Паническо разтройство - част 3

  • 133 415
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Здравейте, аз пия Лайф 600 и мисля, че ми помага. Той е на билкова основа - жълт кантарион. Може ли някой да ми препоръча добър психолог за София.  Благодаря предварително.
И аз изпих една опаковка Лайф 600, май ми помогна. Чудя се дали да си купя още една опаковка.

# 31
  • Мнения: 167
момичета как сте?Опитайте с СЕДАТИВ PC,хомеопатично е,безобидно продават го без рецепта,това са едни хапченца които се смучат три пъти по две,даже и за бебета стават,билки са,ако не ви помогнат,то няма да навредят,с комбинация от сироп от мента,глог,валериана,аз такаа се справям с нервите и тревовожноста,хапчетата се смучат до пълното им разтваряне помежди храненията,и не може да се привикне с тях,пробвайте,на мен ми помагат,и другото важно е позитивното мислене.УСПЕХ на всички и да всичко най позитивно.
И това пробвах.
При мен нищо Sad

# 32
момичета какво ще правим с това ПР, живота ми съсипа!

# 33
  • Мнения: 2 425
СЕДАТИВ PC преди няколко години и аз го пих (смуках). Сякаш си спомням че наистина имаше полза. Ще взема пак да го пия. Аз за сега бивам ама...

# 34
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен!Не му мислете много и ще ви е полесно,поне при мене е така.Ако ви е страх да излизате сами точно това правете и ще видите че няма нищо страшно.Аз така се справих.Успех на всички.

# 35
  • Мнения: 81
Здравейте и от мен аз бях на море и може да се каже че изкарах добре. Сега се връщам от психито и от днес намаля ме сутришната доза Анафранил на половинка малко се притесних но щом той казва.  Ивап скъпа като намалеше Авафранила имали странични ефекти .

# 36
  • Мнения: 303
Чувала съм, че СЕДАТИВ PC помага!

# 37
  • Мнения: 923
На мен не ми действа ooooh!купих си една опаковка седатиф и я изхвърлих защото ефект нямаше.
Някой пил ли е неолексан?
Ех това вълшебно хапче дали някога ще го открием Embarassed.Въпреки че знам - всичко е до психика, продължавам да търся НЕЩО, което да ми помага.

# 38
  • Мнения: 215
Здравейте и от мен в новата тема
Отдавна не съм писала, но чета редовно. Simple Smile

Аз уж съм по-добре от миналата година по това време, но почти всеки ден има нещо което да ме разтревожи. То всъщност като не мога да премахна основната причина за страховете ми (проблемите с кр. захар) няма как да съм напълно спокойна Cry
Сега се каним да ходиме на море и се чудя как ли ще ми се отрази, дали да започна да пия пак жълт кантарион, спрях го януари, или този Седатиф за който пишете...искам да си изкарам добре, без мойте измислени паники и виене на свят Whistling
Оплаках ви се Mr. Green

Поздрави на всички  bouquet

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
  Ивап скъпа като намалеше Авафранила имали странични ефекти .

Не  Peace!

# 40
  • Мнения: 135
Здравейте,дави се оплача,мъжа ми падна и си пукна петата и сега обикаляме по доктори.Налага се и консултация в София а аз съм по голяма паника от него.Пак ми започна главозамайването и незнам какво да правя пия ривотрил и другата седмица май ще се наложи да ходя при доктора WhistlingИзлях си мъката и малко ми олекна Tired

# 41
  • Мнения: 1 893
И аз се влоших и спирам анафранила. По-добре без него,ще карам с ривотрила.Мамаст,ти колко ривотрил пиеш на ден?

# 42
  • Мнения: 135
аз пия при нужда само по 1/2  така ми каза моят доктор

# 43
  • Мнения: 1 893
аз пия при нужда само по 1/2  така ми каза моят доктор
от колко мг ти е Ривотрила ?

# 44
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
И аз се влоших и спирам анафранила. По-добре без него,ще карам с ривотрила.Мамаст,ти колко ривотрил пиеш на ден?

Какво значи "влоших се" ? Говори с лекаря си! Не спирай лекарствата на своя глава. Ривотрила няма да ти реши проблемите, не помага при депресия! Временно може би ще те успокои, но и това ще свърши. Ти скоро и Ривотрила искаше да намаляваш.
Не се самолекувай!

Общи условия

Активация на акаунт