С удоволствие ли вършите домашната работа

  • 6 277
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Мразя домакинската работа. Ако не работех, да я обичам, но сега - прибирам се скапана и трябва да почвам да готвя и чистя - кое да му обичам?

# 16
  • Мнения: 970
Домашната работа не ми е хоби,нито ми доставя някакво удоволствие.Но пък обичам да ми е чисто и уютно,затова се налага да я върша.. Simple Smile



 PeaceИ аз така Tired

# 17
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Предпочитам чистенето пред готвенето.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Домашната работа не ми е хоби,нито ми доставя някакво удоволствие.Но пък обичам да ми е чисто и уютно,затова се налага да я върша.. Simple Smile
И аз  така Peace
Но обожавам подреждането на дрехи и за мен е немислимо да оставя несгъната дреха, колкото и да бързам. Ианче праха по секциите може да си седи колкото си иска....  Mr. Green
И това също важи за мен Peace
Определено обичам да готвя....ама не всеки ден! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 242
С удоволствие си върша домашната работа! Wink

# 20
  • Мнения: 1 441
От домашните задължения най-ми допада лежането на дивана  Mr. Green И с мъжа ми все се караме това кой да го свърши  hahaha
Всъщност нищо от домакинството не ми доставя удоволствие и нищо не върша с кеф, но така или иначе го правя - няма кой ...  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 591
С удоволствие си върша домашната работа! Wink

 Peace И аз.

# 22
  • Мнения: 189
Зависи от настроението ми.Понякога чистя с кеф,понякога на сила,но винаги готвя с удоволствие.Но мразя определено да гладя и да подреждам гардероби.

# 23
  • Мнения: 1 422
.... прибирам се скапана и трябва да почвам да готвя и чистя - кое да му обичам?

Винаги идвам на работа с най-голямо удоволствие и се прибирам с още по-голямо Laughing. Готвя планирано, не чистя вечер.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Е кога ако не вечер? В почивните дни? Че кое му е почивното тогава? И какво променя фактът, че готвенето е планирано newsm78 Това не го прави по-приятно поне за мен. Аз пък след работа и в почивните дни искам просто да се отпусна, а не да готвя и да мия чинии. На някой пък това може да му е начин за разпускане. Хора разни, аз говоря за себе си.

# 25
  • Мнения: 1 422
На мен чистенето ми е разделено на 3 серии по 1 час и си имам организация 3 сутрини, едната от които е в събота. Два пъти пробвах да си намеря жена, но са супер немарливи по моите критерии и си съвършвам нещата много по-бързо и качествено от тях, пък и не харесвам непознати да ми дават акъл кое как се правело, като ги виждам колко се стараят....

Планирано готвене значи, че ми отнема по 1 час в дните, в които готвя, но и за мен е удоволствие. Случаите, когато се храним навън, намаляват готвенето (за съжаление)  Embarassed. Едно на ръка, че като имаш 3 различни хобита, които се случват вечер, и след работа е времето за разговори двамата, за срещи с приятели, за разходки.... Но пак казвам, че аз на работа се чувствам прекрасно, така че нямам нужда да си почивам от средата, хората, задачите. Обичам интензивния живот и ми е много интересно това, с което се занимавам.

# 26
  • Мнения: 1 740
Предпочитам чистенето пред готвенето.
и аз с удоволствие чистя , но не обичам да готвя.

# 27
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Обожавам готвенето.
Там съм най-силна!
 Whistling
Ненавиждам гладенето. SickВсичко друго ми носи удоволствие!

# 28
  • Мнения: 95
Обичам да ми е чисто, но не ми е най-голямото удоволствие това занимание! Май повече ми харесва да готвя!

# 29
  • София
  • Мнения: 863
Обичам да готвя, но не всеки ден. За чистенето - не ми е слабост, но мразя да е разхвърляно и мръсно и затова си чистя най-послушно. Най-много обаче мразя да гладя - отвратителна работа, особено лятото...

Общи условия

Активация на акаунт