile ако обърнеш внимание, казвам че и аз ям с варени яйца. мисълта ми е да не се прекалява с такива подправки, защото ще забавят отслабването - точно както става, когато се прекалява с рачешки рулца. аз поради друга причина съм ги спряла (освен шарената сол) - повечето са бъкани с Е-та и не виждам точно от какво ще си лишим организма, ако не полаваме готови смеси, ами си овкусяваме храната с подправки поотделно. поне някоя болест ще си спестим  Wink

# 23
  • Мнения: 3 066
Браво на Емилия! Много добри резултати!Запази добрата работа!

# 24
  • София
  • Мнения: 178
Всъщност искам да пробвам дали действа записа, че много ми трябва  Embarassed
Emilyy, изглеждаш чудесно  Peace

# 25
# 26
  • Мнения: 27
На мен бялото не ми се отваря,значи черното си избирам

# 27
  • Мнения: 110
   Безкрайни благодарности на СВЕЕТИ С,ПЕТЕНЦЕТО,СКАРЛЕТ,ЕЛЕНЦЕ,ПИНК 85,имах нуждааа Embarassedмноооггоо малка,ама все пак 1 месец спиране тотално на режима..... Twisted Evilси каза своето
   ЕМЕЛИ,невероятна промяна!Адмирации! Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 2
 Simple SmileВещии   Hug bouquet супер си! Тия вторите гащи много ме кефят!!

крикри Hug

Емили    Hugbouquet браво!! Само така!!

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 20:16 от @Eternity

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
хайде и аз да се отчета, вече съм 66 кила  Mr. Green още 1 и съм право в целта  Sunglasses
пропущих срещата у Варна не защото не ми се идваше, но малкия бандит беше болничък и нямаше как  Sad

Общи условия

Активация на акаунт