От кога вашите деца започнаха да гледат детски филми?

  • 2 566
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Започна да гледа детски филмчета малко преди да навърши 4 години.До тогава гледаше,но по малко или по-скоро слушаше.Сега вече си следи сериалчетата.

# 16
  • Мнения: 37
Можеш само да се радваш,че детето ти харесва и предпочита да му четеш книжки,вместо да гледа телевизия камо ли да седи на тази възраст пред компютъра.Дано и след време като порасне харесва книгите и предпочита да прочете книгата,а не да гледа нейната екранизирана версия(което днес правят почти всички).Любовта към книгата трябва да се възпитава от ранна детска възраст.Направо съм изненадана,че някое детенце обича книжките. Hug
Напално съм съгласна с теб.Радвам се  че синът ми предпочита книгите пред филмчетата Wink.Надявам се и за вбъдеще да е така Praynig Аз му купувам книжки и му ги  чета от както беше съвсем мъничак  baby_neutral

# 17
  • Мнения: 2 090
След 2 годинки и половина.

# 18
  • Мнения: 240
Не я впечатлява телевизора, преди гледаше реклами сега и на тях не обръща внимание, оо забравих има един канал с македонски песни, танцува пред телевизора но рядко. Mr. Green
Тя също много обича да разглежда животните по шарените книжки.

# 19
  • Мнения: 8 999
След третата година.
А книжки с приказки започнаха да уважават още по-късно. За това е нужно да имаш богата фантазия и богат речник - иначе не разбираш и половината от написаното.

# 20
  • Мнения: 657
След третата година започна да гледа.Сега има претенции - може цял ден да гледа Том и Джери.Вече са наизустени всички епизоди.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
И двамата са големи фенове на филмчетата, което не е много за гордост, но е факт Confused Ники гледаше Шрек и Цар лъв още от годинка и нещо, А Бобо още под годинка гледа бебешкия канал и много му се кефи. Там не дават чак филмчета, но разни кратки бебешки етюди, песнички и пр. Много е хубав, препоръчвам!
а как се казва бебешкия канал? към коя тв?
Ами така се казва - Бейби тв. Ние го хващаме с цифрова към айтиви, но знам, че и много кабеларки го включват в пакета Peace

# 22
  • Мнения: 269
Започна да гледа детски филмчета след 2 годинка.

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
След 2 години,сега не мога да я махна от ТВ и компютъра,само гледам как да я изкарам навън.Сама се научи да си пуска детски филмчета и игри,справя се визуално перфектно,т.к не може да чете все още. Радвай се,че все още предпочита книжките,защото скоро няма да можеш да го отлепиш от екрана.

# 24
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми и до сега не е фен на детските филмчета и телевизията въобще.
Защо е този зор децата да се заседяват пред екрана?

# 25
  • Мнения: 37
Дъщеря ми и до сега не е фен на детските филмчета и телевизията въобще.
Защо е този зор децата да се заседяват пред екрана?

А ти каде видя "зор децата да се заседяват пред екрана"  newsm78

# 26
  • Мнения: 9 973
все още не гледа,рисува си книжки,чете си приказки

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Сина ми е на 2 год. и 7 мес. и все още не гледа.И аз се радвам разбира се.Страхувам се от момента, в който с мъка ще го отделям от ТВ-то.

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На 2 и половина някъде започна да обръща внимание на поредицата за Франклин.

# 29
  • Мнения: 417
От 3г.  започна да гледа с интерес филмчета - отначало до половината(ако са по-дълги, и на другия ден др. половина), преди това едвам издържаше 5-10мин., но и аз не съм му пускала.
Преди не се задържаше и с книжки,но сега обожава, разглежда с интерес сам, приказките които съм му чела и преразказва по картинки.Купуваме и списания за неговата възраст и са му мн. интересни.

Общи условия

Активация на акаунт