Хотел Мирамар, Обзор - сезон 2009 - втора тема

  • 29 089
  • 339
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 222
момичета да ви попитам има ли детегледачка в хотела и на каква цена.

# 16
  • Мнения: 206
Най-накрая и ние си избрахме къде да почиваме на море. Първо мислехме в Гърция, но сега направихме резервация от 11.07 до 19.07 в Обзор в Хотел Обзор Бийч Ресорт 4 звезди. За 8 нощувки в апартамент (спалня+хол и кух. бокс.) 900 лв. за (четирима, но ние ще ходим 3 ма). На мъжа ми вуйчо му и вуйна му бяха там преди две седмици и те ни препоръчаха там да отидем. Останали много по-доволни отколкото в Гърция.  Иначе, агенцията Азия Холидейз ни предложиха още по-примамливо предложение. За същите нощувки, в 4 звезди, all inc. в Царево 1050 лв ( за двама). Но аз не обичам да съм на all inclusive, a и като видях снимките на хотел Обзор Бийч Ресорт се влюбих в него. Като се върна ще разкажа дали сме останали доволни Peace

 А, за този хотел Мирамар ми се струва доста скъпо за 7 нощувки за два души в стая 1800 лв. #Crazy

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 332
ЗдравейтеНякой с актуално инфо как е времето на Обзор?  bouquet

# 18
  • софия
  • Мнения: 9 590
току що говорих със сестра ми, те са там, времето е страхотно. от 6 дена са там и само слънце, морето било топло и чисто.

# 19
  • София,
  • Мнения: 150
Момичета хотела е невероятен! В понеделник се върнахме от там, една огромна компания от 6 семейства с 12 деца! Бяхме 12 дена и трябва да ви кажа, че изкарахме невероятно! Чистотата е невероятна, храната е много разнообразна, която е подходяща и за много малки дечица! Забавленията също са много и разнообразни и за нас и за децата! До такава степен всичко е направено да ти е под ръка, че ме мързеше да се надигна от шезлонга за да си пийна от питието! Времето беше невероятно, нямахме пропуск на плажа или басеините! Морето е много чисто..........

Направо не ми се тръгваше, ревеше ми се като стягах куфарите! Бяхме в апартамент, с изглед към морето................няма такова спокойствие! Въпреки това, че бяхме с 12 деца не сме имали никакви проблеми! Висчко е на ниво! От компанията една мацка каза, че е била и в Турция и в Гърция на тази условия, но в такъв хотел като "Мирамар" не е била!

Нямаше нещо за което да се захвана и да кажа: ...е това не са го доизмислили!

Ако имате възможност отидете, препоръчвам го горещо, с всичките 48 ръчички, които бяхме там!

До година живи и здрави отново искам да летувам там!

# 20
  • Мнения: 4 785
Като ви чета коментарите за Мирамар много се радвам да отбележа, че все пак има хотел с хора работещи там, който са напълно наясно с думичката "туризъм"  Peace

# 21
  • Мнения: 3 695
хайде и аз да ви споделя моите впечатления за хотела  Laughing много хубав хотел, хареса ми, че не е една сграда, а са няколко
чистота и навън и в стайте, всеки ден се чистеше и се сменяше бельото и хавлиите, стайте голями и просторни, гледката невероятна, винаги имаше места на басейните и в ресторанта, любезен персонал, но единственото нещо което не ни хареса, че храната не беше много разнообразна според нас ( сравнявам с друг хотел, където ястията бяха страшно много )  Peace

# 22
  • Мнения: 840
И аз се записвам в новата темичка с пресни впечатления. Вчера се прибрахме, изкарахме страхотно. Впечатлена съм от всичко там - персонала любезен, чистичко, подредено, всичко уредено, всичко измислено, храната хубава, стайте просторни, басейните супер... Нищо не ни липсваше. Прекарахме една незабравима ваканция. И времето беше супер, нямаше нищо общо с това в София. Не сме имали празен ден Peace
Догодина пак сме там Peace

С една малка забележка, изобщо не ми хареса запазването на шезлонги с хавлиите. Въпреки, че на всякъде си пишеше, че не е желателно, не знам защо всички го правеха Crazy Разбира се места има за всички, но около самите басейни шезлонгите винаги са заети Peace

Иначе всичко им е супер уредено. Анимацията е супер, за съжаление моето дете е още много малко за да се включи е подобни мероприятия, но по-големите деца наистина се забавляваха.

# 23
  • Мнения: 153
Момичета, моля за малко инфо от тези които са били там. В Обзор не съм била, има ли център, главна улица за разходки, далече ли е Мирамар от там. Питам защото ще сме без кола. Някой знае ли как можем да се предвижим от Бургас до Обзор, колко км е  newsm78 мерси

# 24
  • Мнения: 840
От Бургас до Обзор са около 60 км, ако не се лъжа.

Иначе Обзор си има център, ама е малко циганиика Crazy Има едно площадче и от там тръгва нещо като главна улица със сергии.
От Мирамар може и пеш, не е изобщо далече. В началото има около 200 метра черно пътче и после е асфалт Peace Иначе вържи и нещо като туристическо автобусче, което тръгва в близост до хотела. Има и таксита, които ще те закарат до Обзор за 2,50 евро Peace

# 25
  • Мнения: 153
Мерси много  :hug:8
още един въпрос, някой знае ли дали може автобус от София, минавайки през Бургас да продължи към Обзор или трябва да се прекачваме, и ако е с прекачване дали има често връзка, че направо не ми се мисли това пътуване  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 296
От Бургас до Обзор са около 60 км, ако не се лъжа.

Иначе Обзор си има център, ама е малко циганиика Crazy Има едно площадче и от там тръгва нещо като главна улица със сергии.
От Мирамар може и пеш, не е изобщо далече. В началото има около 200 метра черно пътче и после е асфалт Peace Иначе вържи и нещо като туристическо автобусче, което тръгва в близост до хотела. Има и таксита, които ще те закарат до Обзор за 2,50 евро Peace
Какво имаш предвид под "циганийка"?


Anna__ ,една бърза справка в Гугъл- http://avtogari.info/search.php?start=%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D … D0%97%D0%9E%D0%A0

# 27
  • Мнения: 765
Много се радвам като чета отзивите на вече почиващите там. Значи нещата от миналата година не са се променили и това много ме радва. С нетърпение чакам началото на август.
Някой беше попитал в предната тема за забавленията за деца. Сутрин и преди вечеря има занимания с песни, танци и игри специално за децата до басейна в едно като беседка. Отделно следобед точно между басейна и плажа надуват огромен замък и там скачат децата. През деня има работещо нещо като детски клуб-градина за деца над 3г или нещо такова. тоест там ги рисуват, организират им игри, разкарват ги като отбори покрай басейна/пирати, футболисти и какво ли не правеха.Много е забавно за тях. Има детско плитко басейнче и там се събират много дечица.

Като споменахте ентеро вирусите-даватхте ли нещо на дечицата преди и докато сте там профилактично?

# 28
  • Мнения: 54
С нетърпение очаквам да дойде и нашия ден - ние сме там от 08.08 та исках да питам прясно завърналите се водата в басейните студена ли е  и има ли спасител на плажната ивица?

# 29
  • Мнения: 765
От миналата година ще ти кажа,как беше. Спасители има поне трима на плажната имица, със знамената и всичко останало там. Има джетове, банани и т.н.Но спасителите са до 17ч./те май навсякъде са си така.
Миналата година имаше няколко доста неприятни инцидента и то предимно след 17ч.

Общи условия

Активация на акаунт