моля ви, успокойте ме!!!

  • 4 096
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 147
дано момичета, така се притесних, че се разревах, а мъжът ми се притесни за бебо и за мен и е пълен кошмар.
Да не говорим, че скоро преглеждах подфорума на родители преживели загуба на дете и сега съм се ошашкала така, че немога да пиша даже  Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 30 147
sisasisa ,

онзи ден бяхме на лекар, защото аз бях настинала и се притесних да не му предам нещо. Прегледаха го и нямаше отит, казаха ми, че вече не съм в заразния период. Няма температура, гледаха му гърлото, ушите- нямаше нищо!

# 17
  • София
  • Мнения: 39 776
Най-вероятно са колики.
Но си притеснена. За твое успокоение можеш да направиш консултация с лекар. Детското в Пирогов приема денонощно. В Токуда също приемат денонощно.

# 18
  • Мнения: 9 442
Направо са си колики.За съжаление няма лек за тях.

# 19
  • Мнения: 1 305
И според мен са колики бъди по спокойна, а ако се повтори заведете го да го видят най добре.
Най гадното е да гледаш такова малко човече как плаче, а ти да не знаеш защо и как да му помогнеш.
Бързо да се оправя мъничето  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 30 147
дано, ако и сега писне, направо на лекар  Cry

AnMary ,

меко казано притеснена, да не кажа панирана  Sad

# 21
  • Мнения: 1 740
Да и аз мисля че са колики.
За твое успокоение направи консултация с лекар.
Дано скоро да минат.

# 22
  • Мнения: 81
Дано да греша!Просто споделих моя горчив опит....Бързо да се оправяте!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 30 147
дано се окажете прави !

# 24
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Мила и на мен ми приличат на колики.Свекърва ми правеше следното на племенницата.С термометъра много нежно допираше дупета,така,че да се отвори малко и да се изпуснат газовете.При малката помагаше.На мен не ми се е налагало да го правя,така,че не мога да кажа нищо повече.Дано да се оправи и вие да се успокоите

# 25
  • София
  • Мнения: 30 147
ох, незнам!

Той се роди 4,100кг и е доста лаком. Яде на порции и на често, да не говорим, че нощно време яде и не иска да се уригва. Сега сме на 3м и сме 7,100кг, не че това е от значение за тазвечершната одисея.

Като седя и го пазя какви ли не моменти прехвърлям през главата си  Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
По всяка вероятност са колики... а ако не е акал е много вероятно да изпитва доста неприятна болка при опит за изхождане... във всеки случай не се опитвайте да му затопляте корема - освен с топлината на собствените си тела евентуално - нищо, че успокоява болката, понеже ако, не дай Боже, не са колики, затоплянето на корема е особено противопоказно за... практически всичко друго.

# 27
  • Мнения: 817
на мен много ми прилича на колики. И дъщеря ми се упокоявше като й опра коремчето в моя корем. Така се затоплят и болката намалява или изчезва напълно.

# 28
  • София
  • Мнения: 30 147
ето вече час спи непробудно. Както съм го оставила, така спи. Даже го бях увила в по-плътно одеало, като мислехме, че ще тръгваме и да не настине от входа до колата. Така съм го оставила с одеалото на корема и не мъда.

# 29
  • Мнения: 991
Tой преди имал ли е колики? Щом взима капки, предполагам, че е имал. Но не е плакал толкова силно? Предполагам, че за да си се притеснила толкова ревът наистина е бил неистов. Сигурно детенце нещо много го боли. Може да е рефлукс. Да не сте го ваксинирали скоро? Понякога силния плач е реакция към ваксина.

Общи условия

Активация на акаунт