Седмичен фотошоп конкурс - 28. юни до 05. юли!

  • 3 174
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 791
Здравейте момичета!
Свалих файла на кита за първата задача,но не мога да го разархивирам  Rolling Eyes дава ми грешна парола, а я копвам от сайта.
Малко хелп  Praynig

# 16
  • Мнения: 166
Здравейте момичета!
Свалих файла на кита за първата задача,но не мога да го разархивирам  Rolling Eyes дава ми грешна парола, а я копвам от сайта.
Малко хелп  Praynig
ILoveU-точно така трябва да я напишеш с големи и малки букви

# 17
  • Виена
  • Мнения: 725
Оправих имената на дечицата,които запомних  Blush.
Лекси,била си благосклонна към нас,да пуснеш снимка на малката ти сладуранка  с шапчица  Wink Hug.Знам,че косичката и е много къдрава и трудно се изрязва...
Задачите са много готини,много ме радват  Blush.

# 18
  • Мнения: 319
Ехо,мен приемате ли ме в този седмичен конкурс Crazy Ще се опитам да скалъпя нещо /горкото дете,което ми се "падне" Mr. Green/ по-късно днес ще сложа в сайта снимка и на моя убосник,пък дано някой го хареса Grinning

# 19
  • Мнения: 354
Ей чудесни задачи, ще се включа все някъде. Успех на всички.

# 20
  • Мнения: 791
Здравейте момичета!
Свалих файла на кита за първата задача,но не мога да го разархивирам  Rolling Eyes дава ми грешна парола, а я копвам от сайта.
Малко хелп  Praynig
ILoveU-точно така трябва да я напишеш с големи и малки букви

благодаря   bouquet копирах паролата от твоя пост и стана

# 21
  • Мнения: 319
Сложих 2 снимки на моя Дани,а да ви питам защо не си пишете името под направения от вас колаж /видях,че има вече 3/ или умишлено не трябва да се знае кой какво е направил?Извинете ако задавам глупави въпроси,но нали съм заек във вашата тема  Blush

# 22
  • Мнения: 1 400
Сложих 2 снимки на моя Дани,а да ви питам защо не си пишете името под направения от вас колаж /видях,че има вече 3/ или умишлено не трябва да се знае кой какво е направил?Извинете ако задавам глупави въпроси,но нали съм заек във вашата тема  Blush
Конкурсът е анонимен до приключване на гласуването Peace Творбите се публикуват под номера.

Така де- това вместо запис Blush

# 23
  • Мнения: 638
Свалям фрийбито в момента и по кьсно или утре запо4вам със зада4ите.Дано се престр6а да ги ка4а за конкурса  Embarassed.6те рамкирам плменника ми  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 319
Сложих 2 снимки на моя Дани,а да ви питам защо не си пишете името под направения от вас колаж /видях,че има вече 3/ или умишлено не трябва да се знае кой какво е направил?Извинете ако задавам глупави въпроси,но нали съм заек във вашата тема  Blush
Конкурсът е анонимен до приключване на гласуването Peace Творбите се публикуват под номера.

Така де- това вместо запис Blush
Hug Мерси!Щом ще е анонимен ще се престраша и аз да сложа моето "творение" Mr. Green Само по 1 ли имаме право да слагаме?

# 25
  • Мнения: 388

 ....Щом ще е анонимен ще се престраша и аз да сложа моето "творение" Mr. Green Само по 1 ли имаме право да слагаме?
Можеш да сложиш и повече от едно  Grinning

# 26
  • Мнения: 156
 И аз  ще гледам да се включа Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 973
 Simple Smile запис и от мен

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Въпрос - може ли да ползвам друго дете - не моето..но не и от тези които сте качили?

# 29
  • София
  • Мнения: 6 743
Въпрос - може ли да ползвам друго дете - не моето..но не и от тези които сте качили?
Можеш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт