Моля за мнението ви

  • 2 236
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
Цитат
Ами нали сме семейство - обикновено аз правя компромисите...но в случая съм в безизходица а поредната командировка наближава и не знам какво да правя...последния път не ми говореше 10 дни след като се върнах.

Това за мен си е чиста проява на емоционален терор.
За да е хармонична една връзка, трябва двамата партньора да се съобразяват един с друг, а не единия "да води парада".

Преди години имах една връзка, която продължи четири години...
За тези четири години аз загубих повечето си приятели, по-развалих отношенията си с роднините си и изгубих желанието си да работя, защото в момента, в който ми се наложеше да ме няма за... ден дори, се започваше едно нескончаемо "не ти пука за мен", "не ми обръщаш внимание", "не искам да си далеч"...

Не смятам, че трябва да се позволява да пренебрегваш някои от най-големите си ценности и най-важни неща в живота заради прищявките партньора.
Работата, особено в момента, е много важно да я имаш и да я задържиш, за това - нека ТОЙ направи компромис веднъж поне.
Ти го заслужаваш. Не се оставяй на емоционалното насилие.

# 31
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Обясни му ,4е ако не отидеШ в командировка,Ще изгубиШ работата си.Ако той може да ти докара в кьЩи сьЩите финанси които ти носиШ,Ще оставиШ работата.
Или просто той ДА НАМЕРИ реШението на проблема,НЕ само да бьде 4ас от него.
Егоисти4но и доста ограни4ено ми се струва мисленето на сьпруга ти.....

Общи условия

Активация на акаунт