1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 90

  • 25 785
  • 432
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 312
Момичета,по кой канал ще повтарят сериала?

# 61
  • Мнения: 0
Момичета,по кой канал ще повтарят сериала?

По диема фемили от 20.00

# 62
# 63
  • Мнения: 118
гледам повторението и всички ми се виждат толкова различни, Бену е с друга прическа , Каан какъв ми е сладък по мъничък...., радвам се че пак го дават  Simple Smile Simple Smile

# 64
  • Мнения: 133
Брей!
Добре изглежда!
Харесва ми, интелигентно поднесено, без емоционални половин часови изблици, заради които не гледам такива сериали.
Започна доста увлекателно.
хайде, че свършиха рекламите.

# 65
# 66
  • Мнения: 80
Сигурно ще ви се стори глупав въпрос, но аз не разбрах- свършиха ли всички части на сериала или има и други, които ще гледаме след време?

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Всички части свършиха, нооооооо приказката почна отначало. Толкова са страхотни всички.  Нямам търпение утре за пореден път пак да гледам нашите сладури!!

# 68
  • Мнения: 551
Изгледах серията с "Черната нощ"
Нямам възможност да гледам повторението по Диема, но пък добре, че има добри хора, които да качат сериите в нета   bouquet Сутрин докато си пия кафето с удоволствие гледам по някоя и друга серийка.
Момичета страхотни снимки качвате  Hug Пълнят ми очите  Laughing

# 69
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
.

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 23:12 от Mishel_

# 70
  • Мнения: 10
Е, НЯМА ДРУГ ТАКЪВ ФИЛМ .... Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 20 795
Абе Онур нещо да не ви е ядосал  Joy hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes

Дафиииии знаем, че не си от клончето на Онур, ама трябваше ли с това клонче така да го подредиш?  Rolling Eyes Shocked

# 72
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ей, моми4ета, ама утре сутринта към 10_10.30 дават повторението. Аз це гледам вси4ко барабар с повторенията. Бях по4нала да го гледам от 50 епизод нейде, та сега копнея за вси4ко от на4алото. Ама само на мен ли са ми слаби ангелите де се казва и  все рева като магаре доакто го гледам? Ей, толкова красиво поднесен филм, без никакви лиготии и простее6ти не6та  bouquet
Аликемал днес го гледах, ей това е поредният турски актъор с толкова богата ду6евност, финес и интелект  bouquet Хиъсинт, не си единствената де си събира снимките в папки. Аз като надувам главата на мъжо с мелодиите от филма и все ги тананикам, 4ак той ги затананика, нали се се6тате като ти влезе някое музикално пар4е в главата иди го спри дас е върти в кан4ето ти Joy

# 73
  • Мнения: 20 795


Наздраве от Онур.....от всички Онуровци

# 74
  • Мнения: 10 805
Здравейте,мили момичета!!!Как е настроението след 1-ви епизод??? ЧУДЕСНО ,НАЛИ ???
За снимките-- smile3501 newsm51 newsm51 smile3525 newsm51
Гласувах с 3---за кой ли път вече гледам филма.
Дафи ,ти ли така подреди ОНУР???Ще има  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт