Стенли си има братче вече, Виктор нарича се малкото човече

  • 16 394
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 205
Почнах да чета Здрач, малко е детска, но пък е увлекателна за сметка на това. Видях снимка на авторката на корицата и сега си представям и главната героиня като нея.

# 226
  • Sofia
  • Мнения: 1 367
И аз чета, но само отгоре - отгоре и то в седмицата веднъж,  Embarassed нямам време от ходене по улиците - до обяд на работа, а следобяд с Ивайло по пейки и градинки. На всичкото отгоре компа беше пълен с вируси - таман го оправихме, аайде монитора ни изгоря абе каръщина....Иначе ние сме добре, стягаме се за море от 03.08 за седмица, опитвам се да отслабвам ама уви нещо не става, а пък и след  неприятната случка през зимата, все още се тъпча с какви ли не лекарства, никнат нови и нови проблеми....но все някога се надявам да свършат и тези проблеми.
Ванче, честит празник миличка, здраве и любов ама много любов от двамата ти мъже да получаваш!   bouquet  bouquet  bouquet
Раче, радвам се че си добре, едно момиченце ти пожелавам, а може и двечки . Simple Smile
Дани, честита нова работа, да е доходна и лека.
Това е момичета от мен, отивам да правя салатка, нещо тези дни ми е много тежко, просто ми се иска да спя, спя и пак да спя.  Sad

# 227
  • София
  • Мнения: 1 802
Бубка, измислихте ли име на Морко?

Раче, бебе Февруари моята зодия ли ще бъде?

В неделя ходихме на погача на бебето на моята приятелка, която роди миналия месец. Бяхме - аз, домакинята и още 2 майки, т.е. аз и още 3. И трите бяха на години по-големи от мен, с малки бебета 40 дневно, 4 месечно и 7 месечно и трите кърмачки - много готино! Похвална компания бяхме  Heart Eyes За пръв път Станимирчо видя бебе от толкова близо и така на спокойствие. Да ви кажа - няма да види бебе вкъщи в скоро време! Той си мисли, че това е играчка, иска да го пипа, гушка и да си кара количката по него. Много му беше интересно, обаче и опасно за такова малко бебенце. Иска да си купиме от магазина такова, като го питах какъв цвят иска да е бебето  каза "зелено с шарено"  Mr. Green

# 228
  • София
  • Мнения: 1 542
Иска да си купиме от магазина такова, като го питах какъв цвят иска да е бебето  каза "зелено с шарено"  Mr. Green[/color]

 Mr. Green #Crazy  Joy

Томороу, като ти видях новия имидж веднага се сетих за една песен на Едит Пиаф - "утре". Хем е много оптимистична, хем навява малко тъга. Ако я изнамеря или си я спомня ще я напиша тук. А който не е чел книгата за нея, я препоръчвам.

Лека.

# 229
  • Мнения: 3 478
Ванче, честит празник! Обичай и бъди обичана  bouquet

Данчитаааа, станала си сладкарка Hug, бравос на теб, по-сериозна от мен излезе.

Смин, ококори ме с тези кариеси... вече? Нашата зъболекарка тъкмо гледам излязла отпуска днес като минах, пък Лекса иначе ми вика, че искала да ходи на зъбар да и гледа зъбите. Това ще да е като искането да ходи на ДГ и накрая почна да реве. Аз днес почнах да ходя при моя си зъболекар за предната красота дето сътворих в петък, ще го загубя човека и трябва да си търся друг (изнася се към чужбинско и той).

Мдааа, и аз казвам че е време за девойка в темата и това ще да е късмета на Рачето Hug

# 230
  • Мнения: 71
Честит рожден ден Ванче  bouquet.Бъди здрава и много ,много щастлива.

И Криско има кариес  Sad ,трябва и аз да го водя на зъболекар ,но още не съм се ориентирала къде .Много е важно да е с подход към децата за да не се наплашат .
Лека вечер дами Simple Smile

# 231
  • Мнения: 1 147
а пък и след  неприятната случка през зимата, все още се тъпча с какви ли не лекарства, никнат нови и нови проблеми....но все някога се надявам да свършат и тези проблеми.
Роси, какво се оказа при теб (ако ти се говори разбира се). Аз също си правих какви ли не изследвания ... в крайна сметка никой не можа да каже имам ли проблем или не, но ми изписаха една камара неща, които си мисля, че са за презастраховане ...  Thinking

# 232
  • София
  • Мнения: 3 648
Деска, а ти как си?

# 233
  • Мнения: 1 147
Ами добре съм ... имаме зелена светлина вече, минах през една камара изследвания, но поне се оказва, че няма нищо притеснително ... но въпреки това ми изписаха доста неща след като стане ... и  се чудя за застраховка ли ... имам някакви малки дефекти така да се каже, но ми обясниха, че нито един от тях не би могъл да причини аборт, та затова се чудя защо трябва да си слагам инжекции, да пия хапчета и т.н. ... но мисля когато/ако стане нещо да ходя пак на консултация и да питам подробно за всяко нещо ...

# 234
  • София
  • Мнения: 3 648
Деси, ако искаш ми напиши на лични какво показаха изследванията, да видя и аз - но чак пък инжекции...?! Ужасно били болезнени тия инжекции.

# 235
  • София
  • Мнения: 1 252
Раче, бебе Февруари моята зодия ли ще бъде?
Много се надявам да е Водолей, че ако се разбърза като батко си ще видя зор с още едно рогато  Mr. Green
Много ви се радвам на пожеланията за девойка  Hug Вече си говоря на корема като на Веселинка Simple Smile Да свиквам с идеята - не, че ако е Веселин ще го върна де Simple Smile Само живо и здраво да го гушна след Нова година. Praynig

Деси, Роси  Hug пожелавам ви скоро да ни зарадвате с бременелски новости. Това, че все още продължава лечението ви ме изненадва. Консултирахте ли се с други лекари. Аз лично бих се застраховала с няколко консултации вместо да ме дупчат с инжекции профилактично. Хич не одобрявам стандартната медицина. Naughty

# 236
  • София
  • Мнения: 1 542
Тези разговори ме подсещат че точно сега е времето да се сътвори някое и друго априлче. Wink винаги с умиление се сещам кога е зачената Соня/приблизително де/, първите бременни симптоми, теста и т.н. 

Ние пък в петък тръгваме за Усоето. Имаме да си ползваме 2-те нощувки от Пленума. Simple SmileЩе ходим само със Соня, Влади ще е на село със свекитата. дано д ауспея да не го мисля през цялото време и да си почина малко.
Кажете нещо специфично трябва ли ми за там.

# 237
  • София
  • Мнения: 3 648
Времето за зачеване на Матей мина вече. Било е на 18-ти най-вероятно и по-малко вероятно на 16-ти
Рени, приятно изкарване! Макар че в тия жеги, дето ги дават - за там е ад!

# 238
  • Мнения: 1 147
Раче, аз с нищо не се лекувам сега ... пия само фолиева киселина. Но са ми предписани разни неща когато забременея.
Но аз съм решила, че като стане ще ходя на консултация при Димитрова да си каже тя мнението, поне на нея и има доверие ...
Иначе и аз съм против каквито и да са лекарства, но ако се налага няма да се церемоня.
Иначе аз тайничко се надявам за априлче, ама ще видим Wink

# 239
  • Мнения: 2 631
Роси, Деси, силно ви стискам палци в бебеправенето! Praynig Praynig


Рени, за Усоето - бански, слънцезащитни кремове, връхни дрехи за през вечерта, игри като за поляни - топки и пр. Peace
Кажи, как точно се казва книгата, че си търся нещо, като за през отпуската - да не забравя, да сричам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт