Моля за инфо за Ахтопол

  • 11 442
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вижте сега... Прекрасно е в Ахтопол, когато отидеш с положителна нагласа и когато оставиш голямата кошница с очакванията в своя си град... Вярно е, че покрай морето почти всеки дребен бизнес е на принципа "Ден година храни"... Но пък и ние сме веднъж на море на година, нали... Grinning
Споко, в Ахтопол е хубаво, тихо и спокойно... Безумния ремонт и прахоляка ги няма, асфалта е положен... Хората са положителни и почивката е добра, особено ако си с добра компания...
А какви места за похапване има, ах... Преглътнах половин литър слюнка... Мхмхмххм...!
Така че, давайте го по-ведро...!
Предстои ви най-добрата почивка в живота ви...
А и знаете ли колко много нови приятели и добри хора ще срещнете...
newsm10



П.С. bmanolova, сефте от теб чувам за плажът "Коса" на Синеморец... Това, все пак, съвсем не е плаж, а е устието на река Велека... Пясъчната коса се образува заради естествените наносни процеси, осъществявани от двете й страни - морските вълни и течащата насреща им сладка вода... При пълноводие на реката, тази коса не съществува и водата на реката се излива директно в морето... А когато вали дъжд нагоре по течението, долу на устието е много интересно, ама да гледаш от високото, нейде по поляните северно от самото село Синеморец... Тогава калния "поток" с понесените изкоренени дървета, храсталаци и треволяци се вижда на километри навътре в морето...
А иначе казано, Синеморец винаги си е имал един единствен плаж и той се казва Бутамята... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 242
като стигна там веднага ще се включа с положителни отзиви Laughing

# 17
  • Мнения: 229
zaharina03 ще чакам да кажеш и как са там заведенията за хранене - качество, цени, имена на заведенията и т.н.  Hug
Хубавото е ,че се очаква вече времето да се оправи, така че почивката да е 100% супер  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 406
Експрес,знам,че това не е плаж в буквалния смисъл,но когато ходих на "Коса" имаше повече летовници там отколкото на истинския плаж.Хората определено го предпочитаха,а и на доста места из Ахтопол го афишираха като плаж.

# 19
  • Мнения: 242
 Peace няма проблеми ГАЛКА-МАЛКА,вече нямам търпение!!!Още един ден само!!!!

# 20
  • Мнения: 242
ГАЛКА-МАЛКА,майка ми ще дойде при нас към 10.07 и сигурно ще отседне при вас със синът ми за още 14дни,така че ще видя като отида какво ще представляват бунгалата . Peace

# 21
  • Мнения: 242
Искам да попитам в Ахтопол дали има банка или банкомат? newsm78

# 22
  • Мнения: 188
Искам да попитам в Ахтопол дали има банка или банкомат? newsm78
Е то оставаше и това да няма!
Ekcnpec голяма реклама направи  Hug!

# 23
  • Мнения: 229
Банкомат има със сигурност Peace Питали сме

# 24
  • София
  • Мнения: 352
Миналата година имаше един банкомат на банка ДСК и винаги имаше опашка от хора там.Самото градче не е лошо,но достъпът до плажа не ми хареса.Имало е някога стълбички и парапет...Иначе плажната ивица е голяма и сравнително чиста.

# 25
  • Мнения: 229
Захаринче, пристигна ли?  Party

# 26
  • sofia
  • Мнения: 8 938
За плажа - чадърите са 5 кинта, пързалката не работеше (просто беше много рано). Бунгалата, които споменавате са по-близо до свободната зона без чадъри. Камъни и водорасли има в тясната ивица до един избушен кораб (това частта от плажа, която е по-близко до града).
Водата беше чиста, плажът също.....след 15 дни няма да е така ....логично.
Иначе е плитко, плавно става дълбоко и от тази гледна точка е супер.
Ние на заведение ходихме точно 1 път - та не сме критерии. Знам че има столови (поне 2) в района на бунгалата и готвели вкусно (наши приятели ги ползваха).
На Синеморец, на Бутамята паркинга е 2 кинта, там не дават да се ползват лодки, пояси дюшеци, на Силистар 4 кинта....ако ви се разхожда до там, много е красиво, но опитите за "цивилизоване" са опорочили всичко. Друг плаж при Синеморец е този при река Велека, но там е едър пясъка и до брега си е дълбоко. Само при самото устие не е така.
За времето не се притеснявайте. За периода 20-30 юни валя само една вечер и на сутринта си бяхме на плаж.

# 27
  • Мнения: 229
Vesi, много благодаря за ценната информация   bouquet

# 28
  • Мнения: 229
като стигна там веднага ще се включа с положителни отзиви Laughing
Захаринче, чакаме те за включване. Май нямаш време от плаж  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 38 515
Май и аз ще се насочвам към Ахтополските бунгала след като ви прочетох.

Общи условия

Активация на акаунт