Нормално ли е да има такова влечение?

  • 6 686
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 528
... Да ама не се оказа точно така, да пипаш чужди цици е ОК,но да целуна жена по устните не можах и това си е ...

Аз съм целувала, е така, за проба, но ми беше много странно, да не кажа направо неприятно ...

# 16
... Да ама не се оказа точно така, да пипаш чужди цици е ОК,но да целуна жена по устните не можах и това си е ...

Аз съм целувала, е така, за проба, но ми беше много странно, да не кажа направо неприятно ...

Не сте били влюбени затова ви е било неприятно. Няма нищо по-приятно от любов с жена. С любима жена.

# 17
  • Мнения: 46 528
Е, именно де, която няма такива влечения, не може да се влюби, т.е. е хетеро, ако ще да има и 1000 снимки на жени в компютъра си ...

# 18
  • Мнения: 2 448

Не сте били влюбени затова ви е било неприятно. Няма нищо по-приятно от любов с жена. С любима жена.

Е, точно, не мога да се влюбя в жена, за това казвам, че нямам влечение към моя си пол.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679

Не сте били влюбени затова ви е било неприятно. Няма нищо по-приятно от любов с жена. С любима жена.
Абе ти правиш ли се, че не разбираш Laughing Как бих могла да се влюбя в друга жена, като си падам по мъже? Няма нищо по-приятно от любов с любим човек, пък дали мъж или жена, според ориентацията Peace Но да кажеш, че за всички е по-хубаво с жена, айде сега Wink

По темата - ще ти се, пич, ама надали Laughing То и аз като я видя Адриана Лима и ми окапват очите, бих я гледала с часове, ей така - като картина, ама да си легна с нея - много водки ще ми трябват Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Мацката зяпа и се сравнява.
Може да ползва снимките за аватари.

Любов с жена...ми, да, мъжете казват, че било готино. Гледам и жените са на същото мнение. Mr. Green
Ако някоя от вас се влюби в мен, да казва, да махам Адрина и компания от компа, да сложа нея Mr. Green

# 21
  • Мнения: 46 528
Адриана си е доста мъжествена, мустачки, черни косми по ръцете, нормално е да да привлича женския пол  Peace

# 22
  • Мнения: 2 448
Майтапа на страна, но днес се разплаках на един филм за любов между мъже.  Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Адриана си е доста мъжествена, мустачки, черни косми по ръцете, нормално е да да привлича женския пол  Peace
Joy Ще ме умориш!

Пасинет, и аз ревах на един такъв. А аз рева на пет години веднъж.

# 24

Не сте били влюбени затова ви е било неприятно. Няма нищо по-приятно от любов с жена. С любима жена.

Е, точно, не мога да се влюбя в жена, за това казвам, че нямам влечение към моя си пол.

Всеки може. Зависи от обстоятелствата които ще те накарат или не да си отвориш сърцето за по-различна любов.

# 25
  • Мнения: 46 528
Всеки може. Зависи от обстоятелствата които ще те накарат или не да си отвориш сърцето за по-различна любов.

 Shocked

Според мен това си е заложено, или си хетеро, или не  Stop

# 26
  • Мнения: 2 448
Е, айде сега, що пък не се отвориха такива обстоятелства до 36 години да не се влюбя ни веднъж в жена, ами само по мъже си падам?  Laughing
Разбира се, че си е заложено това дали ще си хетеро, би или хомо.

# 27
  • Мнения: 6 888
Аз пък си мисля, че в някаква възраст, нещо прещраква в мозъка и от там се определя кой какво влечение ще има.

# 28
  • Мнения: 2 448
Аз пък си мисля, че в някаква възраст, нещо прещраква в мозъка и от там се определя кой какво влечение ще има.

Прищраква във възрастта, когато човек разбира половото си влечение, според това какво му е заложено, това му прищраква.  Simple Smile

# 29
Всеки може. Зависи от обстоятелствата които ще те накарат или не да си отвориш сърцето за по-различна любов.

 Shocked

Според мен това си е заложено, или си хетеро, или не  Stop

Не е Никол. Що не те познавам да ти го докажа! Grinning Още малките момиченца изпитват привързаност от малки към приятелки, дори любопитство полов интерес и ревност проявяват. Във всяка жена е заложено. Друг е въпросът че е табу в обществото.

Общи условия

Активация на акаунт