КОГА ЗАПОЧВАТ ДА ИЗНЕВЕРЯВАТ МЪЖЕТЕ И ЗАЩО

  • 10 056
  • 184
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 448
Тези причини като занемаряване на жените са ми много смешни. Не мога да си представя, че има жена, която ходи на фризьор или козметик с мисълта, че го прави по причина мъжът и да не и изневери.  ooooh! Laughing
Пряко не, но косвено да  Peace

Ами, уж за мъжете , ама не баш така.  Laughing Жените се гледат една друга и се състезават повече помежду си,отколкото се съобразяват с вкусовете на мъжете си. От лични наблюдения, шанса една жена се направи по последна мода, защото иначе приятелките и ще я сметнат за занемарена и изостанала , въпреки,че да речем нейния мъж не харесва въпросната мода е много по голям, отколкото обратното.

# 136
  • Мнения: 4 965
Тези причини като занемаряване на жените са ми много смешни. Не мога да си представя, че има жена, която ходи на фризьор или козметик с мисълта, че го прави по причина мъжът и да не и изневери.  ooooh! Laughing
Пряко не, но косвено да  Peace

Ами, уж за мъжете , ама не баш така.  Laughing Жените се гледат една друга и се състезават повече помежду си,отколкото се съобразяват с вкусовете на мъжете си. От лични наблюдения, шанса една жена се направи по последна мода, защото иначе приятелките и ще я сметнат за занемарена и изостанала , въпреки,че да речем нейния мъж не харесва въпросната мода е много по голям, отколкото обратното.


Абсолютно. От личен опит: случвало ми се е да не се справя овреме с кола-маската и моя приятелка да го забележи от раз, а няколко часа по-късно да си легна с мъж, който дори и не отчете протеста ми на темата...
Както казва моята колежка, мъжете не забелязват подобни неща, защото "си имат мисия", докато жените обичаме да се оглеждаме една друга, за да си докажем, че самите ние сме "по-по-най"... Peace

# 137
  • Мнения: 6 947
Ами, уж за мъжете , ама не баш така.  Laughing Жените се гледат една друга и се състезават повече помежду си,отколкото се съобразяват с вкусовете на мъжете си. От лични наблюдения, шанса една жена се направи по последна мода, защото иначе приятелките и ще я сметнат за занемарена и изостанала , въпреки,че да речем нейния мъж не харесва въпросната мода е много по голям, отколкото обратното.


Асолютно съм съгласен с това. Отгоре на всичкото държите да ни убедите, че трябва да ви харесваме така.

# 138
  • Мнения: 1 081
Ами, уж за мъжете , ама не баш така.  Laughing Жените се гледат една друга и се състезават повече помежду си,отколкото се съобразяват с вкусовете на мъжете си. От лични наблюдения, шанса една жена се направи по последна мода, защото иначе приятелките и ще я сметнат за занемарена и изостанала , въпреки,че да речем нейния мъж не харесва въпросната мода е много по голям, отколкото обратното.


Асолютно съм съгласен с това. Отгоре на всичкото държите да ни убедите, че трябва да ви харесваме така.

Може би защото когато сте ни срещнали сте ни харесали такива  Mr. Green

# 139
  • Мнения: 2 448

Може би защото когато сте ни срещнали сте ни харесали такива  Mr. Green

Де да беше така.  Mr. Green Обаче след като вече са ни харесали се оказва, че след няколко годинки модата е коренно различна и на милото хич не му се нрави, обаче стиска ли ни да останем старомодни заради това той да ни харесва, а?  Crazy Пък приятелките ни да си викат, ей, тая кво харесва мъжа и в нея се чудя, няма ли да вземе да влезе в час с модните тенденции малко от малко ами си мисли,че като се ожени и трябва така да си остане.   Laughing

Ето пример в въпросните косми - преди 15 години ако са я харесали някоя със сигурност не е била на бразилска лента или напълно обезкосмена, обаче сега дали си седи със старата прическа, въпреки,че да речем мъжът и я харесва повече натурална?   Mr. Green

# 140
  • София
  • Мнения: 4 072

Де да беше така.  Mr. Green Обаче след като вече са ни харесали се оказва, че след няколко годинки модата е коренно различна и на милото хич не му се нрави, обаче стиска ли ни да останем старомодни заради това той да ни харесва, а?  Crazy Пък приятелките ни да си викат, ей, тая кво харесва мъжа и в нея се чудя, няма ли да вземе да влезе в час с модните тенденции малко от малко ами си мисли,че като се ожени и трябва така да си остане.   Laughing
 

 Joy Hug

# 141
  • Мнения: 6 947
Може би защото когато сте ни срещнали сте ни харесали такива  Mr. Green

Какви такива?

# 142
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Жените с дълги или ситно къдрави коси ходят на фризьор веднъж годишно.
Има жени, които са обезкосмени по рождение.
На някои 10 кила отгоре им стоят много секси.
Има жени, които се будят посред нощ от хъркане.
Има жени, които престават да са мили, когато им писне да ги ругаят за щяло и нещяло.
И естествено, че на децата се обръща повече внимание.

На каквито и условия да отговаря една жена ,рано или късно й намират кусури. Има мъже, които се примиряват, те са най-малко. Мъжът е ловец и в някакъв момент решава да смени дивеча. Има и такива, които не го правят ,просто защото не умеят.

# 143
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Жените с дълги или ситно къдрави коси ходят на фризьор веднъж годишно.
Има жени, които са обезкосмени по рождение.
На някои 10 кила отгоре им стоят много секси.
Има жени, които се будят посред нощ от хъркане.
Има жени, които престават да са мили, когато им писне да ги ругаят за щяло и нещяло.
И естествено, че на децата се обръща повече внимание.

На каквито и условия да отговаря една жена ,рано или късно й намират кусури. Има мъже, които се примиряват, те са най-малко. Мъжът е ловец и в някакъв момент решава да смени дивеча. Има и такива, които не го правят ,просто защото не умеят.

да живеят ловците казваш

# 144
  • Мнения: 1 081
Може би защото когато сте ни срещнали сте ни харесали такива  Mr. Green

Какви такива?

Имам предвид, че една жена / поне аз де/ не се променя коренно когато се омъжи, т.е. запазва примерно стил на обличане, гримиране и т.н.
В началото на връзката ни с моя мъж съм чувала изказвания от рода на `химическата фабрика за теб работи`  Laughing а сега пък ме упреква, че когато излизам без него се `глася` повече, от колкото когато съм с него /което не е така, защото се гримирам по един и същи начин ежедневно/  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 34
Мъжът на ССФ , не изневерява не знаеш ли тази азбучна истина Grinning

Глупости! Та нали това е основата на ДиС? Той изневерява, но тя е либерална, прощава, не й пречи, напротив, това дори заздравява брака им, тя си оправя прическата, слага грим, секси бельо и той каца като мух на мед, всичко се оправя и ... "Заживели щастливо"  Sick
happy end  Laughing Винаги разсъждаваш в "дясно-центриска" линия. За това те харесвам.  Hug  bouquet

# 146
  • Мнения: 46 592
Абсолютно съм съгласна с pasinet и azaf, тези неща са само в главите ни. За мъжете е важно жената да поддържа добра хигиена, а дали има някой косъм тук там, въобще не може да ги спре  Laughing повечето неща, които правя мъжът ми ги намира за излишни, особено целогодишния педикюр  Simple Smile

... За това те харесвам.  Hug  bouquet

 Hug

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 839
И аз съм напълно съгласна с pasinet и azaf - жените повече се контят, за да са изрядни пред другите жени. В този дух имаше един пост, в който младеж питаше защо компа на гаджето му прелива от снимки на готини мацки, модели и секс символи от женски пол - ясно защо  Simple Smile

# 148
  • София
  • Мнения: 12 639
А допускате ли, че някои искат да изглеждат добре от уважение към собствената си личност? И изглеждат добре и когато няма да ги види никой?

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 839
Да, имам приятелка, която почти не излиза, но и вкъщи си стои с фон дьо тен.

Общи условия

Активация на акаунт