Морето хич не е далече за ТЪРГОВИЩкото ни човече!

  • 15 972
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 209
Здравейте и от мен. Моника е родена на 18.06.2005г  а Християн на 19.01.2000г. Забравих да влизам тук защото съм се зарибила с една онлайн игра с думи  ooooh! голяма краста. Ето ви малко наши снимки от миналата година http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6698111 дано не съм сгафила нещо с линка  newsm78 Ще влизам по често вече Приятен ден ви пожелавам   bouquet

# 31
  • Мнения: 22
Каква е тази игра? Пусни линкче, че и ние да се позанимаваме   typeuu  jumpuu

# 32
  • Мнения: 209
Заповядайте http://bezumie.com/dumino/game.php целта е да се търсят думи в решетката  #Crazy

# 33
  • Мнения: 262
ето някои пози за кърмене, за да може максимално бебенцата ни да изцокат от гърдата  http://breastfeeding.org.ua/how/position.html   някъде имах набелязан линк за техниката на цедене и хем наскоро я четох а сега не мога да я открия  Намерих я   http://xedra.wordpress.com/2009/05/09/handexpression/

# 34
  • Мнения: 22
Добро утро, маминки! Как спахте с бебоците? Мимка се буди тази нощ 2 пъти, което долу-горе се ядва. Питах лекарката, до кога ще я караме така и тя с усмивка ме успокои, че докато се кърмим ще е така и че не било проблем  smile3506  пък на мене ми се спи   smile3507 !!! Вече ходя като умрелщина по улиците! И не стига, че съм си руса, ами и от ден на ден все по изпростявам от недоспиване  smile3537 smile3538  Но, така ще е, ще трябва да издържа, няма как. Искам да я кърмя поне до годинката.

nellito, мерси за игричката, забавно е, аз се пробвах и ми хареса  newsm10 newsm17

Пък да ви се похваля!!!   newsm44 Моята приятелка пускала, пускала писма за играта на Нестле и пуснала и на мое име, та снощи ми донесоха пакет с продукти на Нестле за 100лв. Направо супер  newsm68  261uu   nuts все едно е дошъл Дядо Коледа, децата се радват най-много, разбира се   dance  Hands Clap  girluu
Та сега да ви почерпя с по нещо от пакета:


Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 08:30 от LaMariposa

# 35
  • Мнения: 747
LaMariposa, успех ти желая в начинанието с блога!
Аз моята маймунка я взех да спи при мен - иначе не й издържам да нощните будения.  Като иска мляко, надигам пижамката и тя се самообслужва, а аз си дремя. Не знам как ще се отбиваме обаче.  Rolling Eyes
Еli_su, линкът, който си дала, е от блога на Хриси, препоръчвам всичко написано от нея с две ръце. Изключително много ни е помагала в един друг форум.  newsm10

# 36
  • Мнения: 3
Ох и ние тази нощ много неспахме с тия пусти зъби си ходя вече като замаена и таткото като го няма няма кой 2 минути да ме смани.До тоалетна да ида и малката пристига след мене с паяка направо е като кученце.Аз мия чиний а тя ме държи за крака като сраснала с мене е #Crazy

# 37
  • Мнения: 3
От името на Криси да почерпя за 40 дни на Андреа!!!

# 38
  • Мнения: 22
Честито представяне на Дядо Боже на Андреа и очистване на Криси!Бог да е с вас!  Praynig Hug  bouquet

# 39
  • Попово
  • Мнения: 687
здравейте момичета, извинете ме че нахлувам в темата   bouquet но ми трябва инфо за д-р  Скорчев ( уролог), къде преглежда и дали работи с деца по здравна каса.
благодаря ви предварително  Peace

# 40
  • Мнения: 0
здравеите и от мен благодаря на исана че ви е почерпила от мое име, то аз заради това влезнах  във форума сега. днес за първи път обляках на бебка рокля и мн ми бехе сладичка с нея. сега почвам да разбирам какво е то да имаш момиченце smile3541 smile3504 Misc Baby Bottle

# 41
  • Мнения: 17
Честит празник и от нас с Ники! Да ти е жива и здрава и много много да те радва!
И един подарък и от нас!




# 42
  • Мнения: 3
Скорчев и Скорчева доколкото знам работят в един кабинет намира се на центъра над сладкарница Златната Рибка в кооперацията на 1 етаж.Тя е генеколог и работи с напрвление и мисля че той също преглежда с направление мога да дам нейния телефон и да попитате нея за съпруга и.Съжалявам че само с това мога да помогна. newsm78

# 43
  • Мнения: 0
абе да ви питам от къде ги намирате тези картинки да ги качвате тук?

# 44
  • Попово
  • Мнения: 687
Скорчев и Скорчева доколкото знам работят в един кабинет намира се на центъра над сладкарница Златната Рибка в кооперацията на 1 етаж.Тя е генеколог и работи с напрвление и мисля че той също преглежда с направление мога да дам нейния телефон и да попитате нея за съпруга и.Съжалявам че само с това мога да помогна. newsm78
благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт