Летен кош на количка и от кога

  • 21 415
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
След 4-5 месец в полулегнало положение.

# 16
  • Мнения: 307
Мисля ,че е добре да изчакаш до 6-я месец.

# 17
  • Мнения: 9 776
Не бързай. На мен т.нар. зимен кош ми беше много удобен и ако имаше как, бих го ползвала много дълго. Но когато бебето стана на 6 месеца, реших, че му е време да опознава света и от друга позиция. Не искаше да стои вече само легнал, не спеше през цялото време на разходките, и затова тогава сменихме с другия.

# 18
  • Мнения: 6 274
от към 4-тият....
но пък ако детето си му е кеф легнало...може коша за новород3ено да си го ползвате и 6-7 месец.

Точно така.
Всяко дете се чувства различно, няма точна рецепта за това.
Ти сама ще разбереш кога е станало време.

# 19
  • Мнения: 2 495
Значи ни е време на нас до го слагаме. Hug

# 20
  • Мнения: 6 274
Значи ни е време на нас до го слагаме. Hug

Прочети ми горния пост.   Wink

# 21
  • Мнения: 9 438
От 4-5 меец.

# 22
  • Мнения: 1 008
Към петият месец.

# 23
  • Мнения: 645
Към 5 месец когато може и да е полу легнало,но все пак води се по детето Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Пети,шести месец. Моята дъщеря не иска да лежи още от 4 месец. Измъчих се докато ,дойде време за полулегнало положение.

# 25
  • Мнения: 718
Края на 4-ти месец, с наклон 30 градуса Peace

# 26
  • Мнения: 4 292
Не бързай. На мен т.нар. зимен кош ми беше много удобен и ако имаше как, бих го ползвала много дълго. Но когато бебето стана на 6 месеца, реших, че му е време да опознава света и от друга позиция. Не искаше да стои вече само легнал, не спеше през цялото време на разходките, и затова тогава сменихме с другия.
Същата работа, само да добавя, че и до сега ми се случва да го ползвам макар и много рядко, ако знам, че детето предимно ще спи навън. Побира се все още и много хубаво си стои седнала в него, но мен лично ме е трах, че няма колани.

# 27
  • Мнения: 9 776
Не бързай. На мен т.нар. зимен кош ми беше много удобен и ако имаше как, бих го ползвала много дълго. Но когато бебето стана на 6 месеца, реших, че му е време да опознава света и от друга позиция. Не искаше да стои вече само легнал, не спеше през цялото време на разходките, и затова тогава сменихме с другия.
Същата работа, само да добавя, че и до сега ми се случва да го ползвам макар и много рядко, ако знам, че детето предимно ще спи навън. Побира се все още и много хубаво си стои седнала в него, но мен лично ме е трах, че няма колани.

Еее, супер, наистина ли? Моя съм го прибрала и що съм решила, че повече няма да го ползвам? Ти кога например слагаш бебонка вътре?

# 28
  • Мнения: 4 292
polin_a
Ползвах го няколко дена, когато изпрах летния. Излизахме по обяд, когато знаех, че ще заспива и ми беше много удобно, защото я люлеех и тя спеше по два часа и отгоре. Явно и е удобен все още. Когато се събуди я слагам да седне и понеже не може да се обляга, най-накрая започна да стои стабилно седнала, преди това се люшкаше като патенце.  Laughing Оставям в краката играчки и тя много жизнерадостно ги хвърля на земята. Мен ме е страх когато трябва да надигам количката по тротоарите, защото все пак не е вързана и за това предпочитам летния.
Докато и става, мисля да  ползвам и този за новородено когато имам някаква работа, а тя трябва да спи.
П.П. На снимката в подписа ми е точно в коша за новородено. Не, че се вижда много, де.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт