ПЕРЛА-турски сериал по БТВ 3 тема

  • 68 757
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 746
Това с дъщеричката Дефне не го разбирам, защо я крият? А можеше да стане супер, ако я бяха завели на рожденния ден на майката.Хем изненада, хем подарък - внучка.Сега какво ще умуват и мъдрят?

Такива са им порядките в обществото. Извънбрачното дете е нещо....недопустимо, та затова толкова го умуват.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 423
Аз цопвам в новата тема със стария си пост Mr. Green

ЕЕ ама тоя Мехмет,защо се направи на заспал бееееееееееееее. CrazyТя жената го завива и го целуна пък той???-вместо да си легнат кат хората в едно легло............
Много детински се държи ooooh!

И на мен ми идеше да го  #2gunfire, вместо да награбва жената Heart Eyes Flutter Crazy, той се прави на утрепан Mr. Green

ББСпоко гледай довечера e това поне ми казаха, ако те подведа съжалявам..... и аз се надявам да е истина.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 56
да се запиша и аз в навата темичка. Представям си Внучката на рождения ден на бабата. Подарък ли я , на тая кобра. Моля.
Дано тази вечер вече стане , това което очакваме всички.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Дали има качени някъде снощните серии?

# 19
  • Мнения: 273
Аз не можах да гледам снощи. Ако някой има желание да разкаже на кратко по-важните моменти.

# 20
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Включвам се в новата тема,макар че немога да следя всяка вечер сериала.

# 21
# 22
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Аз не можах да гледам снощи. Ако някой има желание да разкаже на кратко по-важните моменти.

ЕП.13: Инджи и Мехмет поверяват Дафне на грижите на Онур, докато намерят начин да я срещнат с майка й Пънар. Онур споделя на Мехмет, че вече много харесва Инджи. Мехмет Фикри разбира, че Онур има финансови затруднения и започва да проучва случая. Междувременно Бахар крои планове да върне гаджето на брат си в Париж завинаги. Шереф научава за тайния живот на Тарък

ЕП.14 Ахмет прекарва все повече време с новата си позната - Зейнеб. Шереф се сърди, че Мехмет и Инджи не са присъствали на рождения й ден и смята, че Инджи е виновна. Инджи споделя с Пънар, че с Мехмет все още не са спали заедно. Пънар е на седмото небе, защото вече се вижда с дъщеря си тайно вечер. Мехмет прави план за съобщаване на новината на семейството. Междувременно Мехмет Фикри пак посещава лекар и разбира, че здравето му е влошено и трябва много да се пази. Емир и Инджи представят на компанията новата колекция дрехи, но откриват, че част от скиците на Инджи липсват...

\от белите букви във втората тема\

# 23
# 24
  • Мнения: 11
viva nova, закачка с наставника, ама Мехмет каквато яка глава има, да не го сполети същото като онзи в диското Laughing

# 25
  • Мнения: 222
оф айде и аз откога чакам да се награбят младите (Мехмет и Инджи)  Joy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
оф айде и аз откога чакам да се награбят младите (Мехмет и Инджи)  Joy

Дано да е днес!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Тия открадната скици май са дело на оная пепелянка в офиса, дето била учила дизайн в Париж. Ама и наставника на Инджи как и каза, това дето го иска от Инджи трябвало тя да го свърши.
Видяхте ли даскалицата на Ахмед, как в началото ходеше за риба с някакво безформено яке, а в последната серия с какви тесни дънки беше тръгнала на риболов. Иска и се и тя нещо да хване.  Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ох, хванала ме е манията да търся и събирам снимки на Къванч, направо съм луднала по него  Heart Eyes Ако можех да го хвана само за веднъж... Embarassed

В "Перла" ми прави впечатление, че всички играят много хубаво ролите си, близко до естественото, не са дървени като в "Забранена любов".

# 29
  • Мнения: 3 504
оф айде и аз откога чакам да се награбят младите (Мехмет и Инджи)  Joy

Дано да е днес!

Дано, и аз го чакам този момент, снощи и мъж ми го гледа с мен и двата епизода Peace, аз му разказвам за инфото от форума.

Обаче, правилно съм познала кой е бащата на Дефне, както и че Мехмед се прави на заспал, когато Инджи го погали и целуна, все някой ще ги възпре.. аха да се целунат..

Общи условия

Активация на акаунт