...за пиърсинга, татуто и още нещо- 15

  • 88 027
  • 785
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 623
три пъти съм я уголемявала, защото все ми се струваше малка. това лято дето мина по принцип трябваше да я направя до горе обаче забременях. също така забравих да спомена, че имам и перманентен грим на устните. ако това се брои за татоировка. само че той е от преди 2 години и почти не си личи вече. датата на снимката не е вярна. снимката я направих тукощо, но на апарата не е нагласена датата

# 541
  • София
  • Мнения: 792
Много е хубава Peace

# 542
  • Мнения: 2 733
три пъти съм я уголемявала, защото все ми се струваше малка. това лято дето мина по принцип трябваше да я направя до горе обаче забременях. също така забравих да спомена, че имам и перманентен грим на устните. ако това се брои за татоировка. само че той е от преди 2 години и почти не си личи вече. датата на снимката не е вярна. снимката я направих тукощо, но на апарата не е нагласена датата
супер Simple Smile а може ли да видим устните  Praynig

# 543
  • София
  • Мнения: 792
 Laughing и аз това щях да питам,не се притесних да не ми се карат, че не е тук мястото Laughing

# 544
  • Мнения: 2 733
Laughing и аз това щях да питам,не се притесних да не ми се карат, че не е тук мястото Laughing
Що? перманентния грим си е един вид татуиране  Peace  Grinning

# 545
  • София
  • Мнения: 792
Абе така е,ама като чета в други теми какво става от едно питане Shocked Laughing

# 546
  • Мнения: 0
Имам си и аз нещичкоооо ....  Laughing http://bg.fotoalbum.eu/vancheto/a379629
Цветенцето ми е от преди 5 години и се намира малко под кръстчето  Wink а пеперудката ми е от лятото

# 547
  • Мнения: 623
  това съм аз с перманентния грим (но да знаете, че снимката е правена преди около година и половина) само че по принцип, за да може да се разбере работата на перманентния грим, трябва и преди това да си виждал човека.и само да допълня, че това е най-болезненото нещо на което съм се подлагала. боля ме адски много. и освен това 3 пъти ми го повтаря момичето, защото аз все неможех да издържам

# 548
  • Мнения: 623
за да го видите по-добре си сейфайте снимката и приближете на устните

# 549
  • София
  • Мнения: 792
Много искам да си направя на веждите,но като че ли ме е страх, доста Rolling Eyes

# 550
  • Мнения: 101
Имам нужда от помощ .. търся снимка на татуса на Lady GaGa, но този, който е на кръста и.В близък план ме интересува и никъде не попадам на читава снимка...ако някой види нещо, да свирка тука  Crazy

# 551
  • Мнения: 1 543
Отдавна не съм ви навестявала,обаче мен пак ме засърбя Joy Joy Joy
страхувам се обаче,че моите татуировки са доста големи,но искам да се рисувам пак.
Моля ви,говорете ми и ме спрете,защото инъче за Коледа може да си изрисувам и половината гръб Embarassed  Embarassed Embarassed Embarassed

# 552
  • Мнения: 161
Отдавна не съм ви навестявала,обаче мен пак ме засърбя Joy Joy Joy
страхувам се обаче,че моите татуировки са доста големи,но искам да се рисувам пак.
Моля ви,говорете ми и ме спрете,защото инъче за Коледа може да си изрисувам и половината гръб Embarassed  Embarassed Embarassed Embarassed


Аз имам същият проблем. Моите не са от най-големите, но ако някои не ме спре нещата вървят на зле. Та по този повод още не съм отишла да я оцветят. Ходих веднъж, мацката нямаше време та си драснах един надпис на китката, колкото да не съм капо  Crazy Другата ми грижа е, че идеята за гърба е да върви диагонално завивайки на кръста, но се чудя как ще ги вържа тематично с другите, които искам  Whistling
Убедих се, че щом го искаш, колкото и да ти говорят няма смисъл. Просто не искаш да ги чуеш   Rolling Eyes
Чешай щом сърби, от мазане със спирт не минава, не е шарка  Hug

# 553
  • Мнения: X
Помагайте с предложения в избора на татуировка. Решено е само мястото, което за моя колеблив характер е голяма крачка Whistling - вътрешната част на ръката, или в средата между сгъвката на лакъдя и китката или съвсем малко по-нагоре от китката но в голяма близост до нея. Като чели ми се иска да е надпис - шрифт е лесно да харесам...но какво да пише.................
Много ама много емоционална и темпераментна съм, има много голя вероятност да съжаля след това и по тази причина ми трябва 100% убеденост. Какво да пише.................или пък малък тест някак си така си го представям на два реда и съвсем миниатюрна картинка.
Имате ли идеи?
Хубаво ли е да се пишат имената и дадите на любими хора, деца, съпруг и т.н. Носи ли някакви символика????
Суеверие..............нещо такова...................?
Ако имате сничков материал на дамски татуировки на това място , моля дайте го насам:) Аз търсих мноооооооого в нета но нищо не харесвам а и там сякаш са не толкова много...............

# 554
  • Мнения: 623
niama me, ето ти едно предложение. аз също мисля, като родя да си напиша името на детето.а мъжа ми иска да си татоира личицето му.

Общи условия

Активация на акаунт