...за пиърсинга, татуто и още нещо- 15

  • 88 027
  • 785
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 331
Petety -дупчила съм си веждите общо 5 пъти и всеки път ми ставаха страшни бушони и се надуваше.Явно ми е по-нежна кожата там.В рамките на нормалното време за оправяне на отток всичко ми размина безпроблемно.Ако е нещо подобно при теб, не мисля, че имаш нужда от каквато и да е по-специална грижа освен посочената ти от пиърсера.  Peace

# 286
  • Мнения: 18
Благодаря ви за съветите! Peace

# 287
  • Мнения: 2 028
записче...

emily ska, в БГ ли сте вече?


# 288
  • Мнения: 520
Здравейте,момичета!Имам въпрос към Вас и ще съм много благодарна ако ми отговорите......С пробити уши съм още от бебе,но дупките изобщо не са на мястото,на което трябва да бъдат.Предполагам,че или са се изместили с времето или пък не са били пробити както трябва и затова реших да си перфорирам ушите наново с пистолет.От тогава минаха 3 седмици и съм с медицински обеци,но когато ги махнах за да почистя с кислородна вода,забелязах,че около дупките имам едни подутини,които всъщност при напипване са като твърди топчета.Нормално ли е това и ще изчезнат ли някога?Притеснява ме също така,че отново не са направени на едно и също място и едната е видимо по-надолу от другата.Е,кажете ми,така ли е при всички или пак аз попаднах на калпав "майстор"?

Последна редакция: пн, 10 авг 2009, 01:17 от Golden Queen

# 289
  • Мнения: 6 232
Тези "топчета" са си съвсем нормални.
Не мисля, че някой с дупки на ушите няма.
Иначе, за мястото, явно не попадаш на свестни хора, знам ли и аз.  Rolling Eyes
Аз за това само първия път съм ходила в салон (е, водиха ме де - бях малка Wink).
От там нататък все самичка съм си пробивала дупките.
Имам общо 6 обици.
5 на едното ухо и 1 на другото.
  Flutter

# 290
  • Мнения: 520
Джуличка,благодаря ти за отговора!Имаш предвид,че "топчетата" с времето че изчезнат,нали?За какъв период от време става дума?Със старите ми дупки съм нямала абсолютно никакъв проблем,нито пък имам някакви такива образувания.Иначе,аз в никакъв случай не бих могла да си ги правя тези неща сама.... Sick

# 291
  • Мнения: 2 590
Ушите ми са пробити, още когато бях малка. Топчета имам. Мисля, че е нормално. Не ме болят , не се забелязват, само  се напипват.

# 292
  • Мнения: 331
живот и здраве на есен ще отваря студиото...сега моренце и пак Норвегия... Peace

# 293
  • Мнения: 6 232
........Имаш предвид,че "топчетата" с времето че изчезнат,нали? ......

Ами, всъщност не.
Моите си стоят вече доста години.
Но няма защо да се притесняваш - нормално е.

# 294
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 719
Ами, аз не да ви притеснявам по някакъв начин, но като ми пробиха ушите като малка ми излязоха такива топчета и станаха доста големи- горе-долу колкото сачми , наложи се оперативно да ги махат и от тогава не съм ги пробивала повече.

# 295
  • Мнения: 242
бих искала да попитам - като се татуирам в черно , после то избледнява ли? може да сте обсъждали въпроса вече , ама откакто реших да си правя тату и започнах да се заглеждам и повечето ми се виждат едни сивкаво-сини , а този цвят определено не ми харесва. моля ви кажете ми , щото много ме притеснява

# 296
  • Мнения: 2
как мога и аз да кача мои снимки тук?

# 297
  • Мнения: 428
как мога и аз да кача мои снимки тук?
Качи ги първо в някакъв сайт. И тогава лесно ще ги копираш тук.
И за да не съм съвсем спам, да отговоря на мама на Викито. Татусите избледняват леко, няма начин.
Моят е правен преди близо два месеца и все още е наситено черен. Предполагам, че по това ме разпознаха на плажа, че ми е съвсем пресен. Та и съвети получих от един спасител какво да я правя.  Crazy

# 298
  • Мнения: 278
Привет Simple Smile

Онзи ден си направих пиърсинг на пъпа Simple Smile Много ме радва Simple Smile
И да Ви попитам (уж прочетах по-назад,но...) вчера 1ият ден, само ми дърпаше леко, днес ме боли малко и този лек сърбеж ме дразни...
Няма никакви видими признаци на реакция, даже и кръв нямаше при пробиването. Третирам с кис. вода и Медисепт, не го мокря при къпане!
Друго си е някой друг да ти каже - нормално е Simple Smile)))))

Мерси  Wink

# 299
  • Мнения: 146
Привет Simple Smile

Онзи ден си направих пиърсинг на пъпа Simple Smile Много ме радва Simple Smile
И да Ви попитам (уж прочетах по-назад,но...) вчера 1ият ден, само ми дърпаше леко, днес ме боли малко и този лек сърбеж ме дразни...
Няма никакви видими признаци на реакция, даже и кръв нямаше при пробиването. Третирам с кис. вода и Медисепт, не го мокря при къпане!
Друго си е някой друг да ти каже - нормално е Simple Smile)))))

Мерси  Wink

Имам пиърсинг от 16 годишна.При мен също нямаше кръв.Така като чета дискомфорта,който имаш ти при мен беше нещо подобно.За около седмица всичко ще отшуми и ще се радваш на обичката още повече  Laughing Продължавай да почистваш с кис. вода.Аз съм се мазала с Дефламол,но и Медисепта ще има същия ефект  Peace

Общи условия

Активация на акаунт