детето ми не иска да пие

  • 1 481
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 305
Не се притеснявай, а давай на детето да си пие от чаша щом може  Peace.
А дъщеря ми се научи към 1г да пие от сламка и то много бързо, а много трудно свикна да пие от чаша с мек накрайник.

# 16
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Накрайника е преход към обикновената чаша, и детето ти е прескочило тази част!
  Peace Моят син така и не искаше чашата с накрайник.Да пие със сламка се научи на  9-10 месеца и на вън само така приемаше   водата.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
Ти трябва да ни се похвалиш,а не да се притесняваш Peace
Абсолютно. Дъщеря ми на 10 месеца отказа изведнъж да пие от шише, от накрайвици и т.н. и започна само от чашка - каква мъка беше...Но за няколко седмици се научи и повече не съм и предлагала нито шишета, нито чаши с накрайник.

# 18
  • Мнения: 2 587
Щом си пие от чашка - какъв е проблема  newsm78 И моята дъщеря не е пила от сламка и чаша с накрайник,направо от чаша.По късно се научи и от сламка да пие.

# 19
  • Мнения: 790
Нека си пие от чашката, нали това все пак е крайната цел? Прескочили сте просто преходните неща, радвай се  Laughing

# 20
  • Мнения: 998
Нека си пие от чашката, нали това все пак е крайната цел? Прескочили сте просто преходните неща, радвай се  Laughing
И аз така мисля PeaceМоето дете също не може да пие от сламка ,от чаша с накрайник сме пили много кратко.От обикновена чаша пие ,както и от шишенце от минерална вода 0.5л.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
и защо това ти е проблем?
нека си пие от нормална чаша детето...ти също не пиеш от накрайници нали? просто е прескочило този етап.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не виждам защо трябва да го караш да пие от чаша с накрайник или със сламка при положение, че пие от обикновена чаша newsm78

# 23
  • Мнения: 568
благодаря че веднага се отзовахте найстина се успокоих значи съм по вярния път още веднъж многооо благодаря newsm17

Наистина ли си мислила това за проблем ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 100
Ако детето може от чаша да пие, това е много добре.  Peace Тези преходници в случая помагат по скоро на теб  Wink Остави детето да се развива, ще видиш колко бързо ще усвои пиенето от чаша перфектно (без да се олива, без да му я държиш или помагаш по някакъв начин)  Peace

# 25
  • Мнения: 542
не е задължително да пие със сламка или от чаша с накрайник,нали те са за приучаване към чашата!малката пие предимно с чаша и шише с биба!

# 26
  • Мнения: 2 334
Още по добре че детео ти директно пие от чаша.

# 27
  • Мнения: 9 973
не е нужно да пие с накрайник

# 28
  • Мнения: 9 441
Цитат
благодаря че веднага се отзовахте найстина се успокоих значи съм по вярния път още веднъж многооо благодаря newsm17
Не е проблем това,че детето ти не иска да пие с накрайник.Даже по-добре,че направо се е научил от чаша.

# 29
  • Мнения: 657
Чудесно, много хубаво за малкия мъж, порастнал е. Wink Моята маймунка още пие от биберон, накрайниците и сламките ги използва за дъвкане и чесане на венците. Crazy Май ще пропие и тя от чаша, виждам аз. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт