Силно се съмнявам да е така !!

  • 3 364
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593
Един философ  е казал-„Щастието на мъжа е:Аз искам! Щастието на жената е:Той иска!“ Не ми се вярва на една жена щастието да е в това което иска мъжът й  Naughty Или може би е вярно?? 

Тъй е, ама не е баш тъй.
Ако щастието на мъжа е "Тя иска", тогава и щастието на жената може да е "Той иска".
Панимаеш?

# 16
  • Мнения: 107
Дори за 19 век се съмнявам да е било вярно. Жените нямаше да стигнат до днешното си положение в обществото, ако се водеха от такъв принцип.

# 17
  • Мнения: 1 081
Зависи кой е ТОЙ и какво искам АЗ.
Не вЕрвам да е вЕрно  Mr. Green

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
абсолютно вярно. няма жена която да не е горада от това че той от милионер да иска да стане милиардер.
а може и да е в сексуален смисъл мъжа е щастлив докато му се иска, и жената е щастлива докато му се иска.

# 19
  • Мнения: X
Току що отговорих в другата ти тема.
Дай й малко въздух на тая твоята жена.Ще я умориш от изисквания и натяквания.
Не ми се мисли в каква депресия ще изпаднеш,ако тя започне да живее за "Аз искам".

# 20
  • Мнения: 2 448
Ако е ТОЙ, а не някой, вярно е. Защото ТОЙ знае какво иска и аз съм съгласна с исканията му, определено включват и мен.

# 21
  • Мнения: 15
И на мен ми се вижда ориенталска тази мисъл...
Моето щастие се изразява в това "АЗ ИСКАМ" и никога няма да бъде "ТОЙ ИСКА".Мисля ,че във всеки  е заложено чувството на егоизъм,самосъхранение и борба за лично щастие...

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
абе като спре Той да иска, друга песен запявате в ДиС-а

# 23
  • Мнения: 1 081
абе като спре Той да иска, друга песен запявате в ДиС-а


ТОЙ спре ли да иска,ще се  намери заместител дето иска  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 631
„Щастието на мъжа е:Аз искам! Щастието на жената е:Той иска!“

Това трябва да ми е мото.
Девет години да спиш със шефа си не е лесно, особено ако и живееш с него. Правиш каквото каже иначе....

# 25
  • Мнения: 2 908
И на мен ми се вижда ориенталска тази мисъл...
Моето щастие се изразява в това "АЗ ИСКАМ" и никога няма да бъде "ТОЙ ИСКА".Мисля ,че във всеки  е заложено чувството на егоизъм,самосъхранение и борба за лично щастие...
Peace Грисъм,ти да нямаш предвид мюсулманките? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 965
Никога не бих превърнала "Аз искам!" в "Той, тя, то, те и т.н. иска/т." Naughty
Егоист съм и даже вчера едната ми дъщеря каза (между другото, същото и със същите думи съм го чувала от 2-ма мъже): "Е, как става винаги така, че винаги получаваш, каквото искаш." И не става дума за късмет, а за абсолютно здравословна доза егоизъм и стремеж за самосъхранение + инат и упоритост. Още не се е родил мъжът, който да ме "пречупи" - може би един ден ако аз самата си го родя...

# 27
  • Мнения: 183
абсолютно вярно. няма жена която да не е горада от това че той от милионер да иска да стане милиардер.
а може и да е в сексуален смисъл мъжа е щастлив докато му се иска, и жената е щастлива докато му се иска.

newsm62 newsm62 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Е за 2-рото определено не се бях сетил  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing newsm10

# 28
  • Мнения: 183
раси.мира
Жена ми , е  отговорила  в другата тема на доста народ ,даже и на КАК СИЙКА  можете да четете  Peace Wink

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Философа,когото цитираш си е бил отявлен женомразец,така че за него тази мисъл може би е вярна.
В контекста на днешните времена, всеки човек решава за себе си какво иска. За да е траен един брак хубаво е да има съвпадение на желанията на двамата. Поне по кардиналните въпроси на съжителството.

Общи условия

Активация на акаунт