ИРИСОВА ДИАГНОСТИКА чувал ли е някой?

  • 30 521
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
С мъжа ми ходих на ирис диагностика пролетта в МЦ"ДАР"  и всичко което ни каза лекарят беше вярно.На мен ми каза че имам сраствания на белите дробове след прекарана пневмония,и това си беше така.Билките които ни изписа струваха към 5-6лв. и за двамата. Не ни е стряскал с куп болести

# 16
  • Мнения: 182
Преди години в едно списание(за коса) имаше страхотна ирисова схема на всички сектори в окото.Беше илюстрирано много добре кой сектор за кой орган отговаря.Ровя е нета,но не намирам нищо интересно.Ако някой може да помогне ще бъде любопитно.

# 17
  • в белята
  • Мнения: 536
Колко по-рано трябва да звъннеш за час и каква е цената на преглед?И аз се зарибих по тази ирисова диагностика................ май на последък съм се зарибила по всякакъв вид алтернативна медицина само да ми помогне  newsm78

# 18
  • Мнения: 47
Колко по-рано трябва да звъннеш за час и каква е цената на преглед?И аз се зарибих по тази ирисова диагностика................ май на последък съм се зарибила по всякакъв вид алтернативна медицина само да ми помогне  newsm78
можеш да звъннеш предишния ден и да си запазиш час,цената на прегледа е 56лв без билките но те не са скъпи и най-хубавото е че ти ги дават на място! аз ходих с мъжа ми и наистина съм адски доволна,искам да ви кажа че наистина ми каза неща за здравословното ми състояние,които само аз си знаех..диагнози от преди доста години. според мен си заслужава да отиде човек,много точно и ясно ти се обяснява какви проблеми имаш или могат да възникнат! ЗДРАВЕН ЦЕНТЪР ''ДАР'' тел: 02/986-75-09 намира се на ул.''Д-р Г. Вълкович''

# 19
  • Мнения: 165
Колко по-рано трябва да звъннеш за час и каква е цената на преглед?И аз се зарибих по тази ирисова диагностика................ май на последък съм се зарибила по всякакъв вид алтернативна медицина само да ми помогне  newsm78
можеш да звъннеш предишния ден и да си запазиш час,цената на прегледа е 56лв без билките но те не са скъпи и най-хубавото е че ти ги дават на място! аз ходих с мъжа ми и наистина съм адски доволна,искам да ви кажа че наистина ми каза неща за здравословното ми състояние,които само аз си знаех..диагнози от преди доста години. според мен си заслужава да отиде човек,много точно и ясно ти се обяснява какви проблеми имаш или могат да възникнат! ЗДРАВЕН ЦЕНТЪР ''ДАР'' тел: 02/986-75-09 намира се на ул.''Д-р Г. Вълкович''
при кого си записа час?

# 20
  • Мнения: 44
Аз съм ходила в Пловдив при Д-р Сашка Николова.Жената освен ирисолог е и специалист вътрешни болести и хомеопат.Аз лично съм доволна.Но при нея трудно можеш да се вредиш.Ако искате да не чакате месеци за час,отидете направо в кабинета,приема и между записаните часовете.

# 21
  • Мнения: 1 650
Аз чух за добър диагностик някъде в Симеоново.

# 22
Аз ходя на ирисова диагностика вече 2 години и сьм много доволна.Имах киста на яйчника -3,5см и  ми предстоеше операция,но тази Лекарка ме отьрва.Много сьм благодарна.За това на всички,които се сьмняват ще кажа само да опитат този вид лечение и няма да сьжалявате.Аз само при нея ходя за всичко.Успех на всички Heart Eyes

# 23
Ходих в мед. център Дар на ирисова диагностика при д-р Коевска.Не е никаква компютърна апаратура.Просто ти фотографират очите под лупа и качват снимките на компа.На снимките даже излиза и светкавицата от фотоапарата и не те снима тя ,а момичето дето ти взема парите.Оттам нататък следва съчинение по картинка.От време на време те пита като гледачка имаш ли проблеми с това или онова и т.н.Не ми позна нито една болест,но излиза с номера ,не значи че като нямаш оплакване нямаш заболяване,а защо не каза заболяванията дето ги имам ....Усети че не се хващам и дори не опита да ми пробута билките за разни неща както го направи с предишната жена.Само си загубих времето и парите.прегледа е 46лв билките се плащат отделно.Незнам дали изобщо са лекари както пишат ,но със сигурност са намерили начин за печалбарство.Не се лъжете да ходите там.Ирисовата диагностика е цяла наука ,но стига да попаднете на човек ,който я владее.

# 24
  • Мнения: 2 480
Те някои твърдят, че  и астрологията е наука....Други пък смятат, че имунологията не е никаква наука.
За да се определи дали дадена съвкупност от факти е наука, се прави статистика за достоверността на нещата, които тя е предсказала.

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 01:28 от vl

# 25
  • Мнения: 284
в този център мисля да отида и се надявам да остана доволна  smile3503
после да споделиш, че и аз съм си мислила за ирисова диагностика във "ДАР", но се чудя още  newsm78
в четвъртък си записах час,след това ще пиша за резултата от това посещение,надявам се да остана доволна Praynig

Стана ми интересна темата и още повече - mucito, какви са твоите впечатления?

# 26
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Ирисовата диагностика, наистина си е наука - мн. точна и полезна, само да попаднеш на точният и знаещ човек! Аз също твърдо съм решила да ходя на такава диагностика, защото ми омръзна да се тъпча с разни лекарства, без да съм на 100% сигурна, че точно тях трябва да пия. По-добре билки и алтернативна медицина. Надявам се да успея да отида на такъв преглед при д-р Петър Димков / внука на великия билкар Петър Димков/.
Темата ме вълнува и ще я следя с интерес!  Peace

# 27
  • Мнения: 3 416
Аз съм се ориентирала към мед.център "ДАР" Thinking Майка ми обиколи цяла Б-я,а няма диагноза...това ми е последната надежда Confused

Общи условия

Активация на акаунт