И от есента на ясла 3

  • 10 208
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Марги и Мам-Ам  bouquet  bouquet. Благодаря Ви  Heart Eyes

Мам-Ам - морето бе страхотно. Догодина сме пак там...или на още по-хубаво.
Малкият тази година пропусна морето, но догодина ще навакса  Flutter. Пък и какво щеше да е това море с дете на 2г  Crazy ....е - имаше един поляци с 3 деца(на 10г., на 7г. и на 1.6г) дето глас не им се чуваше, но това чудо аз не го владея. Та затова тази година бяхме на море като "старо семейство" по думите на щерката  Mr. Green.

Купона на малчо, ще се слее с РД-то на мама Wink само след 6 дни  Party

# 16
  • Мнения: 356
Е момичета, вече и аз се включвам в тази тема. Реших и на 19.09. малкия започва ясла. Бабите са готови да ме изядат с парцалите, но и този път ще удържа на напана. И каката дадох на 1 год. и 5 мес. и бях доволна. Педагозите смятат, че в тази възраст, децата най-лесно се адаптират. Много се страхувам само от тези болести. Но ще се подкрепяме взаимно - както винаги. Дано да е лека годината за всички мъничковци!

# 17
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ехееей, здравейте тумбата! Laughing

Деничка от днес тръгна вече на ясла, че мама бавно полудяваше вкъщи с две бебета! Crazy

Баща й я заведе и ми каза, че е плакала при влизането и на мен ми стана едно кривооо!  Sad Сега нямам търпение да дойде време да си я вземем, само за нея мисля и ми идва и на мен да  Cry Embarassed

Така се надявах да не е забравила след този месец почивка и пак да тръгне с желание, ама не ще трябва пак да свиква лека - полека! Надявам се само да е по-бързичко!

ШАНИ ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, КЪСМЕТЛИЯ И ВИНАГИ ОБИЧАН! Ще заформите сега един хубав двоен празник! Party

А пък аз да се похваля, че Дени вече е без памперс! Sunglasses Почти сама си се научи да си казва още в края на юли и целия Август е без пампа, само на обед и вечер го слагам! И днес е на яслата без памперс и ми е много интересно как ли ще се справят?! Другото ни постижение е, че от три дни й махнахме шишето с биберон и след като изкара два дни без да пие вода /а тя е непоправима жаба/ започна да пие от чаша с накрайник!

Хайде мами пишете да се преброим! Има ли нови дечица за яслата на Свети Наум?
Женя кога ще пускаш твойта кукла? Синеочка а ти?

Поздрави от нас и като остане малко време пак ще пиша!  bouquet




# 18
  • Мнения: 6 315
Хайде мами пишете да се преброим! Има ли нови дечица за яслата на Свети Наум?

Моят бебонко беше кандидат за там, но казаха, че яслите са претъпкани и няма да стане  Cry.

Браво на госпожицата ти Ирка! Много се радвам за пампата.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
irka - Благодаря ти мила, за пожеланията!    newsm51


Честито ви бебе на вас! Само радост и щастие да ви носи! Поздрави на малката кака!!! Simple Smile



Вчера пропуснахме яслата, че нещо не можах да се оправя, но днес го заведох. УжасТ  #Crazy. Има едно ново момченце, което бе изпаднало в истерия и се тръшкаше  tantrum и бе някакъв ад  Banghead. Осатналите се мъчеха да му пригласят в реването  Sob Sob  Sob, но не можеха да го надвикат. Синчето влезе вътре, но взе малко да се мръщи  Rolling Eyes при тази картинка. Имаше и 2 момиченца, готови и те да ревнат, макар че не са спирали да посещават ДГ и юли и август. И в този миг на тотална дезориентация за всеки  smile3517, един палавник налете на бой на синчето и го повали на земята  ritnik. Айде и Томи се разрева  Cry...Госпожата се чуди кого по-напред да гушне и да успокои  Crazy.
Честно мили мами, как издържат ясленските г-жи  noear е направо загадка за мен  newsm78. Аз не бих могла  Naughty.

Такива ми ти работи. Сега съм си у дома само с щерката  4470, но ме чака подреждане на дома  newsm75 и най-вече гладене  1ironing на 5 перални. Чао за сега  55 и да запретвам ръкави   smile3514

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Хе-хе, Шани, така е в яслите.  Laughing
Моята след 10-дневно отсътствие поради болест, се наложи наново да свиква.
Първите дни с голям рев, прегръща ме, не ме пуска, изобщо, кошмар. Добре, че си я познавам, и знам че се успокоява веднага като влезе в групата - според госпожата това с реването е цирк за пред мама, щом се затвори врътата млъква.  Simple Smile
Вчера и днес почти не е плакала.
Иначе е хвалят, била много добро детенце  Flutter Всичко си изяждала, заспивала бързо и т.н. Да не повярва човек! Вкъщи е точно обратното!  Rolling Eyes

Да се надяваме че там им е по-добре, играят, пеят им. А иначе както е валяло снощи и пътя е още мокър, къде щяхме да се разхождаме? Пък така там ги занимават...

Ще мислим позитивно!  Laughing

И аз имам за гладене. Че и една чужда тениска да изпера - вчера нагиздили малката с нея, викам не е наша, станало е объркване - чудят се лелките и госпожите, смех!

# 21
  • Мнения: 597
А моя Влади нали сега е малко ваканция и се гледа с деди вкъщи и сутринта ми каза-искам гадината,къде са децицата??
Явно му липсва на малчо!

# 22
  • Мнения: 22
здравеите и от нас
и ние сме на ясли от 1 седмица / на 1.4 месеца сме/
всичко е наред- тя не плаче и спи следобяд / много лесно заспива/ но все още не може да свикне с храната/ на нас ни никнат долни кътници и по принзип в момента по трудно се храним, но и в яслата хранатае по едра и не знам дали и я нама4кват лелите - казват 4е си изяждала супата на обяд - но не знам - може и да не се е адаптирала още
но днес ве4е нещ0 се притесних дали ще по4нем да се храним добре = лелите казват 4е ще се оправи
а вие как сте с храненето в яслата
ина4е даваме мултисаностол
а цитросепт от кога може да се дава

здрави и усмихнати бъдете

# 23
  • Мнения: 421
На 07.09 тръгваме на ясла-за първи път! Притеснявам се за Али-особено за яденето, като знам колко трябва да и се настоява!
Давам Мултисаностол.
Иначе вече сме само на нощен памперс.
Ох, дано да свикне и всичко да е о,кей!
Поздрави на всички дечковци, тръгващи на градина или ясла!
Да е жив и здрав рожденика на Шани!

# 24
  • Мнения: 5 140
Ехооо,здравейте на всички мами и колежанчета,след 4-ри дневен "недостиг" до вкъщи на интернет,сега вече мога да се похваля ,че имамеееееее НЕТ!!!!

ШаниЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯ-ГОЛЯМ ТОМИ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА!  bouquet

Ирка аз доколкото разбрах нашата ясла ще е отворена на 07.09.,или нещо се лъжа.Пиши и ми кажи моля.Нацелувай бебоците от нас.


Последна редакция: нд, 04 сеп 2005, 14:03 от sineo4ka

# 25
  • Мнения: 2 534
На 1 и 2 бяхме на ясла , чудно , но работеше . Малее , няма да повярвате , ама малката беше забравила яслата и като ми ревна ...
Ще видим сега от срядата как ще е , ще свикне , то е ясно .

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ще ми се смеете, но не знам дали утре и във вторник ще работи яслата ни... Shocked
Забравих да питам... Rolling Eyes
Сега като излезем на разходка из квартала дано срещна някоя мама, чието детенце ходи на ясла та да питам...ужассст....

# 27
  • Мнения: 5 140
Ние с Ния се приготвяме трескаво за първия ден на ясла.
Чака с нетърпение,само дава зор Joy

 Хайде за тези които утре им е първи ден им желаем да изкарат лек и прияен с игри и забавления ден и без плач разбира се.

Поздрави на всички от нас!  bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Привет! Hug

Шани, честит ти рожденник (малко на патерици  Embarassed)! Нека Томи бъде винаги много щастлив, здрав и само радост да ви носи!!!


Ирка, на вас честита малка принцеса!!! Да е жива и здрава, много красива и щастлива!!! Браво на Дени за пампата!!!

След двуседмична ваканция, днес и Мони беше за първи ден отново на ясла. Изобщо не плака сутринта, цял ден е била послушна, всичко си е изяла и е спала наобяд. Явно, изобщо не е забравила как е в "колежа". На мен обаче ми беше много кофти, защото досега я водехме малко по-късно (или аз, или татко й), а я вземахме по-рано, а днес я заведох преди работа - първа, вечерта я взех в 17.20 - бяха останали сами с още едно детенце. Много криво ми стана, но просто трябва да се оправям сама (мъжът ми е в София) и да се съобразявам с работното си време...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 790
В нашата ясла ремонтът стана вече пословичен.
За малко групата ни беше сама и ето пак имаме гости - четвърта група е заедно с нашата, първата.
И, естествено, стават грешки.
Онзи ден сложили на малката чужда тениска, взех я, изпрах я, върнах я на госпожата. Според нея, никой не си я потърсил още...
Вчера я издокарали с чужди къси панталонки... И малката (голям майтап), сочи ми една картинка върху панталона и се радва, детска работа!
Сега трябва да диря къде изчезна нашето панталонче.
Да свършва вече тоз ремонт, че да обръщат повече внимание на дечурлигата.
Тъй, да ида да платя за яслата, че е време вече.
Успех на всички мъници в яслата!

Общи условия

Активация на акаунт