И от есента на ясла 3

  • 10 228
  • 198
  •   1
Отговори
# 150
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Маргииииии, дано  Praynig

С теб и с Йо съм  Peace. Той е мъжко момченце и ще се адаптира бързо  Grinning

Успех от сърце  Heart Eyes

# 151
  • Мнения: 6 315
Мерси миличка!  Heart Eyes

# 152
  • Мнения: 137
michel и ние сме болни и лудвам с тия повръщаници, много странно откъде го е пипнал, сестрата сутринта ми каза по телефона, че нямало други болни деца в групата, всички 16 си били на ясла.
А за вчера не знам да сме носили конче, но Вики сутрин го води баща му, така че може да си е намерил някое в колата и да го е вмъкнал Simple Smile
АААА и те са двама Викторовци в 3та група, може другия да е носил Simple Smile


vadjra вие пък от къде се сдобихте с тази рубеола? Имали ли сте контакти с болен от шарка скоро? Питам защото моя големия син има алергия от антибиотци и обривът му е абсолютно същия като рубеола, 3ма педиатри го сбъркаха за шарка, но когато след месец пак пи антибиотик и пак получи същия обрив стана ясно, че не е никаква шарка, а алергия. Ти не беше ли писала, че пиете антибиотик за стафилококите?
Каквот и да е пожелавам ви бързо оздравяване и повече никакви болести. Това последното се отнася за всички Simple Smile

# 153
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
vadjra вие пък от къде се сдобихте с тази рубеола? Имали ли сте контакти с болен от шарка скоро? Питам защото моя големия син има алергия от антибиотци и обривът му е абсолютно същия като рубеола, 3ма педиатри го сбъркаха за шарка, но когато след месец пак пи антибиотик и пак получи същия обрив стана ясно, че не е никаква шарка, а алергия. Ти не беше ли писала, че пиете антибиотик за стафилококите?
Каквот и да е пожелавам ви бързо оздравяване и повече никакви болести. Това последното се отнася за всички Simple Smile
Цитат

Педиатърката също се съмняваше, че може да е алергична реакция от антибиотика. Когато го преглеждаше напипа някакъви лимфни възли, отзад на тила и главичката и каза, че когато са възпалени, в комбинация с пъпчици по цялото тяло със сигурност Рубеола. Още повече, че сега имало бум на Рубеолата. А от къде го е хванал, впредвид, че последната 1 седмица е вкъщи  newsm78
 
Roo и Sineo4ka, Jen, Chokolina, Шани - скорошно оздравяване на ангелчетата  Praynig

От тук нататък да си говорим само за веселите преживявания на нашите колежанчета  Hug



# 154
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пак имам въпрос. Ние сега правим изследванията и другата седмица Рая тръгва на ясла. Трябва да купя нещо от ведомствена книжарница, където да нанесат направените ваксини- ама какво? (нещо като здравен картон..) И къде има такава книжарница- знам за Семинарията, но няма ли и по-близо до Младост?
А, и друго- колко време важат изследванията на кръв и урина? (педи казва, че не е нужно да правим нови, защото сме правили в началото на годината...).
Ау, сега виждам колко болни дечица има! Кога успяха да се разболеят, още не е започнал сезона на болестите?! Уф, толкова е неприятно с това боледуване. Скорошно оздравяване на всички!

# 155
  • Мнения: 6 315

Трябва да вземеш здравен картон за дете и здравна карта за профилактични прегледи (нещо такова се казваше). Аз ги купих от книжарница "Вега" на "Орлов мост" на спирката на 72 към Военна академия.

За кръв и урина не знам - ние ги правихме през юни месец...

# 156
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ама наистина има много болни дечица! Sad

Деничка си е вкъщи и май цялата седмица ще я изкара! Не че е толкова зле! Има само сополки, ама искам да й бием една ваксина и не трябва да се разболява!

РЕНИ мисля, че в почти всички книжарници ги има тези неща! Питай и кажи, че са ти за ясла и те знаят какво да ти дадът!

Margarita успех на малчо! В коя ясла тръгва?


Бързо оздравяване на всички дечковци!  bouquet

# 157
  • Мнения: 6 315
Margarita успех на малчо! В коя ясла тръгва?
В 18-то ОДЗ при БТА. Хубаво е много и жените са много мили Simple Smile.

# 158
  • Мнения: 277
vadjra вие пък от къде се сдобихте с тази рубеола? Имали ли сте контакти с болен от шарка скоро? Питам защото моя големия син има алергия от антибиотци и обривът му е абсолютно същия като рубеола, 3ма педиатри го сбъркаха за шарка, но когато след месец пак пи антибиотик и пак получи същия обрив стана ясно, че не е никаква шарка, а алергия. Ти не беше ли писала, че пиете антибиотик за стафилококите?
Каквот и да е пожелавам ви бързо оздравяване и повече никакви болести. Това последното се отнася за всички Simple Smile
Цитат

Педиатърката също се съмняваше, че може да е алергична реакция от антибиотика. Когато го преглеждаше напипа някакъви лимфни възли, отзад на тила и главичката и каза, че когато са възпалени, в комбинация с пъпчици по цялото тяло със сигурност Рубеола. Още повече, че сега имало бум на Рубеолата. А от къде го е хванал, впредвид, че последната 1 седмица е вкъщи  newsm78
 
Roo и Sineo4ka, Jen, Chokolina, Шани - скорошно оздравяване на ангелчетата  Praynig

От тук нататък да си говорим само за веселите преживявания на нашите колежанчета  Hug




vadjra преди около 2 месеца и ние имахме същият случай давам за пръв път антибиотик(беше болен от ангина с температура) и на 2-рия ден целия в пъпки и съмнения за Рубеола, защото и гърлотони зачервено. Спираме веднага и антибиотика и за два дена абрива се махна. Аз за да съм сигурна за тази Рубеола му пуснах изследвания за антитела на Рубеола и се оказа, че въобще не е бил болен от Рубеола. Нормално е при първи прием на  антибиотик да има такива реакции, поради това е добре да се дава +противоалергичен препарат.

# 159
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...да купя нещо от ведомствена книжарница, където да нанесат направените ваксини- ама какво? (нещо като здравен картон..) ..., но няма ли и по-близо до Младост?

Лична Здравно-Профилактична Карта или Здравен Картон?
Мисля си, че ти трябва Здравен картон, като този, дето ти е в ДжиПи-то.
Провери в Книжарницата с/у Фантастико-то в Мл.4 дето е...сети ли се?
Ма може и по другите книжарници да ги има. Купи си и от 2-та вида по 1 бр. те са стотинки!

# 160
  • Мнения: 6 315
Лична Здравно-Профилактична Карта или Здравен Картон?

На мен ми искаха и двечките.

# 161
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Благодаря ви. Днес ще се поразтърся и ще купя всикчко, което биха могли да ми искат. ДжиПката каза да търся "ведомствена книжарница" newsm78

# 162
  • София
  • Мнения: 847
Благодаря ви. Днес ще се поразтърся и ще купя всикчко, което биха могли да ми искат. ДжиПката каза да търся "ведомствена книжарница" newsm78

Здравейте, хвърлям по едно око тук с голям интерес, макар че не ходим на ясла.
Ведомствена книжарница има на Орлов мост на спирката на 72 в посока бул. Мадрид. Също така тези документи ги има в книжарницата към ВМА, а също в едно ДКЦ, май 29то на ул. Н. Коперник (Плиска). Дано ти е удобно някое от тези места.

Поздрави на всички, познати и непознати, да са здрави колежанчетата и доскоро!

# 163
  • Мнения: 2 978
Лична Здравно-Профилактична Карта или Здравен Картон?

На мен ми искаха и двечките.

И на мен...

п.п. В Office one ги има също.

# 164
  • sofia
  • Мнения: 8 953
Здравейте, хвърлям по едно око тук с голям интерес, макар че не ходим на ясла.
Ведомствена книжарница има на Орлов мост на спирката на 72 в посока бул. Мадрид. Също така тези документи ги има в книжарницата към ВМА, а също в едно ДКЦ, май 29то на ул. Н. Коперник (Плиска). Дано ти е удобно някое от тези места.

Поздрави на всички, познати и непознати, да са здрави колежанчетата и доскоро!
Само да поправя, че е 22 ДКЦ и действително вътре има книжарница за подобни формуляри, картони и т.н.
Здравния картон беше 50 ст., май, newsm78

Общи условия

Активация на акаунт