Майчета с колички покоряваме паркове и горички! Тема 6

  • 10 346
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 872
здравейте и от мен.
напоследък нямам много време за писане, но гледам все да съм в час какво става с майската компания. сега успях да си почина  малко след като бебчо спи от 11 и 30   Rolling Eyes
искам да ви попитам вашите бебчета пропускат ли някое хранене през нощта? Дени не яде само в 12 и нощем ми е много тегаво с това ставане  Tired после цял ден съм като парцал.
и да се похваля че ние успяхме да преборим лактационната криза  bowuu така че майчета не се отказвайте- постояннството му е майката . айде гуш от нас Hug

# 76
  • Мнения: 61
Аз мисля да дойда Simple Smile И аз всички мн ви харесвам и само разказвам наляво и надясно за вас.  Hug
Съжалявам, че не мога да поздравя всички с повод навреме, но не е като да не искам.
Стела,честита месечинка Simple Smile Да е живо и здраво човечето Simple Smile
предлагам да си направим като правило прмерно всеки четен понеделник в Южния парк в 11ч, а всеки нечетен в Борисовата. Какво яе кажете?

# 77
  • Мнения: 166
Май4ета, искате ли да направим едно албум4е " Майски тандем" та да видим мами и беб4ета заедно, нали след раждане се разхубавявало Blush
Еле аз  Joy
С тоя ''мустак'' съм като Хитлер Joy ..но ще у4аствам да се посмеете на мой гръб Wink

# 78
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
Май4ета, искате ли да направим едно албум4е " Майски тандем" та да видим мами и беб4ета заедно, нали след раждане се разхубавявало Blush
Еле аз  Joy
С тоя ''мустак'' съм като Хитлер Joy ..но ще у4аствам да се посмеете на мой гръб Wink


По грозна бременна и родилка от мен не съм виждала така,че ще ви лиша от моето присъствие Mr. Green
Маева и аз имам тук-там петно за да е пълна картинката и ходя редовно на козметик и да видим крайния резултат какъв ще е.Моя приятелка си носи тези петна вече 15 година ooooh!

# 79
  • София
  • Мнения: 6 214
Това за правилото за редуване на мястото на срещи ми харесва  Peace , защото за утре ще се помъча да дойда, обаче надали ще успявам всеки път.
Почнах и аз с БиоГая, дано има някакъв ефект, че снощи се поозорихме, малкият пъшка и се пъне, не можем да го приспим... Само че дадох с малко кърма в биберона, че от лъжичката вчера изплю почти всичко. Но не ми е ясно като е на кърма, а лактобацилите в капките били точно от кърма...ще има ли някакво действие, той не си ли поема с яденето?!
Дендри, и аз знам за отчетни, в които има караници и свади разни, и се радвам, че тук не е така. Hug
В момента пак се борим да доизсучем едната гърда. А за да е още по-хубаво, напоследък връща почти след всяко ядене  Tired

# 80
  • Мнения: 781
Позволих си да направя албум4ето. Хаиде мами с беб4ета нека се видим отново Heart Eyes

# 81
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Вече би трябвало да се отваря албумчето ,я някой да пробва и да каже  Hug
А относно идеята за Майския тандем  newsm10 и ние ще се включим ама нека пишем кои мами сме с кои бебета
П.П.пак не става по късно ще го оправя готово http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386200&pid=13084281

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 16:36 от rosita__

# 82
  • Мнения: 61
Аз вече качих снимки Simple Smile
А ето и една снимка на Александра от погачата и http://media.snimka.bg/3502/013259678.jpg

# 83
  • Мнения: 445
Дендри, за Вигантола личната каза до навършване на една година. Баткото го пи даже няколко месеца повече, защото фонтанелата трудно се затвори.

# 84
  • Мнения: 826
Минолтичка, Лианка... мерси за отговорите! Hug Hug Hug
Готина идея е албумчето. На мен петна не ми излязоха, но с килограмчетата предобрих, та сега се чудя какво да ги правя... Grinning Ще се включа, естествено Laughing
 За срещата. Това с редуването е страхотно хрумване. Така няма да има сърдити. Е, не знам дали ще мога да идвам на всички срещи, но поне винаги местните мами (близо до посоченото място) ще си правяг компания.
  Искате ли утре, да се срещнем в началото на парка, при въртележките?

# 85
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 979
искам да ви попитам вашите бебчета пропускат ли някое хранене през нощта? Дени не яде само в 12 и нощем ми е много тегаво с това ставане  Tired после цял ден съм като парцал.
Бела сама пропуска вече яденето в 12, а от няколко дни я будя за храненето в 3 или 4 - когато и аз се събудя, че гърдите ми преливат. Забелязвам обаче, че през деня сгъсти храненията  newsm78
Страхотна нова темичка и прекрасен колаж  Heart Eyes  bouquet
На мен ми излезе едно доста голямо петно в основата на носа - където минава рамката на очилата. Мажа се със слънцезащитен крем с по-висока защита (25), но засега то си стои.  newsm78

# 86
  • Мнения: 16
Dendri аз също ще дойда на разходката, но началото на парка - това от към страна на Гоце Делчев ли имаш предвид или Витошка?
Иначе аз смятам да отида от по-рано, така че ако някой също е там да звънна - 0882203821 Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 6 214
Така, и аз си намерих превоз за утре. Южният парк ми е малко тъмна Индия, някой да ми обясни с думи прости къде да дойда? Ще се появя откъм "Витоша".  Simple Smile
Само с яденето да видим как ще стане, че понякога точно по това време се храним, може леко да закъснея.
П.П. И нали за 11ч. говорим?

# 88
  • Мнения: 4
щеше ми се и аз да дойда на срещичката ама сме много ревливи като не ни се угоди и до сега не сме се хранили навън, че ще е истинско мъчение. Весело изкарване утре

# 89
  • Мнения: 21
Пишете ме и мен за срещата утре,само уточнете на кой вход.Аз влизам в парка откъм ул.Сребърна.Където кажете,там да е за мен е без значение

Общи условия

Активация на акаунт