Вече се отчаях в самотата си

  • 4 674
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
на 29 год. съм  , хич не е детски проблема , за жалост . Просто исках да споделя , дори не знам дали можете да ми помогнете със съвети  , защото  наистина сигурно някъде там е моя Човек , но къде ли
Понякога е съвсем близо до теб...не губи надежда Wink

# 16
  • Мнения: 6 884
Ако влизаш в сайтове за запознанства с нагласата, че там е пълно с разгонени прасета и простаци е логично да не намериш никой.

# 17
  • Мнения: 2 448
Ами до късмет си е, независимо дали в сайт или на живо, просто това не е нещо, което зависи само от теб. Не можеш да си кажеш от утре ще съм с позитивна нагласа, ще се забавлявам и т.н. и хоп любовта ще почука на вратата ти. Нито пък е редно само за да не си сама да се хващаш с някого, към когото имаш резерви още от самото начало.
Аз съм много контактен човек и понеже съм обвързана и не търся мъж дет се вика, контактувам с много хора, къде приятни, къде не чак толкова, но понякога се замислям, че в крайна сметка от толкова познанства никой не ми е харесал до степен, че да си кажа "ей, тоя ако бях сама направо си падам". Така, че разбирам те напълно.
А иначе не е вярно, че само простаци се подвизават в нета, на мен дори са ми писали по скайп съвсем непознати мъже, свободни с желание за сериозни намерения и от профила ми се вижда, че не съм сама (на снимката съм с детето  Simple Smile ) и се оплакват, че не могат да си намерят добри момичета. Така, че явно търсене има и от отсрещната страна, но въпрос на късмет е да намериш своя човек. Иначе за сайтовете за запознанства не мога да дам лично мнение, не ми се е налагало да се регистрирам в такива.
Не се отчайвай и успех!  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз бих казала - ако не знаеш чужди езици, почни да учиш някакъв и си намери приятели извън България. Пълно е с мъже, но наистина и аз смятам, че като че ли в България свестните или са се оженили, или не са и от тях нищо не става.

# 19
  • Мнения: 6 884
Пълно е с мъже, но наистина и аз смятам, че като че ли в България свестните или са се оженили, или не са и от тях нищо не става.

Свободните мъже са на същото мнение, като твоето в обратна посока.

# 20
Сега само трябва да срещна тези свободни свестни мъже , които ценят жената и търсят половинка , не егоисти , стиснати и със самочувствие без основание  Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 839
Знам, че самотата е потискаща, но не бива да разчиташ на това един мъж да внесе светлина и щастие в живота ти - по-скоро бъди готова на нови драми и разочарования, на повече терзания като го срещнеш/разбира се и на силни положителни емоции/. Затова се научи да се чувстваш прекрасно в собствената си компания и рано или късно пътищата ви с Твоя човек ще се пресекат.

# 22
  • Мнения: 6 884
Сега само трябва да срещна тези свободни свестни мъже , които ценят жената и търсят половинка , не егоисти , стиснати и със самочувствие без основание  Simple Smile

Освен да ги срещнеш трябва и ти да имаш качества, които да предложиш. Пожелавам ти успех.

# 23
  • Мнения: 92
Била съм след нечовешки тежка раздяла сама в продължение на повече от 4 години-нито умрях,нито се оставях на идиоткси умопомрачения да ме терзаят.При някое поредно запознанство не съм се впускала в мисли дали това е Човекът.Не си насилвах късмета-оставих се на съдбата си.А тя,съдбата,е адски интелигентно същество,повярвай ми!Доста често й се сърдим и цупим неоснователно,докато тя просто прави други планове за нас.Вместо да се оплакваш тук от самотата си,създай си някакво ново хоби и наблягай на новите запознанства/не само с мъже!!!/.Вземи си домашен любимец,ако харесваш животните.И най-важното-стой по-далеч от сайтове за запознанства/това го казвам от много личен опит Peace/.
Успех! Hug

# 24
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Поразчисти си пощенската кутия бе, Миме. Laughing

# 25
  • Мнения: 490
  Миме, моят съвет е да се абстрахираш малко от мисълта, че мъжА може да те измъкне от самотата. Има жени, които съжителстват с такива същества, че често е възможно да се чувстват дори по-самотни от теб Hug Не си мисли постоянно за това, има периоди когато човек има нужда от малко самота за да се презареди, да преосмисли желанията и стремежите си. Често се случва да намерим нещо,когато не го търсим. Обичай повече себе си и хубавите неща ще се случат Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Сега само трябва да срещна тези свободни свестни мъже , които ценят жената и търсят половинка , не егоисти , стиснати и със самочувствие без основание  Simple Smile

Миме, не прекалявай, душо! Mr. Green
Какво очакваш - над 28 години, свободен, "свестен", каквото и да означава това, щедър - духовно и материално, с висока, но реално подплатена самооценка???
Че то всички мъже, в които се влюбваме, са точно това. През първите няколко седмици. Mr. Green
После бавно настъпва утрото и ти просветва. Някъде по пладне ти е толкова светнало, че си затваряш очите да не ослепееш. След залеза си готова да се грееш на изкуствена светлина. Mr. Green

Една от най-големите илюзии е, че можеш да прецениш един мъж в началото. Когото и да срещнеш, изненадите предстоят след време.

# 27
  • Мнения: 4 733
 Ще пекне слънце и на твоята улица. По-добре известно време сама и като финал да попаднеш на подходящия човек вместо разни трънаци/разбирай неподходящи мъже/ да те препъват непрестанно.

# 28
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз не мисля,че си готова за нова връзка.Имам чувството,че ще използваш,за да забравиш бившия.
Според мен,за да започнеш нова връзка трябва да си психически освободена и готова за мъжа,който ще срещнеш.
Направи нещо за себе си,момичетата са ти дали много добри съвети.Точно в този момент мъж не ти трябва,има вероятност да го натовариш(без да искаш)с миналите си проблеми и последствията от тях.

# 29
Аз не бих ти препаръчала да си търсиш мъж в сайтове за запознансва. Там отсядат само мъже които не знаят какво търсят във живота и се страхуват от директния контакт с жените.
Та можеш да срещнеш само 3 типа мъже
1.Гейове с неясна сексуална ориентация.
2.Комплексирани застаряващи ергени, който не са срещнали подходящата до 37 годишна възраст -Защо ли?
3.Женени, разгонени мъже.

Общи условия

Активация на акаунт